Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:25 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
     3010
2.Hlaváč Jiří
Hykyš Jiří
 
 
Tichý Jiří
Brůha Oldřich
 
 
     1311
3.Jícha MilanKratochvíl Jiří     3221
4.Hlaváč JiříPail Jáchym     3031
5.Kraus VáclavBrůha Oldřich     3041
6.Hykyš JiříTichý Jiří     3051
7.Hlaváč JiříKratochvíl Jiří     1352
8.Kraus VáclavPail Jáchym     3262
9.Hykyš JiříKlíma Karel     3272
10.Jícha MilanTichý Jiří     3282
11.Kraus VáclavKratochvíl Jiří     3092
12.Hykyš JiříPail Jáchym     30102
13.Jícha MilanKlíma Karel     32112
14.Hlaváč JiříTichý Jiří     32122
15.Hykyš JiříKratochvíl Jiří     13123
16.Jícha MilanPail Jáchym     31133
17.Hlaváč JiříKlíma Karel     32143
18.Kraus VáclavTichý Jiří     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan40Kratochvíl Jiří22
Hlaváč Jiří31Pail Jáchym04
Kraus Václav40Brůha Oldřich01
Hykyš Jiří31Tichý Jiří04
   Klíma Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43634:685KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sučík Jan
Šmíd Jiří
 
 
Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
5-43-6-82301
2.Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
Dänner Michal
Cipro Petr
 
 
611-8-493211
3.Sučík JanPavlica Jan-8-10-6  0312
4.Šmíd JiříCipro Petr10-11-8693222
5.Kučera LubomírŠimonek Milan64-106 3132
6.Kroc TomášDänner Michal-7-9-9  0333
7.Šmíd JiříPavlica Jan9-2-2-4 1334
8.Kučera LubomírCipro Petr-94-8-6 1335
9.Kroc Tomᚊimonek Milan-5-58-5 1336
10.Sučík JanDänner Michal7-13-6-10 1337
11.Kučera LubomírPavlica Jan76-3-963247
12.Kroc TomášCipro Petr-8-5-8  0348
13.Sučík JanŠimonek Milan13118  3058
14.Šmíd JiříDänner Michal-73-10-2 1359
15.Kroc TomášPavlica Jan-49-159-823510
16.Sučík JanCipro Petr-7138-6-923511
17.Šmíd JiříŠimonek MilanWO    30611
18.Kučera LubomírDänner Michal-4-7-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sučík Jan13Pavlica Jan31
Šmíd Jiří12Cipro Petr31
Kučera Lubomír22Šimonek Milan12
Kroc Tomáš04Dänner Michal40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:Kubovský Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Samek Jindřich
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37668:681TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Karbula Filip
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
-3539 3110
2.Plečinda Jiří
Zach František
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
-610-8-5 1311
3.Štěpnička MichalVukliševič Zdeněk st.68-7-573221
4.Karbula FilipKieswetter Vojtěch st.1010-146 3131
5.Zach FrantišekPodařil Petr-4-9-8  0332
6.Plečinda JiříŠašek Vladimír6-9108 3142
7.Karbula FilipVukliševič Zdeněk st.-974-6-82343
8.Zach FrantišekKieswetter Vojtěch st.48-7-5-62344
9.Plečinda JiříPodařil Petr7-7-6-6 1345
10.Štěpnička MichalŠašek Vladimír769  3055
11.Zach FrantišekVukliševič Zdeněk st.-11-9-9  0356
12.Plečinda JiříKieswetter Vojtěch st.7-7-95-92357
13.Štěpnička MichalPodařil Petr799  3067
14.Suško MichalŠašek Vladimír-10998 3177
15.Plečinda JiříVukliševič Zdeněk st.-9-98-10 1378
16.Štěpnička MichalKieswetter Vojtěch st.5-4910 3188
17.Suško MichalPodařil Petr-6-7-9  0389
18.Zach FrantišekŠašek Vladimír11-108-6-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpnička Michal40Vukliševič Zdeněk st.31
Karbula Filip11Kieswetter Vojtěch st.22
Zach František04Podařil Petr31
Plečinda Jiří13Šašek Vladimír13
Suško Michal11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:34676:648TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Josef
Stareček Martin
 
 
Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
-7176-8-72301
2.Brand Roman st.
Bareš Jaroslav ml.
 
 
Čmerda Ondřej
Bláha Petr
 
 
738  3011
3.Gabriel JosefBláha Petr-6-10-8  0312
4.Bareš Jaroslav ml.Čmerda Ondřej484  3022
5.Stareček MartinJankovič Štěpán-1197-11-82323
6.Brand Roman st.Brožová Alena-768-10-102324
7.Bareš Jaroslav ml.Bláha Petr-7-10-11  0325
8.Stareček MartinČmerda Ondřej887  3035
9.Brand Roman st.Jankovič Štěpán7-7-6-9 1336
10.Gabriel JosefBrožová Alena-1077-4-72337
11.Stareček MartinBláha Petr-11-7-6  0338
12.Brand Roman st.Čmerda Ondřej67-117 3148
13.Gabriel JosefJankovič Štěpán-4-595-72349
14.Bareš Jaroslav ml.Brožová Alena68-119 3159
15.Brand Roman st.Bláha Petr-108-7-6 13510
16.Gabriel JosefČmerda Ondřej674  30610
17.Bareš Jaroslav ml.Jankovič Štěpán105-99 31710
18.Stareček MartinBrožová Alena85-36 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Josef13Bláha Petr40
Bareš Jaroslav ml.31Čmerda Ondřej04
Stareček Martin22Jankovič Štěpán31
Brand Roman st.13Brožová Alena22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37697:725Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Chalupa Radek
Srp Pavel
 
 
1010-65 3110
2.Pech Martin st.
Piskáček Ondřej
 
 
Lipiner Petr
Fiška Václav
 
 
-10-118993220
3.Pech Martin st.Chalupa Radek10-610-973230
4.Röber JakubSrp Pavel-6-1088103240
5.Piskáček OndřejLipiner Petr6102  3050
6.Mikač JiříFiška Václav-6-15-10  0351
7.Röber JakubChalupa Radek-8-1010-7 1352
8.Piskáček OndřejSrp Pavel10-7-4-6 1353
9.Mikač JiříLipiner Petr-44-5-4 1354
10.Pech Martin st.Fiška Václav-75-3-3 1355
11.Piskáček OndřejChalupa Radek-3-76943265
12.Mikač JiříSrp Pavel-8-77-7 1366
13.Pech Martin st.Lipiner Petr10-689 3176
14.Röber JakubFiška Václav-4-99953286
15.Mikač JiříChalupa Radek85-7-7-32387
16.Pech Martin st.Srp Pavel7-10-99-102388
17.Röber JakubLipiner Petr8-378 3198
18.Piskáček OndřejFiška Václav9115  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pech Martin st.22Chalupa Radek22
Röber Jakub31Srp Pavel31
Piskáček Ondřej31Lipiner Petr13
Mikač Jiří04Fiška Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40 TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kafka Milan
Karez Jindřich
 
 
Sirotek Václav
Kubelka Jan
 
 
     2301
2.Knieradl Josef
Soukup Rudolf
 
 
Čtvrtečka Petr
Babůrek Lukáš
 
 
     3211
3.Soukup RudolfKubelka Jan     0312
4.Kafka MilanSirotek Václav     3222
5.Karez JindřichBabůrek Lukáš     2323
6.Knieradl JosefČtvrtečka Petr     3033
7.Kafka MilanKubelka Jan     0334
8.Karez JindřichSirotek Václav     0335
9.Knieradl JosefBabůrek Lukáš     3045
10.Soukup RudolfČtvrtečka Petr     3055
11.Karez JindřichKubelka Jan     0356
12.Knieradl JosefSirotek Václav     1357
13.Soukup RudolfBabůrek Lukáš     3067
14.Kafka MilanČtvrtečka Petr     0368
15.Knieradl JosefKubelka Jan     1369
16.Soukup RudolfSirotek Václav     13610
17.Kafka MilanBabůrek Lukáš     23611
18.Karez JindřichČtvrtečka Petr     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Rudolf22Kubelka Jan40
Kafka Milan13Sirotek Václav31
Karez Jindřich04Babůrek Lukáš22
Knieradl Josef22Čtvrtečka Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS