Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
Větrovský Milan
Hykyš Jiří
 
 
     3110
2.Mikač Jiří
Vondráček Josef
 
 
Culek Igor
Kraus Václav
 
 
     2311
3.Piskáček OndřejVětrovský Milan     1312
4.Mikač JiříHykyš Jiří     3122
5.Vondráček JosefCulek Igor     1323
6.Hylský ZdeněkKraus Václav     3033
7.Mikač JiříVětrovský Milan     0334
8.Vondráček JosefHykyš Jiří     3244
9.Hylský ZdeněkCulek Igor     3254
10.Piskáček OndřejKraus Václav     3164
11.Vondráček JosefVětrovský Milan     0365
12.Hylský ZdeněkVoříšek Jan     3075
13.Piskáček OndřejCulek Igor     1376
14.Mikač JiříKraus Václav     0377
15.Hylský ZdeněkVětrovský Milan     2378
16.Piskáček OndřejVoříšek Jan     2379
17.Mikač JiříCulek Igor     23710
18.Vondráček JosefKraus Václav     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej13Větrovský Milan40
Mikač Jiří13Hykyš Jiří02
Vondráček Josef13Culek Igor31
Hylský Zdeněk31Kraus Václav22
   Voříšek Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:51 TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Nosek Jaroslav
 
 
Svoboda Pavel
Stareček Martin
 
 
     1301
2.Kafka Milan
Růžička Josef
 
 
Brand Roman st.
Bareš Jaroslav ml.
 
 
     1302
3.Růžička JosefSvoboda Pavel     1303
4.Soukup RudolfStareček Martin     1304
5.Kafka MilanBrand Roman st.     1305
6.Nosek JaroslavBareš Jaroslav ml.     0306
7.Soukup RudolfSvoboda Pavel     0307
8.Kafka MilanStareček Martin     2308
9.Nosek JaroslavBrand Roman st.     0309
10.Růžička JosefBareš Jaroslav ml.     23010
11.Kafka MilanSvoboda PavelWO    03011
12.Nosek JaroslavStareček Martin     03012
13.Růžička JosefBrand Roman st.     23013
14.Soukup RudolfBareš Jaroslav ml.     13014
15.Nosek JaroslavSvoboda Pavel     03015
16.Růžička JosefStareček Martin     03016
17.Soukup RudolfBrand Roman st.     30116
18.Kafka MilanBareš Jaroslav ml.WO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Josef04Svoboda Pavel30
Soukup Rudolf13Stareček Martin40
Kafka Milan02Brand Roman st.31
Nosek Jaroslav04Bareš Jaroslav ml.30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25623:547TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Plečinda Jiří
Leska Vojtěch
 
 
853  3010
2.Kubelka Jan
Paďourek Pavel
 
 
Zach František
Brandtlová Sára
 
 
668  3020
3.Burš PavelLeska Vojtěch28-59 3130
4.Sirotek VáclavPlečinda Jiří8-775 3140
5.Paďourek PavelZach František-4-9-5  0341
6.Kubelka JanBrandtlová Sára516  3051
7.Sirotek VáclavLeska Vojtěch1082  3061
8.Paďourek PavelPlečinda Jiří-77-6-8 1362
9.Kubelka JanZach František7-9102 3172
10.Burš PavelBrandtlová Sára5-1086 3182
11.Paďourek PavelLeska Vojtěch9-9-7-1 1383
12.Kubelka JanPlečinda Jiří94-165 3193
13.Burš PavelZach František9-717 31103
14.Sirotek VáclavBrandtlová Sára477  30113
15.Čtvrtečka PetrLeska Vojtěch11-6-7-8 13114
16.Burš PavelPlečinda Jiří-27-77432124
17.Sirotek VáclavZach FrantišekWO    03125
18.Paďourek PavelBrandtlová Sára11-8-77332135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Burš Pavel40Leska Vojtěch22
Sirotek Václav30Plečinda Jiří13
Paďourek Pavel13Zach František12
Kubelka Jan30Brandtlová Sára04
Čtvrtečka Petr01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záruba David
Chalupa Radek
 
 
Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
     3210
2.Lipiner Petr
Ruta Vladimír
 
 
Kroc Tomáš
Sučík Jan
 
 
     3020
3.Ruta VladimírKučera Lubomír     3130
4.Chalupa RadekKroc Tomáš     3040
5.Záruba DavidŠmíd Jiří     3050
6.Lipiner PetrSučík Jan     2351
7.Chalupa RadekKučera Lubomír     2352
8.Záruba DavidKroc Tomáš     3162
9.Lipiner PetrŠmíd Jiří     3272
10.Ruta VladimírSučík Jan     1373
11.Záruba DavidKučera Lubomír     3083
12.Houdková HelenaKroc Tomáš     1384
13.Ruta VladimírŠmíd Jiří     3194
14.Chalupa RadekSučík Jan     30104
15.Houdková HelenaKučera Lubomír     03105
16.Ruta VladimírKroc Tomáš     31115
17.Chalupa RadekŠmíd Jiří     31125
18.Záruba DavidSučík Jan     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ruta Vladimír31Kučera Lubomír22
Chalupa Radek31Kroc Tomáš13
Záruba David31Šmíd Jiří04
Lipiner Petr11Sučík Jan31
Houdková Helena02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9663:452TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Bláha Petr
 
 
Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
628  3010
2.Váňa Hynek
Čmerda Ondřej
 
 
Apko Libor
Pail Jáchym
 
 
73-68 3120
3.Čmerda OndřejKratochvíl Jiří-9-768-92321
4.Jankovič ŠtěpánTichý Jiří949  3031
5.Váňa HynekApko Libor738  3041
6.Bláha PetrPail Jáchym7116  3051
7.Jankovič ŠtěpánKratochvíl Jiří7713  3061
8.Váňa HynekTichý Jiří3-10-4853271
9.Bláha PetrApko Libor2109  3081
10.Čmerda OndřejPail Jáchym2109  3091
11.Váňa HynekKratochvíl Jiří569  30101
12.Bláha PetrTichý Jiří885  30111
13.Čmerda OndřejKlíma Karel886  30121
14.Jankovič ŠtěpánPail Jáchym4-9103 31131
15.Bláha PetrKratochvíl Jiří96-88 31141
16.Čmerda OndřejTichý Jiří3-8104 31151
17.Jankovič ŠtěpánKlíma Karel367  30161
18.Váňa HynekPail Jáchym865  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čmerda Ondřej31Kratochvíl Jiří13
Jankovič Štěpán40Tichý Jiří04
Váňa Hynek40Apko Libor02
Bláha Petr40Pail Jáchym04
   Klíma Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Podařil Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:35 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Dänner Michal
Šimonek Milan
 
 
     0301
2.Podařil Petr
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Fürst Ladislav
Pašek Lukáš
 
 
     3011
3.Vukliševič Zdeněk st.Šimonek Milan     0312
4.Kieswetter Vojtěch st.Fürst Ladislav     2313
5.Šašek VladimírDänner Michal     0314
6.Podařil PetrPašek Lukáš     2315
7.Kieswetter Vojtěch st.Šimonek Milan     1316
8.Šašek VladimírFürst Ladislav     2317
9.Podařil PetrDänner Michal     1318
10.Vukliševič Zdeněk st.Pašek Lukáš     1319
11.Šašek VladimírŠimonek Milan     03110
12.Podařil PetrFürst LadislavWO    30210
13.Vukliševič Zdeněk st.Dänner Michal     30310
14.Kieswetter Vojtěch st.Pašek Lukáš     32410
15.Podařil PetrŠimonek MilanWO    30510
16.Vukliševič Zdeněk st.Fürst LadislavWO    30610
17.Kieswetter Vojtěch st.Dänner Michal     23611
18.Šašek VladimírPašek Lukáš     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vukliševič Zdeněk st.12Šimonek Milan30
Kieswetter Vojtěch st.13Fürst Ladislav20
Šašek Vladimír13Dänner Michal31
Podařil Petr02Pašek Lukáš22
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS