Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hykyš Jiří
Kraus Václav
 
 
Stareček Martin
Ferraj Miroslav
 
 
     0301
2.Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
Brand Roman st.
Bareš Jaroslav ml.
 
 
     0302
3.Kraus VáclavFerraj Miroslav     2303
4.Hlaváč JiříBareš Jaroslav ml.     2304
5.Větrovský MilanStareček Martin     3014
6.Hykyš JiříBrand Roman st.     1315
7.Hlaváč JiříFerraj Miroslav     0316
8.Větrovský MilanBareš Jaroslav ml.     2317
9.Jícha MilanStareček Martin     3027
10.Kraus VáclavBrand Roman st.     3237
11.Větrovský MilanFerraj Miroslav     3047
12.Jícha MilanBareš Jaroslav ml.     1348
13.Kraus VáclavStareček Martin     3158
14.Hlaváč JiříBrand Roman st.     3268
15.Jícha MilanFerraj Miroslav     3278
16.Kraus VáclavBareš Jaroslav ml.     2379
17.Hlaváč JiříStareček Martin     3189
18.Větrovský MilanBrand Roman st.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kraus Václav22Ferraj Miroslav22
Hlaváč Jiří22Bareš Jaroslav ml.40
Větrovský Milan31Stareček Martin04
Hykyš Jiří01Brand Roman st.13
Jícha Milan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:Miroslav Keller
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Jindřich Samek
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9668:444TJ Sever Žatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpnička Michal
Keller Filip
 
 
Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
8-10212 3110
2.Plečinda Jiří
Leska Vojtěch
 
 
Mikač Jiří
Antalecz Michal
 
 
585  3020
3.Keller FilipHylský Zdeněk8124  3030
4.Leska VojtěchPiskáček Ondřej-9-83573240
5.Plečinda JiříMikač Jiří7127  3050
6.Štěpnička MichalAntalecz Michal1234  3060
7.Leska VojtěchHylský Zdeněk1078  3070
8.Plečinda JiříPiskáček Ondřej645  3080
9.Štěpnička MichalMikač Jiří63-94 3190
10.Keller FilipAntalecz Michal965  30100
11.Plečinda JiříHylský Zdeněk-46-6-10 13101
12.Štěpnička MichalPiskáček Ondřej6-755 31111
13.Keller FilipMikač Jiří786  30121
14.Leska VojtěchAntalecz Michal312  30131
15.Štěpnička MichalHylský Zdeněk-8141211 31141
16.Keller FilipPiskáček Ondřej7104  30151
17.Leska VojtěchMikač Jiří8102  30161
18.Plečinda JiříAntalecz Michal856  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Keller Filip40Hylský Zdeněk13
Leska Vojtěch40Piskáček Ondřej04
Plečinda Jiří31Mikač Jiří04
Štěpnička Michal40Antalecz Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:18653:500TJ Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
Kafka Milan
Růžička Josef
 
 
1397  3010
2.Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
6-987 3120
3.Sučík JanRůžička Josef12610  3030
4.Kučera LubomírSoukup Rudolf-78610 3140
5.Šmíd JiříKafka Milan-71183 3150
6.Kroc TomášKnieradl Josef79-810 3160
7.Kučera LubomírRůžička Josef968  3070
8.Šmíd JiříSoukup Rudolf-9-6-8  0371
9.Kroc TomášKafka Milan56-57 3181
10.Sučík JanKnieradl Josef-8-10-8  0382
11.Šmíd JiříRůžička Josef13106  3092
12.Kroc TomášSoukup Rudolf-744-9832102
13.Sučík JanKafka MilanWO    30112
14.Kučera LubomírKnieradl Josef1110-107 31122
15.Kroc TomášRůžička Josef-8359 31132
16.Sučík JanSoukup Rudolf657  30142
17.Kučera LubomírKafka MilanWO    30152
18.Šmíd JiříKnieradl Josef-10-5-4  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sučík Jan21Růžička Josef04
Kučera Lubomír30Soukup Rudolf13
Šmíd Jiří22Kafka Milan02
Kroc Tomáš40Knieradl Josef22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45557:646TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůha Oldřich
Apko Libor
 
 
Sirotek Václav
Burš Ivan
 
 
-4-10-4  0301
2.Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
Čtvrtečka Petr
Paďourek Pavel
 
 
34-3-9-62302
3.Kratochvíl JiříSirotek Václav-6-10-4  0303
4.Apko LiborPaďourek Pavel-6-11-7  0304
5.Benetka HynekČtvrtečka Petr-8-7-10  0305
6.Brůha OldřichBurš Ivan5-3410 3115
7.Apko LiborSirotek Václav-8-9-3  0316
8.Benetka HynekPaďourek Pavel7-79-4-82317
9.Brůha OldřichČtvrtečka Petr75-114 3127
10.Kratochvíl JiříBurš Ivan647  3037
11.Benetka HynekSirotek Václav-4-5-2  0338
12.Tichý JiříPaďourek Pavel-6-1011-8 1339
13.Kratochvíl JiříČtvrtečka Petr8-6-92-823310
14.Apko LiborBurš Ivan-9-6-10  03311
15.Tichý JiříSirotek Václav-5-8-4  03312
16.Kratochvíl JiříPaďourek Pavel-8-86-8 13313
17.Apko LiborČtvrtečka Petr-7-1198-523314
18.Benetka HynekBurš Ivan66-79 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Jiří13Sirotek Václav40
Apko Libor04Paďourek Pavel40
Benetka Hynek13Čtvrtečka Petr31
Brůha Oldřich20Burš Ivan13
Tichý Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33695:640KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
Záruba David
Schmoranz Pavel
 
 
794  3010
2.Fürst Ladislav
Sýkora Libor
 
 
Ruta Vladimír
Fiška Václav
 
 
-97-6-7 1311
3.Fürst LadislavSchmoranz Pavel766  3021
4.Sýkora LiborRuta Vladimír5-10-8-8 1322
5.Šimonek MilanZáruba David-11174 3132
6.Pavlica JanFiška Václav332  3042
7.Sýkora LiborSchmoranz Pavel9-5-8-10 1343
8.Šimonek MilanRuta Vladimír88-910 3153
9.Pavlica JanZáruba David4-73-773263
10.Fürst LadislavFiška Václav7-86-1173273
11.Šimonek MilanSchmoranz Pavel-7-5-8  0374
12.Pavlica JanRuta Vladimír1085  3084
13.Fürst LadislavZáruba David-8510-6-142385
14.Sýkora LiborFiška Václav-10-6-11  0386
15.Pavlica JanSchmoranz Pavel-68-97103296
16.Fürst LadislavRuta Vladimír-16-3-10  0397
17.Sýkora LiborZáruba David610-810 31107
18.Šimonek MilanFiška Václav-6148-7-1323108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fürst Ladislav22Schmoranz Pavel22
Sýkora Libor13Ruta Vladimír22
Šimonek Milan22Záruba David13
Pavlica Jan40Fiška Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Váňa Hynek
Smolka Michael
 
 
     2301
2.Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
Glajc Martin
Brožová Alena
 
 
     3211
3.Podařil PetrVáňa Hynek     2312
4.Kieswetter Vojtěch st.Smolka Michael     0313
5.Šašek VladimírGlajc Martin     1314
6.Vukliševič Zdeněk st.Brožová Alena     3024
7.Kieswetter Vojtěch st.Váňa Hynek     0325
8.Šašek VladimírSmolka Michael     1326
9.Vukliševič Zdeněk st.Glajc Martin     3136
10.Podařil PetrBrožová Alena     3146
11.Šašek VladimírVáňa Hynek     1347
12.Vukliševič Zdeněk st.Smolka Michael     2348
13.Podařil PetrGlajc Martin     3158
14.Kieswetter Vojtěch st.Brožová Alena     1359
15.Vukliševič Zdeněk st.Váňa Hynek     3269
16.Podařil PetrSmolka Michael     03610
17.Kieswetter Vojtěch st.Glajc Martin     31710
18.Šašek VladimírBrožová Alena     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podařil Petr22Váňa Hynek31
Kieswetter Vojtěch st.13Smolka Michael40
Šašek Vladimír04Glajc Martin13
Vukliševič Zdeněk st.31Brožová Alena22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS