Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44482:587TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
Větrovský Milan
Hykyš Jiří
 
 
8-53-463210
2.Benetka Hynek
Tichý Jiří
 
 
Kraus Václav
Hlaváč Jiří
 
 
1255  3020
3.Kratochvíl JiříHykyš Jiří-10-4-8  0321
4.Apko LiborHlaváč Jiří-9-8-5  0322
5.Benetka HynekKraus Václav-7-9-6  0323
6.Tichý JiříVětrovský Milan-6-88-5 1324
7.Apko LiborHykyš Jiří-7-7-5  0325
8.Benetka HynekHlaváč Jiří7-5-7-3 1326
9.Tichý JiříKraus Václav-8-9-4  0327
10.Kratochvíl JiříVětrovský Milan-5-9-9  0328
11.Benetka HynekHykyš Jiří-27-2-8 1329
12.Tichý JiříHlaváč Jiří6-99-6-823210
13.Kratochvíl JiříKraus Václav-4-7-9  03211
14.Klíma KarelVětrovský Milan5-2-9-9 13212
15.Tichý JiříHykyš Jiří-1-10-7  03213
16.Kratochvíl JiříHlaváč Jiří866  30313
17.Klíma KarelKraus Václav-8-2-6  03314
18.Benetka HynekVětrovský MilanWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Jiří13Hykyš Jiří40
Apko Libor02Hlaváč Jiří31
Benetka Hynek03Kraus Václav40
Tichý Jiří04Větrovský Milan30
Klíma Karel02   
WO10WO01
Hráč Větrovský z TJ Klášterec n.O. "A" odstoupil z posledního zápasu pro zranění ruky.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32679:655KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Jan
Fürst Ladislav
 
 
Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
5-783 3110
2.Cipro Petr
Sýkora Libor
 
 
Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
5-596 3120
3.Cipro PetrKučera Lubomír997  3030
4.Sýkora LiborKroc Tomáš1237  3040
5.Fürst LadislavŠmíd Jiří610-89 3150
6.Pavlica JanSučík Jan4-69-583260
7.Sýkora LiborKučera Lubomír-9-788-82361
8.Fürst LadislavKroc Tomáš-9-85-7 1362
9.Pavlica JanŠmíd Jiří986  3072
10.Cipro PetrSučík Jan4-10-6-7 1373
11.Fürst LadislavKučera Lubomír-5-9-3  0374
12.Pavlica JanKroc Tomáš1011-96 3184
13.Cipro PetrŠmíd Jiří-10-59-10 1385
14.Sýkora LiborSučík Jan7-2-6-7 1386
15.Pavlica JanKučera Lubomír10710  3096
16.Cipro PetrKroc Tomáš-96-87-82397
17.Sýkora LiborŠmíd Jiří106-8-9732107
18.Kočvara MichalSučík Jan89-7-6-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cipro Petr13Kučera Lubomír22
Sýkora Libor22Kroc Tomáš22
Fürst Ladislav12Šmíd Jiří13
Pavlica Jan40Sučík Jan31
Kočvara Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:40 TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
     1301
2.Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
Leska Vojtěch
Plečinda Jiří
 
 
     3011
3.Vukliševič Zdeněk st.Leska Vojtěch     1312
4.Kieswetter Vojtěch st.Keller Filip     0313
5.Šašek VladimírŠtěpnička Michal     2314
6.Podařil PetrPlečinda Jiří     3124
7.Kieswetter Vojtěch st.Leska Vojtěch     0325
8.Šašek VladimírKeller Filip     2326
9.Podařil PetrŠtěpnička Michal     0327
10.Vukliševič Zdeněk st.Plečinda Jiří     2328
11.Šašek VladimírLeska Vojtěch     1329
12.Podařil PetrKeller Filip     03210
13.Vukliševič Zdeněk st.Štěpnička Michal     30310
14.Kieswetter Vojtěch st.Plečinda Jiří     23311
15.Podařil PetrLeska Vojtěch     03312
16.Vukliševič Zdeněk st.Keller Filip     13313
17.Kieswetter Vojtěch st.Štěpnička Michal     30413
18.Šašek VladimírPlečinda Jiří     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vukliševič Zdeněk st.13Leska Vojtěch40
Kieswetter Vojtěch st.13Keller Filip40
Šašek Vladimír13Štěpnička Michal22
Podařil Petr13Plečinda Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Brožová Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Stareček Martin
Svoboda Zbyněk
 
 
     3110
2.Váňa Hynek
Smolka Michael
 
 
Brand Roman st.
Bareš Jaroslav ml.
 
 
     1311
3.Bláha PetrBareš Jaroslav ml.     1312
4.Váňa HynekStareček Martin     3022
5.Smolka MichaelBrand Roman st.     3032
6.Jankovič ŠtěpánSvoboda Zbyněk     3142
7.Váňa HynekBareš Jaroslav ml.     1343
8.Smolka MichaelStareček Martin     3053
9.Jankovič ŠtěpánBrand Roman st.     2354
10.Bláha PetrSvoboda Zbyněk     3164
11.Smolka MichaelBareš Jaroslav ml.     1365
12.Jankovič ŠtěpánStareček Martin     1366
13.Bláha PetrBrand Roman st.     3176
14.Váňa HynekSvoboda Zbyněk     3086
15.Čmerda OndřejBareš Jaroslav ml.     0387
16.Bláha PetrStareček Martin     3197
17.Váňa HynekBrand Roman st.     30107
18.Smolka MichaelSvoboda Zbyněk     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Petr31Bareš Jaroslav ml.40
Váňa Hynek31Stareček Martin13
Smolka Michael31Brand Roman st.13
Jankovič Štěpán12Svoboda Zbyněk04
Čmerda Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipiner Petr
Fiška Václav
 
 
Piskáček Václav
Černuška Josef
 
 
     0301
2.Ruta Vladimír
Hofmann Martin st.
 
 
Pech Martin st.
Piskáček Ondřej
 
 
     3011
3.Fiška VáclavPiskáček Václav     3021
4.Lipiner PetrČernuška Josef     3131
5.Hofmann Martin st.Pech Martin st.     3141
6.Ruta VladimírPiskáček Ondřej     3151
7.Lipiner PetrPiskáček Václav     3061
8.Hofmann Martin st.Černuška Josef     3171
9.Ruta VladimírPech Martin st.     3281
10.Fiška VáclavPiskáček Ondřej     2382
11.Hofmann Martin st.Piskáček Václav     3192
12.Ruta VladimírČernuška Josef     30102
13.Fiška VáclavPech Martin st.     13103
14.Lipiner PetrPiskáček Ondřej     23104
15.Ruta VladimírPiskáček Václav     32114
16.Fiška VáclavČernuška Josef     30124
17.Lipiner PetrPech Martin st.     32134
18.Hofmann Martin st.Piskáček Ondřej     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiška Václav22Piskáček Václav04
Lipiner Petr31Černuška Josef04
Hofmann Martin st.40Pech Martin st.13
Ruta Vladimír40Piskáček Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29642:597TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
Růžička Josef
Kafka Milan
 
 
789  3010
2.Čtvrtečka Petr
Paďourek Pavel
 
 
Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
4-59-883220
3.Sirotek VáclavSoukup Rudolf-58-10653230
4.Babůrek LukášKafka Milan-5-4-8  0331
5.Paďourek PavelKnieradl Josef77-62 3141
6.Burš PavelRůžička Josef598  3051
7.Babůrek LukášSoukup Rudolf-7-910-9 1352
8.Paďourek PavelKafka Milan-7-11-6  0353
9.Burš PavelKnieradl Josef-5695 3163
10.Sirotek VáclavRůžička Josef849  3073
11.Paďourek PavelSoukup Rudolf86-6-6-102374
12.Burš PavelKafka Milan12-76-9-72375
13.Čtvrtečka PetrKnieradl Josef-5975 3185
14.Babůrek LukášNosek Jaroslav573  3095
15.Burš PavelSoukup Rudolf7-667 31105
16.Čtvrtečka PetrKafka Milan7-89-8-523106
17.Babůrek LukášKnieradl Josef-5-8-3  03107
18.Paďourek PavelNosek Jaroslav845  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sirotek Václav20Soukup Rudolf22
Babůrek Lukáš13Kafka Milan40
Paďourek Pavel22Knieradl Josef13
Burš Pavel31Růžička Josef02
Čtvrtečka Petr11Nosek Jaroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS