Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Větrovský Milan
Voříšek Jan
 
 
Čtvrtečka Petr
Paďourek Pavel
 
 
     3110
2.Hlaváč Jiří
Kraus Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kraus VáclavČtvrtečka Petr     3030
4.Hlaváč JiříPaďourek Pavel     3240
5.Voříšek JanBurš Ivan     3050
6.Větrovský MilanWO    3060
7.Hlaváč JiříČtvrtečka Petr     2361
8.Voříšek JanPaďourek Pavel     3071
9.Větrovský MilanBurš Ivan     3081
10.Kraus VáclavWO    3091
11.Voříšek JanČtvrtečka Petr     0392
12.Větrovský MilanPaďourek Pavel     31102
13.Kraus VáclavBurš Ivan     32112
14.Hlaváč JiříWO    30122
15.Větrovský MilanČtvrtečka Petr     30132
16.Kraus VáclavPaďourek Pavel     30142
17.Hlaváč JiříBurš Ivan     30152
18.Voříšek JanWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kraus Václav30Čtvrtečka Petr22
Hlaváč Jiří21Paďourek Pavel04
Voříšek Jan21Burš Ivan04
Větrovský Milan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kafka Milan
Růžička Josef
 
 
Mandík Ladislav
Ruta Vladimír
 
 
     0301
2.Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
Lipiner Petr
Záruba David
 
 
     3011
3.Růžička JosefRuta Vladimír     0312
4.Knieradl JosefLipiner Petr     3022
5.Soukup RudolfMandík Ladislav     3032
6.Kafka MilanZáruba David     2333
7.Knieradl JosefRuta Vladimír     3243
8.Soukup RudolfLipiner Petr     3153
9.Kafka MilanMandík Ladislav     2354
10.Růžička JosefZáruba David     1355
11.Soukup RudolfRuta Vladimír     2356
12.Kafka MilanLipiner Petr     0357
13.Růžička JosefMandík Ladislav     1358
14.Knieradl JosefZáruba David     0359
15.Kafka MilanRuta Vladimír     03510
16.Růžička JosefLipiner Petr     13511
17.Knieradl JosefMandík Ladislav     03512
18.Soukup RudolfZáruba David     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Josef04Ruta Vladimír31
Knieradl Josef22Lipiner Petr22
Soukup Rudolf31Mandík Ladislav31
Kafka Milan04Záruba David31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31594:558Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Váňa Hynek
Čmerda Ondřej
 
 
346  3010
2.Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
Jankovič Štěpán
Bláha Petr
 
 
127-82 3120
3.Hylský ZdeněkBláha Petr45-44 3130
4.Mikač JiříJankovič Štěpán-8-6-2  0331
5.Piskáček OndřejVáňa Hynek-7-7-10  0332
6.Röber JakubČmerda Ondřej743  3042
7.Mikač JiříBláha Petr-4-5-8  0343
8.Piskáček OndřejJankovič Štěpán-9-9-4  0344
9.Röber JakubVáňa Hynek11-5-9-3 1345
10.Hylský ZdeněkČmerda Ondřej-9268 3155
11.Piskáček OndřejBláha Petr10-9-6-4 1356
12.Röber JakubJankovič Štěpán10-5-11-7 1357
13.Hylský ZdeněkVáňa Hynek-771-11113267
14.Mikač JiříČmerda Ondřej3214  3077
15.Röber JakubBláha Petr-86-5863287
16.Hylský ZdeněkJankovič Štěpán757  3097
17.Mikač JiříVáňa Hynek-3-58-8 1398
18.Piskáček OndřejČmerda Ondřej766  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hylský Zdeněk40Bláha Petr22
Mikač Jiří13Jankovič Štěpán31
Piskáček Ondřej13Váňa Hynek31
Röber Jakub22Čmerda Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36618:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Josef
Svoboda Zbyněk
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
965  3010
2.Brand Roman st.
Stareček Martin
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
-6-971053220
3.Gabriel JosefVukliševič Zdeněk st.-7-9-5  0321
4.Brand Roman st.Kieswetter Vojtěch st.8-855 3131
5.Stareček MartinŠašek Vladimír-67-9-6 1332
6.Svoboda ZbyněkPodařil Petr-10-810-8 1333
7.Brand Roman st.Vukliševič Zdeněk st.768  3043
8.Stareček MartinKieswetter Vojtěch st.68-108 3153
9.Svoboda ZbyněkŠašek Vladimír6-12-9-5 1354
10.Gabriel JosefPodařil Petr-871010 3164
11.Stareček MartinVukliševič Zdeněk st.-12-8-3  0365
12.Svoboda ZbyněkKieswetter Vojtěch st.-6-4-1  0366
13.Gabriel JosefŠašek Vladimír10-7-9-8 1367
14.Brand Roman st.Podařil Petr9-88-893277
15.Svoboda ZbyněkVukliševič Zdeněk st.-6-7-3  0378
16.Gabriel JosefKieswetter Vojtěch st.-7759 3188
17.Brand Roman st.Šašek Vladimír85-77 3198
18.Stareček MartinPodařil Petr-8-87-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Josef22Vukliševič Zdeněk st.31
Brand Roman st.40Kieswetter Vojtěch st.13
Stareček Martin13Šašek Vladimír31
Svoboda Zbyněk04Podařil Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:Samek Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Suško
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:39 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach František
Keller Filip
 
 
Šimonek Milan
Dänner Michal
 
 
     1301
2.Plečinda Jiří
Leska Vojtěch
 
 
Fürst Ladislav
Cipro Petr
 
 
     3111
3.Keller FilipFürst Ladislav     3121
4.Leska VojtěchCipro Petr     3231
5.Plečinda JiříŠimonek Milan     2332
6.Zach FrantišekDänner Michal     2333
7.Leska VojtěchFürst Ladislav     2334
8.Plečinda JiříCipro Petr     0335
9.Zach FrantišekŠimonek Milan     0336
10.Keller FilipDänner Michal     3046
11.Plečinda JiříFürst Ladislav     3256
12.Zach FrantišekCipro Petr     1357
13.Keller FilipŠimonek Milan     1358
14.Leska VojtěchDänner Michal     3068
15.Zach FrantišekFürst Ladislav     2369
16.Keller FilipCipro Petr     3079
17.Leska VojtěchŠimonek Milan     23710
18.Plečinda JiříDänner Michal     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keller Filip31Fürst Ladislav22
Leska Vojtěch22Cipro Petr22
Plečinda Jiří13Šimonek Milan40
Zach František04Dänner Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:27673:586TJ Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sučík Jan
Šmíd Jiří
 
 
Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
11-10-9643210
2.Kučera Lubomír
Kroc Tomáš
 
 
Brůha Oldřich
Tichý Jiří
 
 
-79-9-7 1311
3.Sučík JanKratochvíl Jiří7-89-653221
4.Kroc TomášTichý Jiří762  3031
5.Šmíd JiříBenetka Hynek795  3041
6.Novotný VlastimilBrůha Oldřich-9-5-9  0342
7.Kroc TomášKratochvíl Jiří7-4710 3152
8.Šmíd JiříTichý Jiří87-76 3162
9.Novotný VlastimilBenetka Hynek-9-76-9 1363
10.Sučík JanBrůha Oldřich77-75 3173
11.Šmíd JiříKratochvíl Jiří8-4-5-11 1374
12.Novotný VlastimilTichý Jiří1-1259 3184
13.Sučík JanBenetka Hynek828  3094
14.Kroc TomášKlíma Karel3-1087 31104
15.Novotný VlastimilKratochvíl Jiří105-89 31114
16.Sučík JanTichý Jiří8-67-6732124
17.Kroc TomášBenetka Hynek776  30134
18.Šmíd JiříKlíma Karel-7-9-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sučík Jan40Kratochvíl Jiří13
Kroc Tomáš40Tichý Jiří04
Šmíd Jiří22Benetka Hynek13
Novotný Vlastimil22Brůha Oldřich11
   Klíma Karel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS