Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hykyš Jiří
Jícha Milan
 
 
Růžička Josef
Nosek Jaroslav
 
 
     3110
2.Kraus Václav
Hlaváč Jiří
 
 
Kafka Milan
Knieradl Josef
 
 
     3220
3.Jícha MilanKafka Milan     2321
4.Hlaváč JiříRůžička Josef     3231
5.Kraus VáclavKnieradl Josef     3041
6.Hykyš JiříNosek Jaroslav     3051
7.Hlaváč JiříKafka Milan     1352
8.Kraus VáclavRůžička Josef     3062
9.Hykyš JiříKnieradl Josef     3172
10.Jícha MilanNosek Jaroslav     3082
11.Kraus VáclavKafka Milan     3292
12.Hykyš JiříRůžička Josef     30102
13.Voříšek JanKnieradl Josef     30112
14.Hlaváč JiříNosek Jaroslav     30122
15.Hykyš JiříKafka Milan     30132
16.Voříšek JanRůžička Josef     31142
17.Hlaváč JiříKnieradl Josef     03143
18.Kraus VáclavNosek Jaroslav     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha Milan11Kafka Milan22
Hlaváč Jiří22Růžička Josef04
Kraus Václav40Knieradl Josef13
Hykyš Jiří40Nosek Jaroslav04
Voříšek Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horni JiretinRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39647:672TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin st.
Vondráček Josef
 
 
Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
-9-9-9  0301
2.Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
Čtvrtečka Petr
Paďourek Pavel
 
 
-965-993211
3.Hylský ZdeněkBurš Pavel77-7-413221
4.Piskáček OndřejSirotek Václav-13789 3131
5.Pech Martin st.Čtvrtečka Petr-68-7-11 1332
6.Vondráček JosefPaďourek Pavel89-5-11-82333
7.Piskáček OndřejBurš Pavel-9-6-11  0334
8.Pech Martin st.Sirotek Václav-59-88-72335
9.Vondráček JosefČtvrtečka Petr677  3045
10.Hylský ZdeněkPaďourek Pavel7810  3055
11.Pech Martin st.Burš Pavel-9-4-5  0356
12.Vondráček JosefSirotek Václav-8-7-5  0357
13.Hylský ZdeněkČtvrtečka Petr95-1113 3167
14.Piskáček OndřejPaďourek Pavel-9-11-8  0368
15.Vondráček JosefBurš Pavel9-8-8-10 1369
16.Hylský ZdeněkBabůrek Lukáš145  3079
17.Piskáček OndřejČtvrtečka Petr-5-599-623710
18.Pech Martin st.Paďourek Pavel810-7-5-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hylský Zdeněk40Burš Pavel31
Piskáček Ondřej13Sirotek Václav21
Pech Martin st.04Čtvrtečka Petr22
Vondráček Josef13Paďourek Pavel31
   Babůrek Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26664:581TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Jaroslav ml.
Brand Roman st.
 
 
Záruba David
Schmoranz Pavel
 
 
-77-6753210
2.Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
Hofmann Martin st.
Ruta Vladimír
 
 
10-1163 3120
3.Gabriel JosefHofmann Martin st.-4-29-1 1321
4.Stareček MartinRuta Vladimír811-910 3131
5.Bareš Jaroslav ml.Záruba David73-76 3141
6.Brand Roman st.Schmoranz Pavel896  3051
7.Stareček MartinHofmann Martin st.8-9-9993261
8.Bareš Jaroslav ml.Ruta Vladimír97-105 3171
9.Brand Roman st.Záruba David9-105-9-82372
10.Gabriel JosefSchmoranz Pavel4114  3082
11.Bareš Jaroslav ml.Hofmann Martin st.397  3092
12.Brand Roman st.Ruta Vladimír-7-8711-92393
13.Gabriel JosefZáruba David-10-5-11  0394
14.Stareček MartinSchmoranz Pavel876  30104
15.Brand Roman st.Hofmann Martin st.WO    30114
16.Gabriel JosefRuta Vladimír-7-3-2  03115
17.Stareček MartinZáruba David-54-69-623116
18.Bareš Jaroslav ml.Schmoranz Pavel21010  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gabriel Josef13Hofmann Martin st.12
Stareček Martin31Ruta Vladimír22
Bareš Jaroslav ml.40Záruba David31
Brand Roman st.12Schmoranz Pavel04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:Miroslav Keller
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Jindřich Samek
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26734:563TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plečinda Jiří
Leska Vojtěch
 
 
Smejkal Vít
Smolka Michael
 
 
336  3010
2.Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
Váňa Hynek
Brožová Alena
 
 
6-91210 3120
3.Leska VojtěchSmolka Michael66-3-6103230
4.Štěpnička MichalVáňa Hynek-28105 3140
5.Plečinda JiříSmejkal Vít-98-12593250
6.Keller FilipBrožová Alena853  3060
7.Štěpnička MichalSmolka Michael-7-594133270
8.Plečinda JiříVáňa Hynek-7-9-10  0371
9.Keller FilipSmejkal Vít55-144 3181
10.Leska VojtěchBrožová Alena846  3091
11.Plečinda JiříSmolka Michael8-7-6-12 1392
12.Keller FilipVáňa Hynek-1088-9932102
13.Leska VojtěchČmerda Ondřej1-952 31112
14.Štěpnička MichalBrožová Alena76-7-12-923113
15.Keller FilipSmolka MichaelWO    30123
16.Leska VojtěchVáňa HynekWO    30133
17.Štěpnička MichalČmerda Ondřej5-9-126632143
18.Plečinda JiříBrožová Alena-96-6-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Leska Vojtěch30Smolka Michael12
Štěpnička Michal31Váňa Hynek12
Plečinda Jiří13Smejkal Vít02
Keller Filip30Brožová Alena22
   Čmerda Ondřej02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37626:628TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jiří
Kučera Lubomír
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
787  3010
2.Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
729  3020
3.Kučera LubomírVukliševič Zdeněk st.-69-5-7 1321
4.Sučík JanKieswetter Vojtěch st.11-949 3131
5.Šmíd JiříPodařil Petr-9-6-7  0332
6.Kroc Tomᚊašek Vladimír98-79 3142
7.Sučík JanVukliševič Zdeněk st.-8-911833252
8.Šmíd JiříKieswetter Vojtěch st.-6-5-9  0353
9.Kroc TomášPodařil Petr-637-10-52354
10.Kučera LubomírŠašek Vladimír-75-9-8 1355
11.Šmíd JiříVukliševič Zdeněk st.-7-3-10  0356
12.Kroc TomášKieswetter Vojtěch st.-8-9-9  0357
13.Kučera LubomírPodařil Petr-9-5-9  0358
14.Sučík JanŠašek Vladimír895  3068
15.Kroc TomášVukliševič Zdeněk st.10-854 3178
16.Kučera LubomírKieswetter Vojtěch st.-778-993288
17.Sučík JanPodařil Petr-9-119-6 1389
18.Šmíd JiříŠašek Vladimír-943-8-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Lubomír13Vukliševič Zdeněk st.22
Sučík Jan31Kieswetter Vojtěch st.22
Šmíd Jiří04Podařil Petr40
Kroc Tomáš22Šašek Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45603:717KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Karel
Kratochvíl Jiří
 
 
Sýkora Libor
Kočvara Michal
 
 
9119  3010
2.Tichý Jiří
Benetka Hynek
 
 
Šimonek Milan
Dänner Michal
 
 
-109-10-6 1311
3.Klíma KarelŠimonek Milan-10-5-3  0312
4.Benetka HynekDänner Michal-5-9-4  0313
5.Tichý JiříSýkora Libor8-1010-583223
6.Kratochvíl JiříKočvara Michal117-9-1173233
7.Benetka HynekŠimonek Milan-7-10-9  0334
8.Tichý JiříDänner Michal-7-8-9  0335
9.Kratochvíl JiříSýkora Libor-9-115-8 1336
10.Klíma KarelKočvara Michal-5-31410-42337
11.Tichý JiříŠimonek Milan-7-7-17  0338
12.Kratochvíl JiříDänner Michal-10-77893248
13.Klíma KarelSýkora Libor6-8-6-8 1349
14.Benetka HynekKočvara Michal91110  3059
15.Kratochvíl JiříŠimonek Milan-8-53-6 13510
16.Klíma KarelDänner Michal-5-28-2 13511
17.Benetka HynekSýkora Libor-9-7-4  03512
18.Tichý JiříKočvara Michal4-4-510-1023513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klíma Karel04Šimonek Milan40
Benetka Hynek13Dänner Michal31
Tichý Jiří13Sýkora Libor31
Kratochvíl Jiří22Kočvara Michal22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS