Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:26 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Culek Igor
Kraus Václav
 
 
Mandík Ladislav
Fiška Václav
 
 
     3110
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Chalupa Radek
Schmoranz Pavel
 
 
     2311
3.Voříšek JanChalupa Radek     3221
4.Culek IgorSchmoranz Pavel     1322
5.Kraus VáclavFiška Václav     3032
6.Hykyš JiříMandík Ladislav     3242
7.Culek IgorChalupa Radek     3252
8.Kraus VáclavSchmoranz Pavel     3262
9.Hykyš JiříFiška Václav     2363
10.Voříšek JanMandík Ladislav     3073
11.Kraus VáclavChalupa Radek     3183
12.Větrovský MilanSchmoranz Pavel     3093
13.Voříšek JanFiška Václav     30103
14.Culek IgorMandík Ladislav     32113
15.Větrovský MilanChalupa RadekWO    03114
16.Voříšek JanSchmoranz PavelWO    30124
17.Culek IgorFiška Václav     32134
18.Kraus VáclavMandík Ladislav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voříšek Jan30Chalupa Radek03
Culek Igor31Schmoranz Pavel12
Kraus Václav40Fiška Václav13
Hykyš Jiří11Mandík Ladislav04
Větrovský Milan10   
WO11WO11
Větrovský-Chalupa WO 0:3 Větrovský zraněný loket Voříšek-Schmoranz WO 3:0 Schmoranz zraněné zápěstí



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Petr
Glajc Martin
 
 
Kubelka Jan
Paďourek Pavel
 
 
     1301
2.Váňa Hynek
Smolka Michael
 
 
Čtvrtečka Petr
Babůrek Lukáš
 
 
     3111
3.Glajc MartinKubelka Jan     2312
4.Váňa HynekPaďourek Pavel     3022
5.Smolka MichaelČtvrtečka Petr     3132
6.Bláha PetrBabůrek Lukáš     3042
7.Váňa HynekKubelka Jan     0343
8.Smolka MichaelPaďourek Pavel     3153
9.Bláha PetrČtvrtečka Petr     3063
10.Glajc MartinBabůrek Lukáš     3073
11.Smolka MichaelKubelka Jan     0374
12.Bláha PetrPaďourek Pavel     3284
13.Glajc MartinČtvrtečka Petr     2385
14.Váňa HynekBabůrek Lukáš     3095
15.Bláha PetrKubelka Jan     0396
16.Glajc MartinPaďourek Pavel     30106
17.Váňa HynekČtvrtečka Petr     30116
18.Smolka MichaelBabůrek Lukáš     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Martin22Kubelka Jan40
Váňa Hynek31Paďourek Pavel04
Smolka Michael31Čtvrtečka Petr13
Bláha Petr31Babůrek Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
     3110
2.Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
Růžička Josef
Nosek Jaroslav
 
 
     3120
3.Vukliševič Zdeněk st.Růžička Josef     3130
4.Šašek VladimírSoukup Rudolf     3140
5.Podařil PetrKafka Milan     3050
6.Kieswetter Vojtěch st.Nosek Jaroslav     3060
7.Šašek VladimírRůžička Josef     3070
8.Podařil PetrSoukup Rudolf     3080
9.Kieswetter Vojtěch st.Kafka Milan     3190
10.Vukliševič Zdeněk st.Nosek Jaroslav     31100
11.Podařil PetrRůžička Josef     30110
12.Kieswetter Vojtěch st.Soukup Rudolf     31120
13.Vukliševič Zdeněk st.Kafka Milan     30130
14.Šašek VladimírNosek Jaroslav     30140
15.Kieswetter Vojtěch st.Růžička Josef     23141
16.Vukliševič Zdeněk st.Soukup Rudolf     31151
17.Šašek VladimírKafka Milan     30161
18.Podařil PetrNosek Jaroslav     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vukliševič Zdeněk st.40Růžička Josef13
Šašek Vladimír40Soukup Rudolf04
Podařil Petr40Kafka Milan04
Kieswetter Vojtěch st.31Nosek Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32661:640KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Ladislav
Šístek Pavel
 
 
Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
5-577 3110
2.Šimonek Milan
Pavlica Jan
 
 
Hylský Zdeněk
Vondráček Josef
 
 
8-87-843220
3.Sýkora LiborRöber Jakub-4-7-10  0321
4.Fürst LadislavHylský Zdeněk-8-57-11 1322
5.Šimonek MilanMikač Jiří57-133 3132
6.Pavlica JanVondráček Josef778  3042
7.Fürst LadislavRöber Jakub-9-78-9 1343
8.Šimonek MilanHylský Zdeněk9112  3053
9.Pavlica JanMikač Jiří8-1176 3163
10.Sýkora LiborVondráček Josef-8117-6-62364
11.Šimonek MilanRöber Jakub-77151 3174
12.Pavlica JanHylský Zdeněk62-311 3184
13.Sýkora LiborMikač Jiří14-965 3194
14.Fürst LadislavVondráček Josef-7-7-7  0395
15.Pavlica JanRöber Jakub11911  30105
16.Sýkora LiborHylský Zdeněk8-9-6-6 13106
17.Šístek PavelMikač Jiří-1675-8-1223107
18.Šimonek MilanVondráček JosefWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Libor13Röber Jakub22
Fürst Ladislav03Hylský Zdeněk22
Šimonek Milan30Mikač Jiří13
Pavlica Jan40Vondráček Josef21
Šístek Pavel01   
WO01WO10
Hráč Šimonek nenastoupil do 18.zápasu - poraněné koleno



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:48592:701TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Benetka Hynek
 
 
Brand Roman st.
Gabriel Josef
 
 
105-7-8-22301
2.Pail Jáchym
Kratochvíl Jiří
 
 
Ferraj Miroslav
Stareček Martin
 
 
-7-11-11  0302
3.Benetka HynekBrand Roman st.-9-11-6  0303
4.Tichý JiříGabriel Josef-9-88953213
5.Pail JáchymFerraj Miroslav-25-10-5 1314
6.Kratochvíl JiříStareček Martin-86-75-72315
7.Tichý JiříBrand Roman st.11-6-8-8 1316
8.Pail JáchymGabriel Josef848  3026
9.Kratochvíl JiříFerraj Miroslav-985-8-82327
10.Benetka HynekStareček Martin9-3-57-52328
11.Pail JáchymBrand Roman st.-9-5-5  0329
12.Klíma KarelGabriel Josef-4-8-8  03210
13.Benetka HynekFerraj Miroslav6-6-9-8 13211
14.Tichý JiříStareček Martin-7-6-11  03212
15.Klíma KarelBrand Roman st.9-9-6-4 13213
16.Benetka HynekGabriel Josef12-7-6-8 13214
17.Tichý JiříFerraj Miroslav-7-7-7  03215
18.Pail JáchymStareček Martin98-97 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benetka Hynek04Brand Roman st.40
Tichý Jiří13Gabriel Josef22
Pail Jáchym22Ferraj Miroslav40
Kratochvíl Jiří02Stareček Martin31
Klíma Karel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33657:622TJ Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
Štěpnička Michal
Plečinda Jiří
 
 
-58-7763210
2.Šmíd Jiří
Sučík Jan
 
 
Karbula Filip
Leska Vojtěch
 
 
4-8178 3120
3.Sučík JanLeska Vojtěch-9-8-6  0321
4.Novotný VlastimilPlečinda Jiří615-7-663231
5.Šmíd JiříKarbula Filip9-109-13-92332
6.Kučera LubomírŠtěpnička Michal5-984 3142
7.Novotný VlastimilLeska Vojtěch-6-925-72343
8.Šmíd JiříPlečinda Jiří7-7-7-3 1344
9.Kučera LubomírKarbula Filip557  3054
10.Sučík JanŠtěpnička Michal6-10-7-6 1355
11.Šmíd JiříLeska Vojtěch-7-212-2 1356
12.Kučera LubomírPlečinda Jiří-74-4523266
13.Sučík JanKarbula Filip9-796 3176
14.Novotný VlastimilŠtěpnička Michal-6-7-6  0377
15.Kučera LubomírLeska VojtěchWO    3087
16.Sučík JanPlečinda Jiří71012  3097
17.Novotný VlastimilKarbula Filip8128  30107
18.Šmíd JiříŠtěpnička Michal-7-8-4  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sučík Jan22Leska Vojtěch30
Novotný Vlastimil22Plečinda Jiří13
Šmíd Jiří04Karbula Filip13
Kučera Lubomír30Štěpnička Michal31
WO10WO01
Hráč V.Leska - potíže s třísly

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS