Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
Kroc Tomáš
Sučík Jan
 
 
     3010
2.Hlaváč Jiří
Hykyš Jiří
 
 
Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
     1311
3.Větrovský MilanSučík Jan     3221
4.Hlaváč JiříNovotný Vlastimil     1322
5.Kraus VáclavKroc Tomáš     3232
6.Hykyš JiříKučera Lubomír     1333
7.Hlaváč JiříSučík Jan     0334
8.Kraus VáclavNovotný Vlastimil     3144
9.Hykyš JiříKroc Tomáš     3154
10.Větrovský MilanKučera Lubomír     3064
11.Kraus VáclavSučík Jan     0365
12.Hykyš JiříNovotný Vlastimil     3075
13.Větrovský MilanKroc Tomáš     3185
14.Jícha MilanKučera Lubomír     2386
15.Hykyš JiříSučík Jan     0387
16.Větrovský MilanNovotný Vlastimil     3097
17.Jícha MilanKroc Tomáš     31107
18.Kraus VáclavKučera Lubomír     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Větrovský Milan40Sučík Jan31
Hlaváč Jiří02Novotný Vlastimil13
Kraus Václav22Kroc Tomáš04
Hykyš Jiří22Kučera Lubomír31
Jícha Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:Zdeněk Kubovský
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Miroslav Keller
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12648:448TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
5-710-1043210
2.Plečinda Jiří
Leska Vojtěch
 
 
Benetka Hynek
Tichý Jiří
 
 
64-78 3120
3.Keller FilipKratochvíl Jiří2510  3030
4.Leska VojtěchBenetka Hynek651  3040
5.Štěpnička MichalPail Jáchym792  3050
6.Plečinda JiříTichý Jiří-5-7-8  0351
7.Leska VojtěchKratochvíl Jiří564  3061
8.Štěpnička MichalBenetka Hynek685  3071
9.Plečinda JiříPail Jáchym1085  3081
10.Keller FilipTichý Jiří278  3091
11.Štěpnička MichalKratochvíl Jiří696  30101
12.Plečinda JiříBenetka Hynek88-107 31111
13.Keller FilipPail Jáchym967  30121
14.Leska VojtěchKlíma Karel664  30131
15.Plečinda JiříKratochvíl Jiří59-8-8-723132
16.Keller FilipBenetka Hynek456  30142
17.Leska VojtěchPail Jáchym875  30152
18.Štěpnička MichalKlíma Karel-868-81132162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Keller Filip40Kratochvíl Jiří13
Leska Vojtěch40Benetka Hynek04
Štěpnička Michal40Pail Jáchym04
Plečinda Jiří22Tichý Jiří11
   Klíma Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18706:487TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
Fürst Ladislav
Cipro Petr
 
 
-107-95-72301
2.Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
685  3011
3.Bareš Jaroslav ml.Pavlica Jan-9-87283221
4.Ferraj MiroslavŠimonek Milan566  3031
5.Gabriel JosefFürst Ladislav1281  3041
6.Stareček MartinCipro Petr1187  3051
7.Ferraj MiroslavPavlica Jan-69-8773261
8.Gabriel JosefŠimonek Milan7103  3071
9.Stareček MartinFürst Ladislav-9-112593281
10.Bareš Jaroslav ml.Cipro Petr-7657 3191
11.Gabriel JosefPavlica Jan-5-8-4  0392
12.Stareček MartinŠimonek Milan166-98 31102
13.Bareš Jaroslav ml.Fürst Ladislav943  30112
14.Ferraj MiroslavCipro Petr9-811-8632122
15.Stareček MartinPavlica Jan-5-52111232132
16.Bareš Jaroslav ml.Šimonek MilanWO    30142
17.Ferraj MiroslavFürst LadislavWO    30152
18.Gabriel JosefCipro PetrWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bareš Jaroslav ml.30Pavlica Jan13
Ferraj Miroslav30Šimonek Milan03
Gabriel Josef21Fürst Ladislav03
Stareček Martin40Cipro Petr03
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42536:639TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin st.
Röber Jakub
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
378  3010
2.Piskáček Václav
Piskáček Ondřej
 
 
Podařil Petr
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
-9-7-5  0311
3.Piskáček VáclavVukliševič Zdeněk st.-10-7-1  0312
4.Röber JakubPodařil Petr9-10-79-72313
5.Pech Martin st.Kieswetter Vojtěch st.-12-5-9  0314
6.Piskáček OndřejŠašek Vladimír-4678 3124
7.Röber JakubVukliševič Zdeněk st.-10-9-9  0325
8.Pech Martin st.Podařil Petr-98-9-6 1326
9.Piskáček OndřejKieswetter Vojtěch st.-8-9-7  0327
10.Piskáček VáclavŠašek Vladimír-6-5-3  0328
11.Pech Martin st.Vukliševič Zdeněk st.-6-77-4 1329
12.Piskáček OndřejPodařil Petr-79-3-7 13210
13.Piskáček VáclavKieswetter Vojtěch st.-8-2-6  03211
14.Röber JakubŠašek Vladimír768  30311
15.Piskáček OndřejVukliševič Zdeněk st.-79-69232411
16.Piskáček VáclavPodařil Petr-6-1-6  03412
17.Röber JakubKieswetter Vojtěch st.-75810 31512
18.Pech Martin st.Šašek Vladimír-1010-59632612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Václav04Vukliševič Zdeněk st.31
Röber Jakub22Podařil Petr40
Pech Martin st.13Kieswetter Vojtěch st.31
Piskáček Ondřej22Šašek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:43 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
Váňa Hynek
Čmerda Ondřej
 
 
     3210
2.Knieradl Josef
Soukup Rudolf
 
 
Jankovič Štěpán
Smolka Michael
 
 
     1311
3.Soukup RudolfVáňa Hynek     1312
4.Kafka MilanJankovič Štěpán     0313
5.Nosek JaroslavSmolka Michael     0314
6.Knieradl JosefČmerda Ondřej     3024
7.Kafka MilanVáňa Hynek     1325
8.Nosek JaroslavJankovič Štěpán     0326
9.Knieradl JosefSmolka Michael     0327
10.Soukup RudolfČmerda Ondřej     3037
11.Nosek JaroslavVáňa Hynek     0338
12.Knieradl JosefJankovič Štěpán     0339
13.Soukup RudolfSmolka Michael     3249
14.Kafka MilanČmerda Ondřej     3059
15.Knieradl JosefVáňa Hynek     03510
16.Soukup RudolfJankovič Štěpán     13511
17.Kafka MilanSmolka Michael     03512
18.Nosek JaroslavČmerda Ondřej     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Rudolf22Váňa Hynek40
Kafka Milan13Jankovič Štěpán40
Nosek Jaroslav04Smolka Michael31
Knieradl Josef13Čmerda Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Slivoň Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:48476:677SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Ivan
 
 
Srp Pavel
Hofmann Martin st.
 
 
-98-65-102301
2.Čtvrtečka Petr
Král Erich
 
 
Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
7-3-6-10 1302
3.Sirotek VáclavSrp Pavel488  3012
4.Král ErichHofmann Martin st.9-4-5-6 1313
5.Čtvrtečka PetrZáruba David11-89-4-112314
6.Babůrek LukášSchmoranz Pavel-3-8-4  0315
7.Král ErichSrp Pavel-2-7-7  0316
8.Čtvrtečka PetrHofmann Martin st.-9-109-8 1317
9.Babůrek LukášZáruba David-9-109-8 1318
10.Sirotek VáclavSchmoranz Pavel994  3028
11.Čtvrtečka PetrSrp Pavel89-8-6-92329
12.Babůrek LukášHofmann Martin st.-5-99-6 13210
13.Sirotek VáclavZáruba David8-8-8-9 13211
14.Král ErichSchmoranz Pavel-3-7-6  03212
15.Babůrek LukášSrp Pavel-9-2-7  03213
16.Sirotek VáclavHofmann Martin st.WO    03214
17.Král ErichZáruba DavidWO    03215
18.Čtvrtečka PetrSchmoranz Pavel-3-2-2  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sirotek Václav21Srp Pavel31
Král Erich03Hofmann Martin st.30
Čtvrtečka Petr04Záruba David30
Babůrek Lukáš04Schmoranz Pavel31
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS