Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Miroslav Keller
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Jindřich Samek
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32638:633TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
Kraus Václav
Voříšek Jan
 
 
6149  3010
2.Plečinda Jiří
Karbula Filip
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
-7-129-6 1311
3.Leska VojtěchVětrovský Milan-910-127-92312
4.Karbula FilipJícha Milan-788-773222
5.Keller FilipVoříšek Jan575  3032
6.Plečinda JiříKraus Václav-7-8-8  0333
7.Karbula FilipVětrovský Milan-7-6-7  0334
8.Keller FilipJícha Milan7911  3044
9.Plečinda JiříVoříšek Jan-9810-873254
10.Leska VojtěchKraus Václav-9-11-9  0355
11.Keller FilipVětrovský Milan-6-94953265
12.Plečinda JiříJícha Milan6-884 3175
13.Leska VojtěchVoříšek Jan59-77 3185
14.Karbula FilipKraus Václav8-119-10103295
15.Plečinda JiříVětrovský Milan-6786 31105
16.Leska VojtěchJícha Milan684  30115
17.Karbula FilipVoříšek Jan-6-6-5  03116
18.Keller FilipKraus VáclavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Leska Vojtěch22Větrovský Milan22
Karbula Filip22Jícha Milan04
Keller Filip30Voříšek Jan13
Plečinda Jiří31Kraus Václav21
WO01WO10
Filip Keller nenastoupil na poslední zápas, z důvodu natažení stehenního svalu.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:44543:660TJ Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ferraj Miroslav
Klimeš Petr
 
 
Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
9-72-8-82301
2.Procházka Oldřich
Stareček Martin
 
 
Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
-4-9-4  0302
3.Ferraj MiroslavNovotný Vlastimil737  3012
4.Procházka OldřichSučík Jan-4-4-5  0313
5.Stareček MartinKučera Lubomír-3-9-6  0314
6.Svoboda PavelKroc Tomáš4-11-5-8 1315
7.Procházka OldřichNovotný Vlastimil-9-119-17 1316
8.Stareček MartinSučík Jan-103-17-52317
9.Svoboda PavelKučera Lubomír-8-66-4 1318
10.Ferraj MiroslavKroc Tomáš-7-597113228
11.Stareček MartinNovotný Vlastimil-98-6-8 1329
12.Svoboda PavelSučík Jan2-10-6-10 13210
13.Ferraj MiroslavKučera Lubomír4119  30310
14.Procházka OldřichKroc Tomáš-7-8-8  03311
15.Svoboda PavelNovotný Vlastimil12-5-12-10 13312
16.Ferraj MiroslavSučík JanWO    03313
17.Procházka OldřichKučera Lubomír-2-6-8  03314
18.Stareček MartinKroc Tomáš8109  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ferraj Miroslav30Novotný Vlastimil31
Procházka Oldřich04Sučík Jan30
Stareček Martin13Kučera Lubomír31
Svoboda Pavel04Kroc Tomáš22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:19753:592Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
Kratochvíl Jiří
Pail Jáchym
 
 
612-99 3110
2.Pech Martin st.
Mikač Jiří
 
 
Benetka Hynek
Brůha Oldřich
 
 
-65-8993220
3.Piskáček OndřejKratochvíl Jiří1076  3030
4.Pech Martin st.Pail Jáchym298  3040
5.Mikač JiříBenetka Hynek-455-1183250
6.Hylský ZdeněkBrůha Oldřich-882-873260
7.Pech Martin st.Kratochvíl Jiří75-811 3170
8.Mikač JiříPail Jáchym-989-963280
9.Hylský ZdeněkBenetka Hynek763  3090
10.Piskáček OndřejKlíma Karel586  30100
11.Mikač JiříKratochvíl Jiří-2756 31110
12.Hylský ZdeněkPail Jáchym6-988 31120
13.Piskáček OndřejBenetka Hynek85-96 31130
14.Pech Martin st.Klíma Karel-599-10932140
15.Hylský ZdeněkKratochvíl Jiří362  30150
16.Piskáček OndřejPail Jáchym101011  30160
17.Pech Martin st.Benetka Hynek-95-96932170
18.Mikač JiříKlíma Karel-1079-6732180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Piskáček Ondřej40Kratochvíl Jiří04
Pech Martin st.40Pail Jáchym04
Mikač Jiří40Benetka Hynek04
Hylský Zdeněk40Brůha Oldřich01
   Klíma Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:45 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek Jaroslav
Růžička Josef
 
 
Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
     1301
2.Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
Cipro Petr
Fürst Ladislav
 
 
     2302
3.Soukup RudolfPavlica Jan     1303
4.Kafka MilanŠimonek Milan     0304
5.Nosek JaroslavFürst Ladislav     1305
6.Růžička JosefCipro Petr     2306
7.Kafka MilanPavlica Jan     1307
8.Nosek JaroslavŠimonek Milan     0308
9.Růžička JosefFürst Ladislav     2309
10.Soukup RudolfCipro Petr     3019
11.Nosek JaroslavPavlica Jan     03110
12.Růžička JosefŠimonek Milan     23111
13.Soukup RudolfFürst Ladislav     32211
14.Kafka MilanCipro Petr     13212
15.Růžička JosefPavlica Jan     31312
16.Soukup RudolfŠimonek Milan     23313
17.Kafka MilanFürst LadislavWO    30413
18.Nosek JaroslavCipro Petr     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Rudolf22Pavlica Jan31
Kafka Milan03Šimonek Milan40
Nosek Jaroslav04Fürst Ladislav21
Růžička Josef13Cipro Petr31
WO10WO01
Fürst Ladislav - podvrknutý kotník - WO



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26617:537TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
549  3010
2.Kubelka Jan
Paďourek Pavel
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
437  3020
3.Sirotek VáclavVukliševič Zdeněk st.17-133 3130
4.Paďourek PavelPodařil Petr98-9-9113240
5.Burš PavelKieswetter Vojtěch st.-11-7-8  0341
6.Kubelka JanŠašek Vladimír-6665 3151
7.Paďourek PavelVukliševič Zdeněk st.-4-4-8  0352
8.Burš PavelPodařil Petr5-9-7-8 1353
9.Kubelka JanKieswetter Vojtěch st.896  3063
10.Sirotek VáclavŠašek Vladimír622  3073
11.Burš PavelVukliševič Zdeněk st.-9-5-8  0374
12.Kubelka JanPodařil Petr121110  3084
13.Sirotek VáclavKieswetter Vojtěch st.85-152 3194
14.Paďourek PavelŠašek Vladimír-67-7-8 1395
15.Kubelka JanVukliševič Zdeněk st.4610  30105
16.Čtvrtečka PetrPodařil Petr-39-7-4 13106
17.Paďourek PavelKieswetter Vojtěch st.-77-11-8 13107
18.Burš PavelŠašek Vladimír758  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sirotek Václav30Vukliševič Zdeněk st.22
Paďourek Pavel13Podařil Petr22
Burš Pavel13Kieswetter Vojtěch st.22
Kubelka Jan40Šašek Vladimír13
Čtvrtečka Petr01   
Hráno míčky XUSHAOFA 40+*** bílá



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin st.
Ruta Vladimír
 
 
Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
     3210
2.Srp Pavel
Mandík Ladislav
 
 
Váňa Hynek
Smolka Michael
 
 
     3120
3.Mandík LadislavVáňa Hynek     3130
4.Ruta VladimírSmolka Michael     2331
5.Srp PavelBláha Petr     3141
6.Hofmann Martin st.Glajc Martin     3051
7.Ruta VladimírVáňa Hynek     3061
8.Srp PavelSmolka Michael     1362
9.Hofmann Martin st.Bláha Petr     3172
10.Mandík LadislavGlajc Martin     1373
11.Srp PavelVáňa Hynek     3183
12.Hofmann Martin st.Smolka Michael     2384
13.Mandík LadislavBláha Petr     0385
14.Ruta VladimírGlajc Martin     3295
15.Hofmann Martin st.Váňa Hynek     0396
16.Mandík LadislavSmolka Michael     0397
17.Ruta VladimírBláha Petr     1398
18.Srp PavelGlajc Martin     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mandík Ladislav13Váňa Hynek13
Ruta Vladimír22Smolka Michael40
Srp Pavel22Bláha Petr22
Hofmann Martin st.22Glajc Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS