Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:44 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
Hlaváč Jiří
Kraus Václav
 
 
     2301
2.Knieradl Josef
Soukup Rudolf
 
 
Větrovský Milan
Hykyš Jiří
 
 
     3211
3.Soukup RudolfHykyš Jiří     3121
4.Kafka MilanVětrovský Milan     1322
5.Nosek JaroslavHlaváč Jiří     0323
6.Knieradl JosefKraus Václav     1324
7.Kafka MilanHykyš Jiří     2325
8.Nosek JaroslavVětrovský Milan     0326
9.Knieradl JosefHlaváč Jiří     3036
10.Soukup RudolfKraus Václav     1337
11.Nosek JaroslavHykyš Jiří     1338
12.Knieradl JosefVětrovský Milan     1339
13.Soukup RudolfHlaváč Jiří     3049
14.Kafka MilanKraus Václav     23410
15.Knieradl JosefHykyš Jiří     13411
16.Soukup RudolfVětrovský Milan     13412
17.Kafka MilanHlaváč Jiří     32512
18.Nosek JaroslavKraus Václav     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Rudolf22Hykyš Jiří31
Kafka Milan13Větrovský Milan40
Nosek Jaroslav04Hlaváč Jiří13
Knieradl Josef13Kraus Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:Slivoň Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22666:566TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
4108  3010
2.Kubelka Jan
Čtvrtečka Petr
 
 
Vondráček Josef
Piskáček Ondřej
 
 
9710  3020
3.Burš PavelRöber Jakub610-78 3130
4.Sirotek VáclavMikač Jiří3-1046 3140
5.Čtvrtečka PetrVondráček Josef68-9-4-102341
6.Kubelka JanPiskáček Ondřej6-996 3151
7.Sirotek VáclavRöber Jakub-55-6-10 1352
8.Čtvrtečka PetrMikač Jiří-1210-6853262
9.Kubelka JanVondráček Josef869  3072
10.Burš PavelPiskáček Ondřej-10-812843282
11.Čtvrtečka PetrRöber Jakub-106-8-9 1383
12.Kubelka JanMikač Jiří653  3093
13.Burš PavelVondráček Josef727  30103
14.Sirotek VáclavPiskáček Ondřej89-310 31113
15.Kubelka JanRöber Jakub747  30123
16.Burš PavelMikač Jiří-6476 31133
17.Sirotek VáclavVondráček JosefWO    03134
18.Čtvrtečka PetrPiskáček Ondřej415-44 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Burš Pavel40Röber Jakub22
Sirotek Václav21Mikač Jiří04
Čtvrtečka Petr22Vondráček Josef12
Kubelka Jan40Piskáček Ondřej04
WO01WO10
Hráno míčky Xushaofa 40+*** bílá



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:42 TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Radek
Záruba David
 
 
Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
     1301
2.Hofmann Martin st.
Schmoranz Pavel
 
 
Brand Roman st.
Bareš Jaroslav ml.
 
 
     2302
3.Schmoranz PavelBareš Jaroslav ml.     1303
4.Hofmann Martin st.Stareček Martin     3113
5.Záruba DavidGabriel Josef     2314
6.Chalupa RadekBrand Roman st.     3224
7.Hofmann Martin st.Bareš Jaroslav ml.     1325
8.Záruba DavidStareček Martin     3135
9.Chalupa RadekGabriel Josef     1336
10.Schmoranz PavelBrand Roman st.     2337
11.Záruba DavidBareš Jaroslav ml.     0338
12.Chalupa RadekStareček Martin     1339
13.Schmoranz PavelGabriel Josef     3249
14.Hofmann Martin st.Brand Roman st.     03410
15.Chalupa RadekBareš Jaroslav ml.     03411
16.Schmoranz PavelStareček Martin     32511
17.Hofmann Martin st.Gabriel Josef     30611
18.Záruba DavidBrand Roman st.     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schmoranz Pavel22Bareš Jaroslav ml.40
Hofmann Martin st.22Stareček Martin13
Záruba David22Gabriel Josef22
Chalupa Radek13Brand Roman st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Štěpnička Michal
Zach František
 
 
     2301
2.Váňa Hynek
Čmerda Ondřej
 
 
Suško Michal
Plečinda Jiří
 
 
     2302
3.Bláha PetrPlečinda Jiří     3212
4.Váňa HynekSuško Michal     3022
5.Jankovič ŠtěpánZach František     3032
6.Brožová AlenaŠtěpnička Michal     1333
7.Váňa HynekPlečinda Jiří     3043
8.Jankovič ŠtěpánSuško Michal     3053
9.Brožová AlenaZach František     1354
10.Bláha PetrŠtěpnička Michal     1355
11.Jankovič ŠtěpánPlečinda Jiří     3065
12.Brožová AlenaSuško MichalWO    3075
13.Bláha PetrZach František     3085
14.Čmerda OndřejŠtěpnička Michal     0386
15.Brožová AlenaPlečinda Jiří     0387
16.Bláha PetrSuško MichalWO    3097
17.Čmerda OndřejZach František     31107
18.Jankovič ŠtěpánŠtěpnička Michal     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha Petr21Plečinda Jiří13
Váňa Hynek20Suško Michal02
Jankovič Štěpán40Zach František13
Brožová Alena03Štěpnička Michal31
Čmerda Ondřej11   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Podařil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
     2301
2.Podařil Petr
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
     3211
3.Vukliševič Zdeněk st.Šmíd Jiří     3021
4.Podařil PetrKroc Tomáš     3131
5.Šašek VladimírKučera Lubomír     1332
6.Kieswetter Vojtěch st.Sučík Jan     2333
7.Podařil PetrŠmíd Jiří     3043
8.Šašek VladimírKroc Tomáš     0344
9.Kieswetter Vojtěch st.Kučera Lubomír     3054
10.Vukliševič Zdeněk st.Sučík Jan     0355
11.Šašek VladimírŠmíd Jiří     3165
12.Kieswetter Vojtěch st.Kroc Tomáš     3175
13.Vukliševič Zdeněk st.Kučera Lubomír     3085
14.Podařil PetrSučík Jan     1386
15.Kieswetter Vojtěch st.Šmíd Jiří     3096
16.Vukliševič Zdeněk st.Kroc Tomáš     30106
17.Podařil PetrKučera Lubomír     30116
18.Šašek VladimírSučík Jan     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vukliševič Zdeněk st.31Šmíd Jiří04
Podařil Petr31Kroc Tomáš13
Šašek Vladimír13Kučera Lubomír13
Kieswetter Vojtěch st.31Sučík Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:10666:406KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
Kratochvíl Jiří
Pail Jáchym
 
 
3176  3010
2.Cipro Petr
Sýkora Libor
 
 
Sojka Theodor
Klíma Karel
 
 
373  3020
3.Sýkora LiborKratochvíl Jiří-368-8-102321
4.Cipro PetrPail Jáchym1-6-85-92322
5.Šimonek MilanSojka Theodor386  3032
6.Pavlica JanKlíma Karel395  3042
7.Cipro PetrKratochvíl Jiří652  3052
8.Šimonek MilanPail Jáchym-13109-843262
9.Pavlica JanSojka Theodor336  3072
10.Sýkora LiborKlíma Karel3104  3082
11.Šimonek MilanKratochvíl Jiří388  3092
12.Pavlica JanPail Jáchym428  30102
13.Sýkora LiborSojka Theodor953  30112
14.Cipro PetrKlíma Karel9811  30122
15.Pavlica JanKratochvíl Jiří417  30132
16.Sýkora LiborPail Jáchym-689-11632142
17.Cipro PetrSojka TheodorWO    30152
18.Šimonek MilanKlíma Karel387  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Libor31Kratochvíl Jiří13
Cipro Petr21Pail Jáchym13
Šimonek Milan40Sojka Theodor03
Pavlica Jan40Klíma Karel04
WO10WO01
Hráč Sojka nenastoupil k zápasu č.17 - zraněný kotník

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS