Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Bláha Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glajc Martin
Bláha Petr
 
 
Voříšek Jan
Kraus Václav
 
 
     3010
2.Smolka Michael
Váňa Hynek
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
     0311
3.Bláha PetrVětrovský Milan     0312
4.Váňa HynekJícha Milan     1313
5.Smolka MichaelVoříšek Jan     3123
6.Glajc MartinKraus Václav     2324
7.Váňa HynekVětrovský Milan     0325
8.Smolka MichaelJícha Milan     3035
9.Glajc MartinVoříšek Jan     3045
10.Bláha PetrKraus Václav     1346
11.Smolka MichaelVětrovský Milan     3256
12.Glajc MartinJícha Milan     3166
13.Bláha PetrVoříšek Jan     3076
14.Váňa HynekKraus Václav     1377
15.Glajc MartinVětrovský Milan     2378
16.Bláha PetrJícha Milan     1379
17.Váňa HynekVoříšek Jan     3089
18.Smolka MichaelKraus Václav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Petr13Větrovský Milan31
Váňa Hynek13Jícha Milan22
Smolka Michael40Voříšek Jan04
Glajc Martin22Kraus Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Šťovíček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:31 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruta Vladimír
Lipiner Petr
 
 
Vukliševič Tomáš
Šašek Vladimír
 
 
     2301
2.Záruba David
Schmoranz Pavel
 
 
Podařil Petr
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
     3211
3.Schmoranz PavelVukliševič Tomáš     3121
4.Lipiner PetrŠašek Vladimír     3231
5.Záruba DavidPodařil Petr     2332
6.Ruta VladimírKieswetter Vojtěch st.     3142
7.Lipiner PetrVukliševič Tomáš     0343
8.Záruba DavidŠašek Vladimír     3253
9.Ruta VladimírPodařil Petr     3163
10.Schmoranz PavelKieswetter Vojtěch st.     1364
11.Záruba DavidVukliševič Tomáš     3274
12.Ruta VladimírŠašek Vladimír     3184
13.Schmoranz PavelPodařil Petr     3194
14.Lipiner PetrKieswetter Vojtěch st.     32104
15.Ruta VladimírVukliševič Tomáš     30114
16.Schmoranz PavelŠašek Vladimír     03115
17.Lipiner PetrPodařil Petr     30125
18.Záruba DavidKieswetter Vojtěch st.     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schmoranz Pavel22Vukliševič Tomáš13
Lipiner Petr31Šašek Vladimír13
Záruba David31Podařil Petr13
Ruta Vladimír40Kieswetter Vojtěch st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Slivoň Miloš
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:Hocelík Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40547:649KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Pavel
Sirotek Václav
 
 
Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
-2995 3110
2.Čtvrtečka Petr
Paďourek Pavel
 
 
Dänner Michal
Cipro Petr
 
 
-6-6-13  0311
3.Paďourek PavelPavlica Jan-10-89-9 1312
4.Čtvrtečka PetrCipro Petr7-5-8-7 1313
5.Babůrek Lukᚊimonek Milan-10-10-6  0314
6.Burš PavelDänner Michal76-610 3124
7.Čtvrtečka PetrPavlica Jan-3-7-7  0325
8.Babůrek LukášCipro Petr9-8-97-12326
9.Burš PavelŠimonek Milan696  3036
10.Paďourek PavelDänner Michal-6-8-6  0337
11.Babůrek LukášPavlica Jan-16-2-5 1338
12.Burš PavelCipro Petr9811  3048
13.Paďourek PavelŠimonek Milan-5-68-2 1349
14.Čtvrtečka PetrDänner Michal10-10-69-623410
15.Burš PavelPavlica Jan-4567 31510
16.Paďourek PavelCipro Petr4-7-10-11 13511
17.Čtvrtečka PetrŠimonek Milan37-105 31611
18.Babůrek LukášDänner MichalWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paďourek Pavel04Pavlica Jan31
Čtvrtečka Petr13Cipro Petr31
Babůrek Lukáš03Šimonek Milan22
Burš Pavel40Dänner Michal21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26 ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
Benetka Hynek
Brůha Oldřich
 
 
     3010
2.Kafka Milan
Růžička Josef
 
 
Kratochvíl Jiří
Klíma Karel
 
 
     3120
3.Soukup RudolfKratochvíl Jiří     0321
4.Kafka MilanBenetka Hynek     0322
5.Knieradl JosefBrůha Oldřich     1323
6.Nosek JaroslavKlíma Karel     3233
7.Kafka MilanKratochvíl Jiří     2334
8.Knieradl JosefBenetka Hynek     3244
9.Nosek JaroslavBrůha Oldřich     1345
10.Soukup RudolfKlíma Karel     3055
11.Knieradl JosefKratochvíl Jiří     3165
12.Růžička JosefBenetka Hynek     3075
13.Soukup RudolfBrůha Oldřich     3185
14.Kafka MilanKlíma Karel     3195
15.Růžička JosefKratochvíl Jiří     1396
16.Soukup RudolfBenetka Hynek     30106
17.Kafka MilanBrůha Oldřich     30116
18.Knieradl JosefKlíma Karel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Rudolf31Kratochvíl Jiří31
Kafka Milan22Benetka Hynek13
Knieradl Josef31Brůha Oldřich22
Nosek Jaroslav11Klíma Karel04
Růžička Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29656:617Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
Kučera Lubomír
Šmíd Jiří
 
 
3-4119 3110
2.Pech Martin st.
Mikač Jiří
 
 
Kroc Tomáš
Sučík Jan
 
 
10-9-15-8 1311
3.Piskáček OndřejŠmíd Jiří1067  3021
4.Mikač JiříSučík Jan-11-685-82322
5.Pech Martin st.Kučera Lubomír-8-48943232
6.Hylský ZdeněkKroc Tomáš6104  3042
7.Mikač JiříŠmíd Jiří1094  3052
8.Pech Martin st.Sučík Jan948  3062
9.Hylský ZdeněkKučera Lubomír5-5-91073272
10.Piskáček OndřejKroc Tomáš-3-9-10  0373
11.Pech Martin st.Šmíd Jiří958  3083
12.Hylský ZdeněkSučík Jan-10-7-8  0384
13.Piskáček OndřejKučera Lubomír-2-8-5  0385
14.Mikač JiříKroc Tomáš145-95 3195
15.Hylský ZdeněkŠmíd Jiří5410  30105
16.Piskáček OndřejSučík Jan56-13-4532115
17.Mikač JiříKučera Lubomír-69-5-6 13116
18.Pech Martin st.Kroc Tomáš-8-699-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej22Šmíd Jiří04
Mikač Jiří22Sučík Jan22
Pech Martin st.31Kučera Lubomír22
Hylský Zdeněk31Kroc Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30 TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stareček Martin
Ferraj Miroslav
 
 
Leska Vojtěch
Keller Filip
 
 
     1301
2.Svoboda Zbyněk
Procházka Oldřich
 
 
Plečinda Jiří
Suško Michal
 
 
     2302
3.Stareček MartinKeller Filip     3212
4.Ferraj MiroslavLeska Vojtěch     3122
5.Svoboda PavelPlečinda Jiří     1323
6.Svoboda PetrSuško Michal     3133
7.Ferraj MiroslavKeller Filip     1334
8.Svoboda PavelLeska Vojtěch     3144
9.Svoboda PetrPlečinda Jiří     3254
10.Stareček MartinSuško Michal     3064
11.Svoboda PavelKeller Filip     1365
12.Svoboda PetrLeska Vojtěch     2366
13.Stareček MartinPlečinda Jiří     3176
14.Ferraj MiroslavSuško Michal     3086
15.Svoboda PetrKeller Filip     0387
16.Stareček MartinLeska Vojtěch     3197
17.Ferraj MiroslavPlečinda Jiří     30107
18.Svoboda PavelSuško MichalWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stareček Martin40Keller Filip31
Ferraj Miroslav31Leska Vojtěch13
Svoboda Pavel12Plečinda Jiří13
Svoboda Petr22Suško Michal03
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS