Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:44 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Fučík Zdeněk
 
 
Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
     1301
2.Honzík Stanislav
Kopecký Karel
 
 
Líska Tomáš ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
     3111
3.Mrázek MichalBrhovský Václav     1312
4.Honzík StanislavCinibulk Miloš     2313
5.Kopecký KarelLíska Tomáš ml.     2314
6.Fučík ZdeněkSklenička Jan ml.     1315
7.Honzík StanislavBrhovský Václav     1316
8.Kopecký KarelCinibulk Miloš     1317
9.Fučík ZdeněkLíska Tomáš ml.     0318
10.Mrázek MichalSklenička Jan ml.     1319
11.Kopecký KarelBrhovský Václav     23110
12.Fučík ZdeněkCinibulk Miloš     03111
13.Mrázek MichalLíska Tomáš ml.     03112
14.Honzík StanislavJaroš Václav     31212
15.Fučík ZdeněkBrhovský Václav     03213
16.Mrázek MichalCinibulk Miloš     13214
17.Honzík StanislavLíska Tomáš ml.WO    30314
18.Kopecký KarelJaroš Václav     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Michal04Brhovský Václav40
Honzík Stanislav12Cinibulk Miloš40
Kopecký Karel13Líska Tomáš ml.30
Fučík Zdeněk04Sklenička Jan ml.20
   Jaroš Václav02
WO10WO01
----------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
Hájek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ChlumecRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
Svrček Petr
Zápotocký Milan
 
 
     0301
2.Kopal Petr
Riedel Pavel
 
 
Kindl Zdeněk
Pospíšil Pavel
 
 
     3011
3.Kopal PetrKindl Zdeněk     0312
4.Riedel PavelZápotocký Milan     0313
5.Kmínek MartinSvrček Petr     0314
6.Hájek PetrKomárek Jaroslav     2315
7.Riedel PavelKindl Zdeněk     0316
8.Kmínek MartinZápotocký Milan     3126
9.Hájek PetrSvrček Petr     2327
10.Kopal PetrKomárek Jaroslav     1328
11.Kmínek MartinKindl Zdeněk     1329
12.Hájek PetrZápotocký Milan     03210
13.Kopal PetrSvrček Petr     31310
14.Riedel PavelKomárek Jaroslav     13311
15.Hájek PetrKindl Zdeněk     13312
16.Kopal PetrZápotocký Milan     31412
17.Riedel PavelSvrček PetrWO    30512
18.Kmínek MartinKomárek Jaroslav     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopal Petr22Kindl Zdeněk40
Riedel Pavel03Zápotocký Milan22
Kmínek Martin13Svrček Petr21
Hájek Petr04Komárek Jaroslav40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26641:509KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Stanislav
Málek Josef
 
 
Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
-8-7-8  0301
2.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 

 
 
WO    3011
3.Eisnerová HedaHanuš Jiří994  3021
4.Prášilová PetraŠtípek Martin8-62-9103231
5.Málek JosefMyslivec Miroslav-9-8-7  0332
6.Jonáš StanislavWO    3042
7.Prášilová PetraHanuš Jiří10-7109 3152
8.Málek JosefŠtípek Martin3-911-8-82353
9.Jonáš StanislavMyslivec Miroslav-5559 3163
10.Eisnerová HedaBabička Michal st.374  3073
11.Málek JosefHanuš Jiří-5-11-10  0374
12.Jonáš StanislavŠtípek Martin-39-7-4 1375
13.Eisnerová HedaMyslivec Miroslav535  3085
14.Prášilová PetraBabička Michal st.-7877 3195
15.Jonáš StanislavHanuš Jiří5-14-6-10 1396
16.Eisnerová HedaŠtípek Martin9-642 31106
17.Prášilová PetraMyslivec Miroslav1136  30116
18.Málek JosefBabička Michal st.-353-9432126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Eisnerová Heda40Hanuš Jiří22
Prášilová Petra40Štípek Martin22
Málek Josef13Myslivec Miroslav13
Jonáš Stanislav12Babička Michal st.03
WO20WO02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert BečvářRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:41640:647TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
Weichart Martin
Mašek Lubomír
 
 
-6-4-11  0301
2.Bušek Jiří
Žatečka Ladislav
 
 
Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
5109  3011
3.Charouzek MartinSchneider Lubor13-8-8-10 1312
4.Peleška JiříMašek Lubomír92-3-983222
5.Žatečka LadislavWeichart Martin-67-39-42323
6.Bušek JiříPlutnar Stanislav5-7-8893233
7.Peleška JiříSchneider Lubor-3-12-6  0334
8.Žatečka LadislavMašek Lubomír-75-88-42335
9.Bušek JiříWeichart Martin-8-6-6  0336
10.Charouzek MartinPlutnar Stanislav7-8-8-9 1337
11.Žatečka LadislavSchneider Lubor4-6-11-7 1338
12.Bušek JiříMašek Lubomír-8-6713-92339
13.Charouzek MartinWeichart Martin-8-5-7  03310
14.Peleška JiříPlutnar Stanislav-869-10432410
15.Bušek JiříSchneider LuborWO    30510
16.Charouzek MartinMašek Lubomír-8-65-4 13511
17.Peleška JiříWeichart Martin-59-712432611
18.Žatečka LadislavPlutnar StanislavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charouzek Martin04Schneider Lubor30
Peleška Jiří31Mašek Lubomír31
Žatečka Ladislav03Weichart Martin31
Bušek Jiří12Plutnar Stanislav12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Novák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51356:638SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Dvořák Martin
 
 
Ullman Miloslav
Líska Vladislav
 
 
-5-4-5  0301
2.Dvořák Milan st.
Burda Petr
 
 
Vízek Martin
Nedoma Jiří
 
 
-210-7-1 1302
3.Havran MichalUllman Miloslav-3-3-6  0303
4.Dvořák Milan st.Vízek Martin-5-4-2  0304
5.Dvořák MartinNedoma Jiří-6-76-7 1305
6.Burda PetrLíska Vladislav-31011-3-22306
7.Dvořák Milan st.Ullman Miloslav-4-4-5  0307
8.Dvořák MartinVízek Martin-10-6-7  0308
9.Novotný PetrNedoma Jiří10-39-9-22309
10.Havran MichalLíska Vladislav-7-8-6  03010
11.Dvořák MartinUllman Miloslav-8-2-9  03011
12.Novotný PetrVízek Martin-4-1-8  03012
13.Havran MichalNedoma Jiří-6-5-3  03013
14.Dvořák Milan st.Líska Vladislav-8-3-4  03014
15.Novotný PetrUllman Miloslav-4-5-6  03015
16.Havran MichalVízek Martin-4-6-6  03016
17.Dvořák Milan st.Nedoma Jiří-1-3-10  03017
18.Dvořák MartinLíska Vladislav469  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havran Michal04Ullman Miloslav40
Dvořák Milan st.04Vízek Martin40
Dvořák Martin13Nedoma Jiří40
Burda Petr01Líska Vladislav31
Novotný Petr03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Vlastimil
Spurný Antonín ml.
 
 
Pavelková Lenka
Pospíšil Petr
 
 
     3210
2.Novák Jaroslav
Laube Robert
 
 
Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
     3220
3.Novák JaroslavPavelková Lenka     2321
4.Laube RobertPospíšil Petr     3031
5.Bláha VlastimilSkrbek Zdeněk     3041
6.Spurný Antonín ml.Pizur Miroslav     3151
7.Laube RobertPavelková Lenka     3061
8.Bláha VlastimilPospíšil Petr     3071
9.Spurný Antonín ml.Skrbek Zdeněk     3181
10.Novák JaroslavPizur Miroslav     1382
11.Bláha VlastimilPavelková Lenka     3292
12.Spurný Antonín ml.Pospíšil Petr     30102
13.Novák JaroslavSkrbek ZdeněkWO    03103
14.Laube RobertPizur Miroslav     03104
15.Spurný Antonín ml.Pavelková Lenka     30114
16.Novák JaroslavPospíšil PetrWO    03115
17.Laube RobertSkrbek Zdeněk     30125
18.Bláha VlastimilPizur Miroslav     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Jaroslav02Pavelková Lenka13
Laube Robert31Pospíšil Petr03
Bláha Vlastimil40Skrbek Zdeněk03
Spurný Antonín ml.40Pizur Miroslav22
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy