Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
Dänner Michal
Cipro Petr
 
 
     3110
2.Kraus Václav
Hlaváč Jiří
 
 
Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
     0311
3.Jícha MilanDänner Michal     3121
4.Hlaváč JiříPavlica Jan     0322
5.Kraus VáclavŠimonek Milan     1323
6.Větrovský MilanCipro Petr     3033
7.Hlaváč JiříDänner Michal     0334
8.Kraus VáclavPavlica Jan     3144
9.Větrovský MilanŠimonek Milan     3254
10.Jícha MilanCipro Petr     2355
11.Kraus VáclavDänner Michal     3165
12.Větrovský MilanPavlica Jan     3275
13.Jícha MilanŠimonek Milan     1376
14.Hlaváč JiříCipro Petr     0377
15.Větrovský MilanDänner Michal     3187
16.Jícha MilanPavlica Jan     2388
17.Hlaváč JiříŠimonek Milan     0389
18.Kraus VáclavCipro Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Milan13Dänner Michal13
Hlaváč Jiří04Pavlica Jan22
Kraus Václav31Šimonek Milan31
Větrovský Milan40Cipro Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
Tichý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:44646:731TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
389  3010
2.Tichý Jiří
Apko Libor
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
-6-8-9  0311
3.Tichý JiříVukliševič Zdeněk st.89-3-9-72312
4.Apko LiborPodařil Petr-9-79-4 1313
5.Klíma KarelKieswetter Vojtěch st.-9-7-9  0314
6.Kratochvíl JiříŠašek Vladimír10-8-7473224
7.Apko LiborVukliševič Zdeněk st.-49-6-6 1325
8.Klíma KarelPodařil Petr-5-8-7  0326
9.Kratochvíl JiříKieswetter Vojtěch st.-8-5910-32327
10.Tichý JiříŠašek Vladimír9102  3037
11.Klíma KarelVukliševič Zdeněk st.-13912-4-112338
12.Kratochvíl JiříPodařil Petr-6-6-6  0339
13.Tichý JiříKieswetter Vojtěch st.106-7-6-1023310
14.Apko LiborŠašek Vladimír-35138 31410
15.Kratochvíl JiříVukliševič Zdeněk st.-7-1311-4 13411
16.Tichý JiříPodařil Petr-958-10932511
17.Apko LiborKieswetter Vojtěch st.-9-7-8  03512
18.Klíma KarelŠašek Vladimír-10-10910-1123513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Jiří22Vukliševič Zdeněk st.40
Apko Libor13Podařil Petr31
Klíma Karel04Kieswetter Vojtěch st.40
Kratochvíl Jiří13Šašek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:35632:640TJ Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroc Tomáš
Sučík Jan
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
-87-31153210
2.Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
Váňa Hynek
Bláha Petr
 
 
-7104-1053220
3.Šmíd JiříJankovič Štěpán-8-2-14  0321
4.Kučera LubomírBrožová Alena978  3031
5.Sučík JanVáňa Hynek78-3-953241
6.Kroc TomášBláha Petr11-9-8763251
7.Kučera LubomírJankovič Štěpán-8597 3161
8.Sučík JanBrožová Alena61111  3071
9.Kroc TomášVáňa Hynek-5-7-4  0372
10.Šmíd JiříBláha Petr-9-8-7  0373
11.Sučík JanJankovič Štěpán-68-6-5 1374
12.Kroc TomášBrožová Alena897  3084
13.Šmíd JiříVáňa Hynek-23-8-8 1385
14.Kučera LubomírBláha Petr-4-8-9  0386
15.Kroc TomášJankovič Štěpán-5-7-11  0387
16.Šmíd JiříBrožová Alena793  3097
17.Kučera LubomírVáňa Hynek-87-93-72398
18.Sučík JanBláha Petr-898-9732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmíd Jiří13Jankovič Štěpán31
Kučera Lubomír22Brožová Alena04
Sučík Jan31Váňa Hynek31
Kroc Tomáš22Bláha Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:Keller Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Kubovský Zdeněk
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36610:627SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Brandtlová Sára
 
 
Schmoranz Pavel
Ruta Vladimír
 
 
715-87 3110
2.Leska Vojtěch
Plečinda Jiří
 
 
Chalupa Radek
Hofmann Martin st.
 
 
7-117-8-92311
3.Štěpnička MichalSchmoranz Pavel76-85 3121
4.Plečinda JiříRuta Vladimír-6-7-8  0322
5.Leska VojtěchChalupa Radek-12-759113232
6.Brandtlová SáraHofmann Martin st.-5-58-7 1333
7.Plečinda JiříSchmoranz Pavel-10-119-6 1334
8.Leska VojtěchRuta Vladimír684  3044
9.Brandtlová SáraChalupa Radek9-11-8-5 1345
10.Štěpnička MichalHofmann Martin st.64-106 3155
11.Leska VojtěchSchmoranz Pavel9125  3065
12.Brandtlová SáraRuta Vladimír-3-5-6  0366
13.Štěpnička MichalChalupa Radek31011  3076
14.Plečinda JiříHofmann Martin st.-9-7-8  0377
15.Brandtlová SáraSchmoranz Pavel-3-11-8  0378
16.Štěpnička MichalRuta Vladimír-9755 3188
17.Plečinda JiříChalupa Radek-7-7-9  0389
18.Leska VojtěchHofmann Martin st.-3-6-14  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpnička Michal40Schmoranz Pavel22
Plečinda Jiří04Ruta Vladimír22
Leska Vojtěch31Chalupa Radek22
Brandtlová Sára04Hofmann Martin st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33653:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
Kubelka Jan
Burš Pavel
 
 
-9-98-9 1301
2.Bareš Jaroslav ml.
Brand Roman st.
 
 
Babůrek Lukáš
Paďourek Pavel
 
 
549  3011
3.Gabriel JosefKubelka Jan-7-710-8 1312
4.Stareček MartinBurš Pavel84-8-9-42313
5.Bareš Jaroslav ml.Paďourek Pavel279  3023
6.Brand Roman st.Babůrek Lukáš-7397 3133
7.Stareček MartinKubelka Jan-9-9-7  0334
8.Bareš Jaroslav ml.Burš Pavel5511  3044
9.Brand Roman st.Paďourek Pavel-87-7-7 1345
10.Gabriel JosefBabůrek Lukáš6103  3055
11.Bareš Jaroslav ml.Kubelka Jan-9-6-8  0356
12.Brand Roman st.Burš Pavel9-10-8-10 1357
13.Gabriel JosefPaďourek Pavel98-99 3167
14.Stareček MartinČtvrtečka Petr59-7-7123277
15.Brand Roman st.Kubelka Jan-6-5-6  0378
16.Gabriel JosefBurš Pavel9-9-96-112379
17.Stareček MartinPaďourek Pavel13-109 3189
18.Bareš Jaroslav ml.Čtvrtečka Petr8-728 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gabriel Josef22Kubelka Jan40
Stareček Martin22Burš Pavel31
Bareš Jaroslav ml.31Paďourek Pavel13
Brand Roman st.13Babůrek Lukáš02
   Čtvrtečka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:28641:557nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
Kafka Milan
Růžička Josef
 
 
-5-843-82301
2.Röber Jakub
Vondráček Josef
 
 
Knieradl Josef
Soukup Rudolf
 
 
3-925 3111
3.Piskáček OndřejSoukup Rudolf869  3021
4.Vondráček JosefRůžička Josef-5-9-10  0322
5.Röber JakubKnieradl Josef264  3032
6.Hylský ZdeněkKafka Milan-9-5-8  0333
7.Vondráček JosefSoukup Rudolf-11-713-9 1334
8.Röber JakubRůžička Josef547  3044
9.Hylský ZdeněkKnieradl Josef371  3054
10.Piskáček OndřejKafka Milan119-9-11-92355
11.Röber JakubSoukup Rudolf26-4-9-62356
12.Hylský ZdeněkRůžička Josef1035  3066
13.Piskáček OndřejKnieradl Josef765  3076
14.Vondráček JosefKafka Milan-9-4105-52377
15.Hylský ZdeněkSoukup Rudolf81015  3087
16.Piskáček OndřejRůžička Josef-712-8-7 1388
17.Vondráček JosefKnieradl Josef-5-4-9  0389
18.Röber JakubKafka Milan5167  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej22Soukup Rudolf22
Vondráček Josef04Růžička Josef22
Röber Jakub31Knieradl Josef13
Hylský Zdeněk31Kafka Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS