Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Slivoň Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:30754:664TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
-16934 3110
2.Kubelka Jan
Paďourek Pavel
 
 
Hlaváč Jiří
Kraus Václav
 
 
799  3020
3.Paďourek PavelVětrovský Milan-7-99-7 1321
4.Sirotek VáclavJícha Milan-9926 3131
5.Burš PavelHykyš Jiří-9-877-102332
6.Kubelka JanKraus Václav-11-89333242
7.Sirotek VáclavVětrovský Milan-5-510-6 1343
8.Burš PavelJícha Milan4-9-9793253
9.Kubelka JanHlaváč Jiří13810  3063
10.Paďourek PavelKraus Václav7-3-156-62364
11.Burš PavelVětrovský Milan4611  3074
12.Kubelka JanJícha Milan-5867 3184
13.Čtvrtečka PetrHlaváč Jiří-1177-5-92385
14.Sirotek VáclavKraus Václav8-64-993295
15.Kubelka JanVětrovský Milan-2982 31105
16.Čtvrtečka PetrJícha Milan7-87-9-723106
17.Sirotek VáclavHlaváč Jiří9-105-7732116
18.Burš PavelKraus Václav671  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paďourek Pavel02Větrovský Milan22
Sirotek Václav31Jícha Milan13
Burš Pavel31Hykyš Jiří10
Kubelka Jan40Kraus Václav13
Čtvrtečka Petr02Hlaváč Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipiner Petr
Hofmann Martin st.
 
 
Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
     1301
2.Záruba David
Schmoranz Pavel
 
 
Kafka Milan
Růžička Josef
 
 
     3011
3.Ruta VladimírSoukup Rudolf     0312
4.Schmoranz PavelKafka Milan     3222
5.Záruba DavidKnieradl Josef     3132
6.Lipiner PetrRůžička Josef     2333
7.Schmoranz PavelSoukup Rudolf     3043
8.Záruba DavidKafka Milan     2344
9.Lipiner PetrKnieradl Josef     2345
10.Ruta VladimírRůžička Josef     3055
11.Záruba DavidSoukup Rudolf     2356
12.Hofmann Martin st.Kafka Milan     3266
13.Ruta VladimírKnieradl Josef     3076
14.Schmoranz PavelRůžička Josef     3086
15.Hofmann Martin st.Soukup Rudolf     0387
16.Ruta VladimírKafka Milan     3097
17.Schmoranz PavelKnieradl Josef     31107
18.Záruba DavidRůžička Josef     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ruta Vladimír31Soukup Rudolf31
Schmoranz Pavel40Kafka Milan13
Záruba David22Knieradl Josef13
Lipiner Petr02Růžička Josef13
Hofmann Martin st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Brožová Alena
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:21 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
Piskáček Ondřej
Vondráček Josef
 
 
     3010
2.Váňa Hynek
Brožová Alena
 
 
Piskáček Václav
Trnka Petr st.
 
 
     3020
3.Brožová AlenaPiskáček Ondřej     3230
4.Glajc MartinVondráček Josef     2331
5.Váňa HynekPiskáček Václav     3041
6.Bláha PetrTrnka Petr st.     3051
7.Glajc MartinPiskáček Ondřej     3161
8.Váňa HynekVondráček Josef     3171
9.Bláha PetrPiskáček Václav     3081
10.Brožová AlenaTrnka Petr st.     3091
11.Váňa HynekPiskáček Ondřej     2392
12.Bláha PetrVondráček Josef     31102
13.Brožová AlenaPiskáček Václav     30112
14.Glajc MartinTrnka Petr st.     31122
15.Bláha PetrPiskáček Ondřej     23123
16.Brožová AlenaVondráček Josef     23124
17.Glajc MartinPiskáček Václav     30134
18.Váňa HynekTrnka Petr st.WO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brožová Alena31Piskáček Ondřej22
Glajc Martin31Vondráček Josef22
Váňa Hynek21Piskáček Václav04
Bláha Petr31Trnka Petr st.03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:30 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 

 
 
WO    3010
2.Podařil Petr
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Brand Roman st.
 
 
     0311
3.Kieswetter Vojtěch st.Bareš Jaroslav ml.     1312
4.Podařil PetrStareček Martin     3222
5.Šašek VladimírBrand Roman st.     3232
6.Vukliševič Zdeněk st.WO    3042
7.Podařil PetrBareš Jaroslav ml.     2343
8.Šašek VladimírStareček Martin     3253
9.Vukliševič Zdeněk st.Brand Roman st.     3163
10.Kieswetter Vojtěch st.WO    3073
11.Šašek VladimírBareš Jaroslav ml.     3283
12.Vukliševič Zdeněk st.Stareček Martin     1384
13.Kieswetter Vojtěch st.Brand Roman st.     2385
14.Podařil PetrWO    3095
15.Vukliševič Zdeněk st.Bareš Jaroslav ml.     2396
16.Kieswetter Vojtěch st.Stareček Martin     2397
17.Podařil PetrBrand Roman st.     30107
18.Šašek VladimírWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kieswetter Vojtěch st.03Bareš Jaroslav ml.31
Podařil Petr21Stareček Martin22
Šašek Vladimír30Brand Roman st.13
Vukliševič Zdeněk st.12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31692:651KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
8-11-1211-82301
2.Cipro Petr
Dänner Michal
 
 
Plečinda Jiří
Leska Vojtěch
 
 
9-986 3111
3.Dänner MichalKeller Filip-76-4-10 1312
4.Cipro PetrLeska Vojtěch9-1168 3122
5.Šimonek MilanPlečinda Jiří655  3032
6.Pavlica JanŠtěpnička Michal-1145-963242
7.Cipro PetrKeller Filip-6-8-8  0343
8.Šimonek MilanLeska Vojtěch9136  3053
9.Pavlica JanPlečinda Jiří867  3063
10.Dänner MichalŠtěpnička Michal3-1296 3173
11.Šimonek MilanKeller Filip-43-53-62374
12.Pavlica JanLeska Vojtěch-998-5113284
13.Dänner MichalPlečinda Jiří-1044-783294
14.Cipro PetrŠtěpnička Michal-111111-4732104
15.Pavlica JanKeller Filip-3-9-9  03105
16.Dänner MichalLeska Vojtěch6-8-108832115
17.Cipro PetrPlečinda Jiří4127  30125
18.Šimonek MilanŠtěpnička MichalWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dänner Michal31Keller Filip40
Cipro Petr31Leska Vojtěch04
Šimonek Milan21Plečinda Jiří04
Pavlica Jan31Štěpnička Michal03
WO01WO10
Hráč Šimonek nenastoupil do 18.zápasu - zranění kolena



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
Tichý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27619:472TJ Baník Březenecká C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Apko Libor
Žižka Karel
 
 
Hurník Vladimír
Štěpán Petr
 
 
-48-8-10 1301
2.Sojka Theodor
Klíma Karel
 
 
Novotný Vlastimil
 
 
WO    3011
3.Apko LiborHurník Vladimír68-69 3121
4.Sojka TheodorNovotný Vlastimil-4-5-4  0322
5.Žižka KarelŠtěpán Petr87-8-1073232
6.Klíma KarelWO    3042
7.Sojka TheodorHurník Vladimír-58-79-42343
8.Žižka KarelNovotný Vlastimil-8-96-9 1344
9.Klíma KarelŠtěpán Petr-8768 3154
10.Apko LiborWO    3064
11.Žižka KarelHurník Vladimír7-5910 3174
12.Klíma KarelNovotný Vlastimil7-9-8-10 1375
13.Apko LiborŠtěpán Petr8-978 3185
14.Sojka TheodorWO    3095
15.Klíma KarelHurník Vladimír765  30105
16.Apko LiborNovotný Vlastimil-9-8-10  03106
17.Sojka TheodorŠtěpán Petr-8-9-6  03107
18.Žižka KarelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Apko Libor21Hurník Vladimír13
Sojka Theodor03Novotný Vlastimil40
Žižka Karel21Štěpán Petr13
Klíma Karel21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS