Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:647:34810:740TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
Kopecký Karel
Fučík Zdeněk
 
 
79-96 3110
2.Sedláček Jiří ml.
Červenka Marek
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
-9-9107-102311
3.Sedláček Jiří ml.Mrázek Michal-768-9-102312
4.Červenka MarekHonzík Stanislav-967-8103222
5.Sklenička Jan ml.Kopecký Karel67-58 3132
6.Líska Tomáš ml.Fučík Zdeněk658  3042
7.Červenka MarekMrázek Michal7-8-10873252
8.Sklenička Jan ml.Honzík Stanislav-987-9-72353
9.Líska Tomáš ml.Kopecký Karel-867-793263
10.Sedláček Jiří ml.Fučík Zdeněk57-89 3173
11.Sklenička Jan ml.Mrázek Michal-98-8-7 1374
12.Brhovský VáclavHonzík Stanislav7-968 3184
13.Sedláček Jiří ml.Kopecký Karel57-89 3194
14.Červenka MarekFučík Zdeněk88-76 31104
15.Brhovský VáclavMrázek Michal-97-481132114
16.Sedláček Jiří ml.Honzík Stanislav-7-81013-923115
17.Červenka MarekKopecký Karel-11-995-923116
18.Sklenička Jan ml.Fučík Zdeněk89-7-81332126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Jiří ml.22Mrázek Michal22
Červenka Marek31Honzík Stanislav22
Sklenička Jan ml.22Kopecký Karel13
Líska Tomáš ml.20Fučík Zdeněk04
Brhovský Václav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Karásek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:11 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svrček Petr
Zápotocký Milan
 
 
Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
     3010
2.Komárek Jaroslav
Kindl Zdeněk
 
 
Rutar Jiří ml.
Riedel Pavel
 
 
     3020
3.Kindl ZdeněkKmínek Martin     3130
4.Komárek JaroslavHájek Petr     3040
5.Svrček PetrRutar Jiří ml.     3050
6.Zápotocký MilanRiedel Pavel     3160
7.Komárek JaroslavKmínek Martin     3070
8.Svrček PetrHájek Petr     1371
9.Zápotocký MilanRutar Jiří ml.     3081
10.Kindl ZdeněkRiedel Pavel     3091
11.Svrček PetrKmínek Martin     30101
12.Zápotocký MilanHájek Petr     30111
13.Kindl ZdeněkRutar Jiří ml.     30121
14.Komárek JaroslavRiedel Pavel     30131
15.Zápotocký MilanKmínek MartinWO    03132
16.Kindl ZdeněkHájek Petr     30142
17.Komárek JaroslavRutar Jiří ml.     30152
18.Karásek JiříRiedel Pavel     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kindl Zdeněk40Kmínek Martin03
Komárek Jaroslav40Hájek Petr13
Svrček Petr21Rutar Jiří ml.04
Zápotocký Milan30Riedel Pavel13
Karásek Jiří01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Babička Lukáš
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
     2301
2.Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
     3011
3.Babička Michal st.Eisnerová Heda     0312
4.Štípek MartinPrášilová Petra     1313
5.Hanuš JiříJonáš Stanislav     3123
6.Babička LukášMálek Josef     3133
7.Štípek MartinEisnerová Heda     0334
8.Hanuš JiříPrášilová Petra     3144
9.Babička LukášJonáš Stanislav     3054
10.Babička Michal st.Málek Josef     3164
11.Hanuš JiříEisnerová Heda     1365
12.Babička LukášPrášilová Petra     3175
13.Babička Michal st.Jonáš Stanislav     3185
14.Štípek MartinMálek Josef     3295
15.Babička LukášEisnerová Heda     1396
16.Babička Michal st.Prášilová Petra     1397
17.Štípek MartinJonáš Stanislav     30107
18.Hanuš JiříMálek Josef     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babička Michal st.22Eisnerová Heda40
Štípek Martin22Prášilová Petra22
Hanuš Jiří31Jonáš Stanislav04
Babička Lukáš31Málek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:18 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
Charouzek Martin
Žatečka Ladislav
 
 
     3110
2.Schneider Lubor
Weichart Martin
 
 
Peleška Jiří
Bušek Jiří
 
 
     3120
3.Zach VladimírCharouzek Martin     3030
4.Weichart MartinŽatečka Ladislav     3140
5.Schneider LuborPeleška Jiří     3050
6.Mašek LubomírBušek Jiří     3260
7.Weichart MartinCharouzek Martin     3070
8.Schneider LuborŽatečka Ladislav     0371
9.Mašek LubomírPeleška Jiří     3081
10.Zach VladimírBušek Jiří     3291
11.Schneider LuborCharouzek Martin     31101
12.Mašek LubomírŽatečka Ladislav     30111
13.Zach VladimírPeleška Jiří     30121
14.Weichart MartinBušek Jiří     32131
15.Mašek LubomírCharouzek Martin     31141
16.Zach VladimírŽatečka LadislavWO    03142
17.Weichart MartinPeleška Jiří     30152
18.Schneider LuborBušek Jiří     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zach Vladimír30Charouzek Martin04
Weichart Martin40Žatečka Ladislav12
Schneider Lubor31Peleška Jiří04
Mašek Lubomír40Bušek Jiří04
WO01WO10
Hráč domácích Ladislav Zach odstoupil pro zranění ramene.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Burda Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:Jurista Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Líska Vladislav
 
 
Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
     3210
2.Nedoma Jiří
Vízek Martin
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
     3020
3.Vízek MartinOliva Michal     3130
4.Líska VladislavDvořák Martin     1331
5.Ullman MiloslavDvořák Milan st.     3041
6.Nedoma JiříNovotný Petr     3151
7.Líska VladislavOliva Michal     1352
8.Ullman MiloslavDvořák Martin     3062
9.Nedoma JiříDvořák Milan st.     3072
10.Vízek MartinNovotný Petr     3082
11.Ullman MiloslavOliva Michal     3092
12.Nedoma JiříDvořák Martin     1393
13.Vízek MartinDvořák Milan st.     30103
14.Líska VladislavNovotný Petr     30113
15.Nedoma JiříOliva Michal     23114
16.Vízek MartinDvořák Martin     32124
17.Líska VladislavDvořák Milan st.     31134
18.Novák VladislavNovotný Petr     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vízek Martin40Oliva Michal22
Líska Vladislav22Dvořák Martin22
Ullman Miloslav30Dvořák Milan st.04
Nedoma Jiří22Novotný Petr13
Novák Vladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Hájková Jana
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Slavík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Skrbek Zdeněk
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brdlík František
Pizur Miroslav
 
 
Spurný Antonín ml.
Bláha Vlastimil
 
 
     1301
2.Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
Kotrba Petr
Laube Robert
 
 
     3111
3.Slavík PetrSpurný Antonín ml.     0312
4.Skrbek ZdeněkKotrba Petr     3122
5.Pizur MiroslavLaube Robert     3232
6.Brdlík FrantišekBláha Vlastimil     3142
7.Skrbek ZdeněkSpurný Antonín ml.     2343
8.Pizur MiroslavKotrba Petr     3153
9.Brdlík FrantišekLaube Robert     3063
10.Slavík PetrBláha Vlastimil     1364
11.Pizur MiroslavSpurný Antonín ml.     1365
12.Brdlík FrantišekKotrba Petr     3075
13.Slavík PetrLaube Robert     3185
14.Skrbek ZdeněkBláha Vlastimil     0386
15.Brdlík FrantišekSpurný Antonín ml.     3196
16.Slavík PetrKotrba Petr     0397
17.Skrbek ZdeněkLaube Robert     31107
18.Pizur MiroslavBláha Vlastimil     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Petr13Spurný Antonín ml.31
Skrbek Zdeněk22Kotrba Petr13
Pizur Miroslav31Laube Robert04
Brdlík František40Bláha Vlastimil22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy