Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21653:499KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Milan
Dänner Michal
 
 
Kraus Václav
Hlaváč Jiří
 
 
7410  3010
2.Pavlica Jan
Fürst Ladislav
 
 
Jícha Milan
Hykyš Jiří
 
 
-5885 3120
3.Cipro PetrHykyš Jiří7-1097 3130
4.Fürst LadislavHlaváč Jiří-6-5-10  0331
5.Pavlica JanKraus Václav10126  3041
6.Dänner MichalJícha Milan-8-999WO3251
7.Fürst LadislavHykyš Jiří18-4-4-11 1352
8.Pavlica JanHlaváč Jiří793  3062
9.Dänner MichalKraus Václav679  3072
10.Cipro PetrJícha MilanWO    3082
11.Pavlica JanHykyš Jiří78-44 3192
12.Dänner MichalHlaváč Jiří10-14-94532102
13.Cipro PetrKraus Václav-2-710-7 13103
14.Šimonek MilanJícha MilanWO    30113
15.Dänner MichalHykyš Jiří104-10-8532123
16.Cipro PetrHlaváč Jiří489  30133
17.Šimonek MilanKraus Václav-8-6-5  03134
18.Pavlica JanJícha MilanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cipro Petr21Hykyš Jiří13
Fürst Ladislav02Hlaváč Jiří13
Pavlica Jan30Kraus Václav22
Dänner Michal40Jícha Milan01
Šimonek Milan01   
WO30WO03
Hráč Jícha odstoupil ze zápasu z důvodu zranění břicha



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
     3110
2.Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
Benetka Hynek
Apko Libor
 
 
     3220
3.Vukliševič Zdeněk st.Apko Libor     3130
4.Kieswetter Vojtěch st.Kratochvíl Jiří     3040
5.Podařil PetrBenetka Hynek     3250
6.Šašek VladimírKlíma Karel     1351
7.Kieswetter Vojtěch st.Apko Libor     1352
8.Podařil PetrKratochvíl Jiří     3162
9.Šašek VladimírBenetka Hynek     3072
10.Vukliševič Zdeněk st.Klíma Karel     3082
11.Podařil PetrApko Libor     3092
12.Šašek VladimírKratochvíl Jiří     31102
13.Vukliševič Zdeněk st.Benetka Hynek     30112
14.Kieswetter Vojtěch st.Klíma Karel     30122
15.Šašek VladimírApko Libor     30132
16.Vukliševič Zdeněk st.Kratochvíl Jiří     30142
17.Kieswetter Vojtěch st.Benetka Hynek     31152
18.Podařil PetrKlíma Karel     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vukliševič Zdeněk st.40Apko Libor13
Kieswetter Vojtěch st.31Kratochvíl Jiří04
Podařil Petr40Benetka Hynek04
Šašek Vladimír31Klíma Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Čejka Vratislav
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Hynek
Čmerda Ondřej
 
 
Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
     3110
2.Cimerman Ladislav
Bláha Petr
 
 
Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
     3020
3.Bláha PetrŠmíd Jiří     3030
4.Cimerman LadislavKroc Tomáš     2331
5.Smolka MichaelKučera Lubomír     2332
6.Váňa HynekSučík Jan     3142
7.Cimerman LadislavŠmíd Jiří     3052
8.Smolka MichaelKroc Tomáš     3262
9.Váňa HynekKučera Lubomír     0363
10.Bláha PetrSučík Jan     3273
11.Smolka MichaelŠmíd Jiří     3183
12.Čmerda OndřejKroc Tomáš     2384
13.Bláha PetrKučera Lubomír     1385
14.Cimerman LadislavSučík Jan     3095
15.Čmerda OndřejŠmíd Jiří     31105
16.Bláha PetrKroc Tomáš     30115
17.Cimerman LadislavKučera LubomírWO    03116
18.Smolka MichaelSučík Jan     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Petr31Šmíd Jiří04
Cimerman Ladislav21Kroc Tomáš22
Smolka Michael22Kučera Lubomír30
Váňa Hynek11Sučík Jan13
Čmerda Ondřej11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:44709:769TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruta Vladimír
Lipiner Petr
 
 
Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
-5-11-9  0301
2.Záruba David
Mandík Ladislav
 
 
Plečinda Jiří
Leska Vojtěch
 
 
89-12-7113211
3.Záruba DavidKeller Filip-8-9-9  0312
4.Lipiner PetrLeska Vojtěch89-96 3122
5.Fiška VáclavŠtěpnička Michal8-6-7-8 1323
6.Ruta VladimírPlečinda Jiří9-8-12773233
7.Lipiner PetrKeller Filip-579-10-42334
8.Fiška VáclavLeska Vojtěch9-710-10-102335
9.Ruta VladimírŠtěpnička Michal3-108-8103245
10.Záruba DavidPlečinda Jiří1099  3055
11.Fiška VáclavKeller Filip3-3-4-7 1356
12.Ruta VladimírLeska Vojtěch-98-99103266
13.Záruba DavidŠtěpnička Michal-15-6-2 1367
14.Lipiner PetrPlečinda Jiří-957-763277
15.Ruta VladimírKeller Filip-2-67-13 1378
16.Záruba DavidLeska Vojtěch-5-859-62379
17.Lipiner PetrŠtěpnička Michal99-8-2-1223710
18.Fiška VáclavPlečinda Jiří-98-9-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záruba David13Keller Filip40
Lipiner Petr22Leska Vojtěch22
Fiška Václav04Štěpnička Michal31
Ruta Vladimír31Plečinda Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:43508:634TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Stareček Martin
Procházka Oldřich
 
 
4510  3010
2.Čtvrtečka Petr
Paďourek Pavel
 
 
Bareš Jaroslav ml.
Svoboda Pavel
 
 
7-8-2-8 1311
3.Paďourek PavelBareš Jaroslav ml.-9-610-8 1312
4.Čtvrtečka PetrSvoboda Pavel-3-106-10 1313
5.Babůrek LukášStareček Martin-6-6-3  0314
6.Burš PavelProcházka Oldřich445  3024
7.Čtvrtečka PetrBareš Jaroslav ml.-7-7-9  0325
8.Babůrek LukášSvoboda Pavel-7-5-10  0326
9.Burš PavelStareček Martin97-6-9-92327
10.Paďourek PavelProcházka Oldřich348  3037
11.Babůrek LukášBareš Jaroslav ml.-811-3-6 1338
12.Burš PavelSvoboda Pavel-106-5-6 1339
13.Paďourek PavelStareček Martin-86-4-7 13310
14.Čtvrtečka PetrProcházka OldřichWO    03311
15.Burš PavelBareš Jaroslav ml.99-69 31411
16.Paďourek PavelSvoboda Pavel-94-108-223412
17.Čtvrtečka PetrStareček MartinWO    03413
18.Babůrek LukášProcházka Oldřich-3-98-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paďourek Pavel13Bareš Jaroslav ml.31
Čtvrtečka Petr02Svoboda Pavel40
Babůrek Lukáš04Stareček Martin30
Burš Pavel22Procházka Oldřich12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46 Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knieradl Josef
Soukup Rudolf
 
 
Pech Martin st.
Röber Jakub
 
 
     1301
2.Kafka Milan
Nosek Jaroslav
 
 
Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
     1302
3.Nosek JaroslavHylský Zdeněk     1303
4.Kafka MilanRöber Jakub     0304
5.Soukup RudolfPech Martin st.     2305
6.Knieradl JosefPiskáček Ondřej     2306
7.Kafka MilanHylský Zdeněk     0307
8.Soukup RudolfRöber Jakub     3117
9.Knieradl JosefPech Martin st.     2318
10.Růžička JosefPiskáček Ondřej     3128
11.Soukup RudolfHylský Zdeněk     3038
12.Knieradl JosefRöber Jakub     0339
13.Růžička JosefPech Martin st.     23310
14.Kafka MilanPiskáček Ondřej     03311
15.Knieradl JosefHylský Zdeněk     03312
16.Růžička JosefRöber Jakub     03313
17.Kafka MilanPech Martin st.     03314
18.Soukup RudolfPiskáček Ondřej     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nosek Jaroslav01Hylský Zdeněk31
Kafka Milan04Röber Jakub31
Soukup Rudolf31Pech Martin st.40
Knieradl Josef04Piskáček Ondřej22
Růžička Josef12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS