Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:20 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
     3110
2.Kraus Václav
Culek Igor
 
 
Šašek Vladimír
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
     3020
3.Culek IgorVukliševič Zdeněk st.     3230
4.Hlaváč JiříPodařil Petr     0331
5.Kraus VáclavKieswetter Vojtěch st.     3141
6.Větrovský MilanŠašek Vladimír     3051
7.Hlaváč JiříVukliševič Zdeněk st.     0352
8.Kraus VáclavPodařil Petr     3162
9.Větrovský MilanKieswetter Vojtěch st.     3172
10.Culek IgorŠašek Vladimír     3182
11.Kraus VáclavVukliševič Zdeněk st.     3092
12.Větrovský MilanPodařil Petr     30102
13.Culek IgorKieswetter Vojtěch st.     31112
14.Jícha MilanŠašek Vladimír     30122
15.Větrovský MilanVukliševič Zdeněk st.     31132
16.Culek IgorPodařil Petr     03133
17.Jícha MilanKieswetter Vojtěch st.     32143
18.Kraus VáclavŠašek Vladimír     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Culek Igor31Vukliševič Zdeněk st.13
Hlaváč Jiří02Podařil Petr22
Kraus Václav40Kieswetter Vojtěch st.04
Větrovský Milan40Šašek Vladimír04
Jícha Milan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:22662:545KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
Brožová Alena
Jankovič Štěpán
 
 
947  3010
2.Dänner Michal
Sýkora Libor
 
 
Váňa Hynek
Čmerda Ondřej
 
 
57-86 3120
3.Dänner MichalJankovič Štěpán7105  3030
4.Sýkora LiborVáňa Hynek-45-5763240
5.Šimonek MilanBrožová Alena-8-75-8 1341
6.Pavlica JanČmerda Ondřej218  3051
7.Sýkora LiborJankovič Štěpán-8-4-7  0352
8.Šimonek MilanVáňa Hynek-108109 3162
9.Pavlica JanBrožová Alena87-93 3172
10.Dänner MichalČmerda Ondřej7-8-9293282
11.Šimonek MilanJankovič Štěpán318-6-1093292
12.Pavlica JanVáňa Hynek3-1088 31102
13.Dänner MichalBrožová Alena7115  30112
14.Sýkora LiborČmerda Ondřej1069  30122
15.Pavlica JanJankovič ŠtěpánWO    03123
16.Dänner MichalVáňa HynekWO    30133
17.Sýkora LiborBrožová Alena-8-899832143
18.Šimonek MilanČmerda Ondřej65-59 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dänner Michal30Jankovič Štěpán12
Sýkora Libor31Váňa Hynek03
Šimonek Milan31Brožová Alena13
Pavlica Jan30Čmerda Ondřej04
WO11WO11
V zápase č.15 nenastoupil hráč Pavlica - zranění kyčle V zápase č.16 nenastoupil hráč Váňa celkové vyčerpání - horečka



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:50621:732SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Karel
Tichý Jiří
 
 
Hofmann Martin st.
Srp Pavel
 
 
-5-79-11 1301
2.Apko Libor
Brůha Oldřich
 
 
Ruta Vladimír
Lipiner Petr
 
 
-7-7-8  0302
3.Tichý JiříSrp Pavel10-4-13-11 1303
4.Apko LiborRuta Vladimír76-8-10-62304
5.Klíma KarelHofmann Martin st.-10-6-5  0305
6.Brůha OldřichLipiner Petr-5-469-62306
7.Apko LiborSrp Pavel-5-85-5 1307
8.Klíma KarelRuta Vladimír-7-10-5  0308
9.Brůha OldřichHofmann Martin st.-4-12-4  0309
10.Tichý JiříLipiner Petr8-993 3119
11.Klíma KarelSrp Pavel-9-83343229
12.Brůha OldřichRuta Vladimír9-84-7-1223210
13.Tichý JiříHofmann Martin st.-8-8-4  03211
14.Apko LiborLipiner Petr-13-8-13  03212
15.Brůha OldřichSrp Pavel-3-13-5  03213
16.Tichý JiříRuta Vladimír7-6-912-123214
17.Apko LiborHofmann Martin st.73-4-91032314
18.Klíma KarelLipiner Petr-810-69-923315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Jiří13Srp Pavel31
Apko Libor13Ruta Vladimír40
Klíma Karel13Hofmann Martin st.31
Brůha Oldřich04Lipiner Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34641:635TJ Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroc Tomáš
Sučík Jan
 
 
Kubelka Jan
Paďourek Pavel
 
 
-869-1073210
2.Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
Čtvrtečka Petr
Sirotek Václav
 
 
-91011-9-72311
3.Sučík JanKubelka Jan-66-7-9 1312
4.Novotný VlastimilSirotek Václav-10-5-8  0313
5.Kučera LubomírPaďourek Pavel-9739 3123
6.Kroc TomášČtvrtečka Petr476  3033
7.Novotný VlastimilKubelka Jan-3-10-5  0334
8.Kučera LubomírSirotek Václav8-9-6-5 1335
9.Kroc TomášPaďourek Pavel-8-106463245
10.Sučík JanČtvrtečka Petr93-77 3155
11.Kučera LubomírKubelka Jan-79-5-8 1356
12.Kroc TomášSirotek Václav997  3066
13.Sučík JanPaďourek Pavel367  3076
14.Novotný VlastimilČtvrtečka Petr-4-9610-42377
15.Kroc TomášKubelka Jan-4-5-5  0378
16.Sučík JanSirotek Václav8-5-7473288
17.Novotný VlastimilPaďourek Pavel-2109-493298
18.Kučera LubomírČtvrtečka Petr349  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sučík Jan31Kubelka Jan40
Novotný Vlastimil13Sirotek Václav22
Kučera Lubomír22Paďourek Pavel04
Kroc Tomáš31Čtvrtečka Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:Jindřich Samek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Miroslav Keller
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:22663:549TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Brandtlová Sára
 
 
Růžička Josef
Loefner Tomáš
 
 
776  3010
2.Leska Vojtěch
Plečinda Jiří
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
-9-8-4  0311
3.Plečinda JiříRůžička Josef854  3021
4.Brandtlová SáraSoukup Rudolf-7-125-3 1322
5.Štěpnička MichalKafka Milan462  3032
6.Leska VojtěchLoefner Tomáš8-9310 3142
7.Brandtlová SáraRůžička Josef569  3052
8.Štěpnička MichalSoukup Rudolf7411  3062
9.Leska VojtěchKafka Milan8213  3072
10.Plečinda JiříLoefner Tomáš847  3082
11.Štěpnička MichalRůžička Josef412-77 3192
12.Leska VojtěchSoukup Rudolf4-8-8-11 1393
13.Plečinda JiříKafka Milan-8-81111-62394
14.Brandtlová SáraLoefner Tomáš-9585 31104
15.Leska VojtěchRůžička Josef8-1489 31114
16.Plečinda JiříSoukup Rudolf-810-77-723115
17.Brandtlová SáraKafka Milan5-8-6-7 13116
18.Štěpnička MichalLoefner Tomáš6810  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plečinda Jiří22Růžička Josef04
Brandtlová Sára22Soukup Rudolf31
Štěpnička Michal40Kafka Milan22
Leska Vojtěch31Loefner Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31624:577nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Jaroslav ml.
Klimeš Petr
 
 
Piskáček Ondřej
Hylský Zdeněk
 
 
-153-8-9 1301
2.Gabriel Josef
Stareček Martin
 
 
Mikač Jiří
Vondráček Josef
 
 
10102  3011
3.Klimeš PetrPiskáček Ondřej-9-8-9  0312
4.Gabriel JosefHylský Zdeněk-6-5-9  0313
5.Bareš Jaroslav ml.Vondráček Josef949  3023
6.Stareček MartinMikač Jiří976  3033
7.Gabriel JosefPiskáček Ondřej4-5-412-72334
8.Bareš Jaroslav ml.Hylský Zdeněk238  3044
9.Stareček MartinVondráček Josef1025  3054
10.Klimeš PetrMikač Jiří8-98-8-62355
11.Bareš Jaroslav ml.Piskáček Ondřej1052  3065
12.Stareček MartinHylský Zdeněk-5-7-7  0366
13.Klimeš PetrVondráček Josef6-68-1143276
14.Gabriel JosefMikač Jiří-9-4-9  0377
15.Stareček MartinPiskáček Ondřej547  3087
16.Klimeš PetrHylský Zdeněk-69-9-4 1388
17.Gabriel JosefVondráček Josef108-2-9-82389
18.Bareš Jaroslav ml.Mikač Jiří710-9-823299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Petr13Piskáček Ondřej22
Gabriel Josef04Hylský Zdeněk31
Bareš Jaroslav ml.40Vondráček Josef13
Stareček Martin31Mikač Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS