Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voříšek Jan
Kraus Václav
 
 
Hylský Zdeněk
Černuška Josef
 
 
     3210
2.Větrovský Milan
Hykyš Jiří
 
 
Mikač Jiří
Röber Jakub
 
 
     3220
3.Hykyš JiříRöber Jakub     2321
4.Voříšek JanHylský Zdeněk     0322
5.Kraus VáclavMikač Jiří     3032
6.Větrovský MilanČernuška Josef     3142
7.Voříšek JanRöber Jakub     2343
8.Kraus VáclavHylský Zdeněk     1344
9.Větrovský MilanMikač Jiří     3154
10.Hykyš JiříČernuška Josef     3164
11.Kraus VáclavRöber Jakub     3174
12.Větrovský MilanHylský Zdeněk     1375
13.Hykyš JiříMikač Jiří     3185
14.Voříšek JanČernuška Josef     3095
15.Větrovský MilanRöber Jakub     30105
16.Hykyš JiříHylský Zdeněk     23106
17.Voříšek JanMikač Jiří     31116
18.Kraus VáclavČernuška Josef     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hykyš Jiří22Röber Jakub22
Voříšek Jan22Hylský Zdeněk40
Kraus Václav31Mikač Jiří04
Větrovský Milan31Černuška Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:24712:591TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Jaroslav ml.
Brand Roman st.
 
 
Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
-7898 3110
2.Stareček Martin
Ferraj Miroslav
 
 
Karez Jindřich
Růžička Josef
 
 
628  3020
3.Stareček MartinRůžička Josef-105-8663230
4.Ferraj MiroslavKarez Jindřich8510  3040
5.Bareš Jaroslav ml.Knieradl Josef-101059 3150
6.Brand Roman st.Soukup Rudolf1087  3060
7.Ferraj MiroslavRůžička Josef-6849 3170
8.Bareš Jaroslav ml.Karez Jindřich8810  3080
9.Brand Roman st.Knieradl Josef-8-78-7 1381
10.Stareček MartinSoukup Rudolf64-102 3191
11.Bareš Jaroslav ml.Růžička Josef9-997 31101
12.Brand Roman st.Karez Jindřich44-85 31111
13.Stareček MartinKnieradl Josef-10-10-7  03112
14.Ferraj MiroslavSoukup Rudolf9-969 31122
15.Brand Roman st.Růžička Josef-9679 31132
16.Stareček MartinKarez Jindřich-7-68-8 13133
17.Ferraj MiroslavKnieradl Josef-10-833932143
18.Bareš Jaroslav ml.Soukup Rudolf7-99-9-1023144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stareček Martin22Růžička Josef04
Ferraj Miroslav40Karez Jindřich13
Bareš Jaroslav ml.31Knieradl Josef22
Brand Roman st.31Soukup Rudolf13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:Miroslav Keller
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Jindřich Samek
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20664:432TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
Paďourek Pavel
Burš Pavel
 
 
5-979 3110
2.Plečinda Jiří
Karbula Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Keller FilipBurš Pavel84-117 3130
4.Karbula FilipWO    3040
5.Plečinda JiříČtvrtečka Petr582  3050
6.Štěpnička MichalPaďourek Pavel776  3060
7.Karbula FilipBurš Pavel-9-8117-132361
8.Plečinda JiříWO    3071
9.Štěpnička MichalČtvrtečka Petr7-989 3181
10.Keller FilipPaďourek Pavel7-1124 3191
11.Plečinda JiříBurš Pavel-2-3-7  0392
12.Štěpnička MichalWO    30102
13.Keller FilipČtvrtečka Petr43-97 31112
14.Karbula FilipPaďourek Pavel-81058 31122
15.Štěpnička MichalBurš Pavel-6-812-10 13123
16.Keller FilipWO    30133
17.Karbula FilipČtvrtečka Petr-77-47432143
18.Plečinda JiříPaďourek Pavel-7-46-7 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Keller Filip30Burš Pavel31
Karbula Filip21Čtvrtečka Petr04
Plečinda Jiří12Paďourek Pavel13
Štěpnička Michal21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38705:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
Ruta Vladimír
Lipiner Petr
 
 
-47-810-82301
2.Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
Mandík Ladislav
Schmoranz Pavel
 
 
9-710-1083211
3.Kučera LubomírRuta Vladimír-85-9-6 1312
4.Sučík JanLipiner Petr-5-10-6  0313
5.Šmíd JiříMandík Ladislav-9-48973223
6.Kroc TomášSchmoranz Pavel7-7-9-17 1324
7.Sučík JanRuta Vladimír9-9711 3134
8.Šmíd JiříLipiner Petr-9-6-9  0335
9.Kroc TomášMandík Ladislav-9684 3145
10.Kučera LubomírSchmoranz Pavel-88-56-92346
11.Šmíd JiříRuta Vladimír-5-6-13  0347
12.Kroc TomášLipiner Petr439  3057
13.Kučera LubomírMandík Ladislav277  3067
14.Sučík JanSchmoranz Pavel-5-693113277
15.Kroc TomášRuta Vladimír-699-12-72378
16.Kučera LubomírLipiner Petr-9-9611113288
17.Sučík JanMandík Ladislav-62139 3198
18.Šmíd JiříSchmoranz Pavel-8-77-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Lubomír22Ruta Vladimír31
Sučík Jan31Lipiner Petr22
Šmíd Jiří13Mandík Ladislav04
Kroc Tomáš22Schmoranz Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
Tichý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:37559:569TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
Jankovič Štěpán
Bláha Petr
 
 
4-3-6-8 1301
2.Apko Libor
Benetka Hynek
 
 
Váňa Hynek
Čmerda Ondřej
 
 
-8-13101093211
3.Benetka HynekBláha Petr-8-9-7  0312
4.Apko LiborJankovič Štěpán-8-54-6 1313
5.Tichý JiříVáňa Hynek-8-5-7  0314
6.Kratochvíl JiříČmerda Ondřej524  3024
7.Apko LiborBláha Petr-799-10-72325
8.Tichý JiříJankovič Štěpán-14-9-8  0326
9.Kratochvíl JiříVáňa Hynek-5-5-5  0327
10.Benetka HynekČmerda Ondřej768  3037
11.Klíma KarelBláha Petr-8-910-6 1338
12.Kratochvíl JiříJankovič Štěpán-3-7-6  0339
13.Benetka HynekVáňa Hynek-3511-773249
14.Apko LiborČmerda Ondřej393  3059
15.Kratochvíl JiříBláha Petr-7-42-7 13510
16.Benetka HynekJankovič Štěpán-8-5-6  03511
17.Apko LiborVáňa HynekWO    30611
18.Klíma KarelČmerda Ondřej483  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benetka Hynek22Bláha Petr40
Apko Libor12Jankovič Štěpán40
Tichý Jiří02Váňa Hynek21
Kratochvíl Jiří13Čmerda Ondřej04
Klíma Karel11   
WO10WO01
Hráč Váňa odstoupil z důvodu zranění ruky.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28635:591KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
4-1215 3110
2.Cipro Petr
Sýkora Libor
 
 
Podařil Petr
Vukliševič Tomáš
 
 
9-10-9-8 1311
3.Cipro PetrVukliševič Zdeněk st.899  3021
4.Sýkora LiborVukliševič Tomáš4-1138 3131
5.Šimonek MilanPodařil Petr-8-8-13  0332
6.Pavlica JanŠašek Vladimír6-995 3142
7.Sýkora LiborVukliševič Zdeněk st.-510-10-7 1343
8.Šimonek MilanVukliševič Tomáš874  3053
9.Pavlica JanPodařil Petr-1-10-7  0354
10.Cipro PetrŠašek Vladimír37-10-963264
11.Šimonek MilanVukliševič Zdeněk st.398  3074
12.Pavlica JanVukliševič Tomáš1069  3084
13.Cipro PetrPodařil Petr-8-1010683294
14.Sýkora LiborŠašek Vladimír-48-7-1 1395
15.Pavlica JanVukliševič Zdeněk st.495  30105
16.Cipro PetrVukliševič Tomáš75-9-91032115
17.Sýkora LiborPodařil PetrWO    03116
18.Šimonek MilanŠašek Vladimír10-5107 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cipro Petr40Vukliševič Zdeněk st.13
Sýkora Libor12Vukliševič Tomáš04
Šimonek Milan31Podařil Petr21
Pavlica Jan31Šašek Vladimír13
WO01WO10
Hráč Sýkora odstoupil z utkání pro výron v kotníku

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS