Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:45 TJ Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Kraus Václav
Voříšek Jan
 
 
     3110
2.Podařil Petr
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Jícha Milan
Větrovský Milan
 
 
     1311
3.Vukliševič Zdeněk st.Větrovský Milan     3221
4.Podařil PetrJícha Milan     3231
5.Kieswetter Vojtěch st.Voříšek Jan     1332
6.Šašek VladimírKraus Václav     3142
7.Podařil PetrVětrovský Milan     1343
8.Kieswetter Vojtěch st.Jícha Milan     1344
9.Šašek VladimírVoříšek Jan     3254
10.Vukliševič Zdeněk st.Kraus Václav     0355
11.Kieswetter Vojtěch st.Větrovský Milan     0356
12.Šašek VladimírJícha Milan     1357
13.Vukliševič Zdeněk st.Voříšek Jan     2358
14.Podařil PetrKraus Václav     0359
15.Šašek VladimírVětrovský Milan     13510
16.Vukliševič Zdeněk st.Jícha Milan     23511
17.Podařil PetrVoříšek Jan     31611
18.Kieswetter Vojtěch st.Kraus Václav     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vukliševič Zdeněk st.13Větrovský Milan31
Podařil Petr22Jícha Milan31
Kieswetter Vojtěch st.04Voříšek Jan22
Šašek Vladimír22Kraus Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Bláha Radek
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35 KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Pavlica Jan
Cipro Petr
 
 
     3010
2.Čmerda Ondřej
Smolka Michael
 
 
Dänner Michal
Šimonek Milan
 
 
     3120
3.Jankovič ŠtěpánŠimonek Milan     3030
4.Čmerda OndřejPavlica Jan     1331
5.Brožová AlenaDänner Michal     3241
6.Smolka MichaelCipro Petr     2342
7.Čmerda OndřejŠimonek Milan     1343
8.Brožová AlenaPavlica Jan     1344
9.Smolka MichaelDänner Michal     3254
10.Jankovič ŠtěpánCipro Petr     3064
11.Brožová AlenaŠimonek Milan     0365
12.Smolka MichaelPavlica Jan     1366
13.Jankovič ŠtěpánDänner Michal     1367
14.Čmerda OndřejCipro Petr     0368
15.Smolka MichaelŠimonek Milan     3078
16.Jankovič ŠtěpánPavlica Jan     3088
17.Čmerda OndřejDänner Michal     0389
18.Brožová AlenaCipro Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jankovič Štěpán31Šimonek Milan22
Čmerda Ondřej04Pavlica Jan31
Brožová Alena13Dänner Michal22
Smolka Michael22Cipro Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofmann Martin st.
Schmoranz Pavel
 
 
Apko Libor
Brůha Oldřich
 
 
     3010
2.Fiška Václav
Lipiner Petr
 
 
Klíma Karel
Kratochvíl Jiří
 
 
     3120
3.Lipiner PetrBenetka Hynek     3230
4.Hofmann Martin st.Kratochvíl Jiří     3140
5.Fiška VáclavBrůha Oldřich     2341
6.Schmoranz PavelApko Libor     3051
7.Hofmann Martin st.Benetka Hynek     3161
8.Fiška VáclavKratochvíl Jiří     3071
9.Schmoranz PavelKlíma Karel     3281
10.Lipiner PetrApko Libor     3091
11.Fiška VáclavBenetka Hynek     30101
12.Schmoranz PavelKratochvíl Jiří     13102
13.Lipiner PetrKlíma Karel     30112
14.Hofmann Martin st.Apko LiborWO    03113
15.Schmoranz PavelBenetka Hynek     32123
16.Lipiner PetrKratochvíl Jiří     30133
17.Hofmann Martin st.Klíma KarelWO    03134
18.Fiška VáclavApko Libor     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lipiner Petr40Benetka Hynek04
Hofmann Martin st.20Kratochvíl Jiří13
Fiška Václav31Brůha Oldřich10
Schmoranz Pavel31Apko Libor03
   Klíma Karel02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Čtvrtečka Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:Hocelík Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Slivoň Miloš
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39612:655TJ Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Václav
Burš Pavel
 
 
Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
76-911 3110
2.Paďourek Pavel
Babůrek Lukáš
 
 
Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
7-5-13-7 1311
3.Sirotek VáclavSučík Jan9-4-6-8 1312
4.Paďourek PavelKučera Lubomír-5-5-9  0313
5.Babůrek LukášKroc Tomáš-5-6-7  0314
6.Burš PavelŠmíd Jiří74-7-693224
7.Paďourek PavelSučík Jan-1-7-5  0325
8.Babůrek LukášKučera Lubomír4-8-7-8 1326
9.Burš PavelKroc Tomáš78-510 3136
10.Sirotek VáclavŠmíd Jiří-6634 3146
11.Babůrek LukášSučík Jan7-7-8-8 1347
12.Burš PavelKučera Lubomír36-89 3157
13.Sirotek VáclavKroc Tomáš-88106 3167
14.Paďourek PavelŠmíd Jiří-610-64-82368
15.Burš PavelSučík Jan1048  3078
16.Sirotek VáclavKučera Lubomír7-9-5-8 1379
17.Paďourek PavelKroc Tomáš10-77-5103289
18.Babůrek Lukᚊmíd Jiří-10-2-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirotek Václav22Sučík Jan31
Paďourek Pavel13Kučera Lubomír31
Babůrek Lukáš04Kroc Tomáš13
Burš Pavel40Šmíd Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41 TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knieradl Josef
Soukup Rudolf
 
 
Plečinda Jiří
Suško Michal
 
 
     3010
2.Nosek Jaroslav
Kafka Milan
 
 
Keller Filip
Karbula Filip
 
 
     0311
3.Soukup RudolfKeller Filip     0312
4.Nosek JaroslavKarbula Filip     0313
5.Kafka MilanPlečinda Jiří     3223
6.Knieradl JosefSuško Michal     3133
7.Nosek JaroslavKeller Filip     0334
8.Kafka MilanKarbula Filip     0335
9.Knieradl JosefPlečinda Jiří     3145
10.Soukup RudolfSuško Michal     3055
11.Kafka MilanKeller Filip     1356
12.Knieradl JosefKarbula Filip     1357
13.Soukup RudolfPlečinda Jiří     0358
14.Nosek JaroslavSuško Michal     1359
15.Knieradl JosefKeller Filip     03510
16.Soukup RudolfKarbula Filip     31610
17.Nosek JaroslavPlečinda Jiří     03611
18.Kafka MilanSuško Michal     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Rudolf22Keller Filip40
Nosek Jaroslav04Karbula Filip31
Kafka Milan13Plečinda Jiří22
Knieradl Josef22Suško Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41597:671TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
Ferraj Miroslav
Stareček Martin
 
 
95-99 3110
2.Pech Martin st.
Röber Jakub
 
 
Brand Roman st.
Gabriel Josef
 
 
47-7-11-102311
3.Hylský ZdeněkFerraj Miroslav-7-7-7  0312
4.Piskáček OndřejStareček Martin11-488 3122
5.Pech Martin st.Brand Roman st.910-7-4-62323
6.Röber JakubGabriel Josef8-8-54-72324
7.Piskáček OndřejFerraj Miroslav-6-6-8  0325
8.Pech Martin st.Stareček Martin-7-3-6  0326
9.Röber JakubBrand Roman st.-8-7-5  0327
10.Hylský ZdeněkGabriel Josef1096  3037
11.Pech Martin st.Ferraj Miroslav-8-9-9  0338
12.Röber JakubStareček Martin-96-3-4 1339
13.Hylský ZdeněkBrand Roman st.11-610-473249
14.Piskáček OndřejGabriel Josef8-92-763259
15.Röber JakubFerraj Miroslav7-5-7-8 13510
16.Hylský ZdeněkStareček Martin798  30610
17.Piskáček OndřejBrand Roman st.-2-5-7  03611
18.Pech Martin st.Gabriel Josef-866-6732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hylský Zdeněk31Ferraj Miroslav40
Piskáček Ondřej22Stareček Martin22
Pech Martin st.13Brand Roman st.31
Röber Jakub04Gabriel Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS