Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
Holub Čestmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7663:335TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Vlastimil
Spurný Antonín ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Laube Robert
Zimák Michal
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
558  3020
3.Zimák MichalNeumann Martin37-98 3130
4.Bláha VlastimilMrázek Michal-79711 3140
5.Laube RobertHonzík Stanislav866  3050
6.Spurný Antonín ml.WO    3060
7.Bláha VlastimilNeumann Martin653  3070
8.Laube RobertMrázek Michal766  3080
9.Spurný Antonín ml.Honzík Stanislav889  3090
10.Zimák MichalWO    30100
11.Laube RobertNeumann Martin-9109-7832110
12.Spurný Antonín ml.Mrázek Michal431  30120
13.Zimák MichalHonzík Stanislav-81988 31130
14.Bláha VlastimilWO    30140
15.Spurný Antonín ml.Neumann Martin79-98 31150
16.Zimák MichalMrázek Michal8-769 31160
17.Bláha VlastimilHonzík StanislavWO    30170
18.Laube RobertWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zimák Michal30Neumann Martin04
Bláha Vlastimil20Mrázek Michal04
Laube Robert30Honzík Stanislav03
Spurný Antonín ml.30   
WO60WO06
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Hájková Jana
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:Skrbek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Brdlík František
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:21583:497TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Hájková Jana
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
493  3010
2.Brdlík František
Pavelková Lenka
 
 
Dvořák Martin
Havran Michal
 
 
-119814 3120
3.Pavelková LenkaDvořák Milan st.652  3030
4.Skrbek ZdeněkHavran Michal79-86 3140
5.Pizur MiroslavNovotný Petr718  3050
6.Brdlík FrantišekDvořák Martin7-197-393260
7.Skrbek ZdeněkDvořák Milan st.669  3070
8.Pizur MiroslavHavran Michal563  3080
9.Brdlík FrantišekNovotný Petr1067  3090
10.Pavelková LenkaDvořák Martin-10-11-13  0391
11.Pizur MiroslavDvořák Milan st.5-979 31101
12.Brdlík FrantišekHavran Michal444  30111
13.Pavelková LenkaNovotný Petr-10-2-9  03112
14.Hájková JanaDvořák Martin-6-8-8  03113
15.Brdlík FrantišekDvořák Milan st.459  30123
16.Pavelková LenkaHavran Michal-5592 31133
17.Hájková JanaNovotný Petr-3-4-9  03134
18.Pizur MiroslavDvořák MartinWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavelková Lenka22Dvořák Milan st.04
Skrbek Zdeněk20Havran Michal04
Pizur Miroslav30Novotný Petr22
Brdlík František40Dvořák Martin21
Hájková Jana02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Burda Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:Jurista Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Líska Vladislav
 
 
Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
     3010
2.Nedoma Jiří
Vízek Martin
 
 
Žatečka Ladislav
Bušek Jiří
 
 
     3020
3.Vízek MartinCharouzek Martin     3030
4.Líska VladislavPeleška Jiří     3040
5.Nedoma JiříŽatečka Ladislav     0341
6.Ullman MiloslavBušek Jiří     3251
7.Líska VladislavCharouzek Martin     3261
8.Nedoma JiříPeleška Jiří     1362
9.Ullman MiloslavŽatečka Ladislav     3072
10.Vízek MartinBušek Jiří     3182
11.Nedoma JiříCharouzek Martin     1383
12.Ullman MiloslavPeleška Jiří     3093
13.Vízek MartinŽatečka Ladislav     30103
14.Líska VladislavBušek Jiří     23104
15.Ullman MiloslavCharouzek Martin     30114
16.Vízek MartinPeleška Jiří     31124
17.Líska VladislavŽatečka Ladislav     23125
18.Nedoma JiříBušek Jiří     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vízek Martin40Charouzek Martin13
Líska Vladislav22Peleška Jiří13
Nedoma Jiří04Žatečka Ladislav22
Ullman Miloslav40Bušek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Lubomír
Weichart Martin
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
     3110
2.Schneider Lubor
Zach Vladimír
 
 
Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
     3020
3.Plutnar StanislavEisnerová Heda     0321
4.Schneider LuborPrášilová Petra     2322
5.Mašek LubomírJonáš Stanislav     3032
6.Weichart MartinMálek Josef     3042
7.Schneider LuborEisnerová Heda     0343
8.Mašek LubomírPrášilová Petra     3253
9.Weichart MartinJonáš Stanislav     3063
10.Plutnar StanislavMálek Josef     0364
11.Mašek LubomírEisnerová Heda     2365
12.Weichart MartinPrášilová Petra     3175
13.Plutnar StanislavJonáš Stanislav     3185
14.Schneider LuborMálek Josef     3195
15.Weichart MartinEisnerová Heda     1396
16.Plutnar StanislavPrášilová Petra     1397
17.Schneider LuborJonáš Stanislav     32107
18.Zach VladimírMálek Josef     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plutnar Stanislav13Eisnerová Heda40
Schneider Lubor22Prášilová Petra22
Mašek Lubomír21Jonáš Stanislav04
Weichart Martin31Málek Josef22
Zach Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
Hájek Petr
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:Riedel Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudé armády 26, Kulturní dům pod benzínovou pumpou, 100 metrů od vlakového nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
Štípek Martin
Hanuš Jiří
 
 
     1301
2.Kopal Petr
Riedel Pavel
 
 
Myslivec Miroslav
Babička Lukáš
 
 
     3211
3.Kmínek MartinHanuš Jiří     3021
4.Hájek PetrŠtípek Martin     0322
5.Kopal PetrBabička Lukáš     1323
6.Riedel PavelMyslivec Miroslav     1324
7.Hájek PetrHanuš Jiří     1325
8.Kopal PetrŠtípek Martin     0326
9.Riedel PavelBabička Lukáš     1327
10.Kmínek MartinMyslivec Miroslav     3037
11.Kopal PetrHanuš Jiří     1338
12.Riedel PavelŠtípek Martin     1339
13.Kmínek MartinBabička Lukáš     3149
14.Hájek PetrMyslivec Miroslav     3059
15.Riedel PavelHanuš Jiří     13510
16.Kmínek MartinŠtípek Martin     23511
17.Hájek PetrBabička Lukáš     23512
18.Kopal PetrMyslivec Miroslav     32612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmínek Martin31Hanuš Jiří31
Hájek Petr13Štípek Martin40
Kopal Petr13Babička Lukáš31
Riedel Pavel04Myslivec Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Karásek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Navarro
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:33 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kindl Zdeněk
Komárek Jaroslav
 
 
Líska Tomáš ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
     0301
2.Zápotocký Milan
Svrček Petr
 
 
Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
     2302
3.Zápotocký MilanCinibulk Miloš     3212
4.Komárek JaroslavLíska Tomáš ml.     2313
5.Svrček PetrBrhovský Václav     1314
6.Kindl ZdeněkSklenička Jan ml.     3124
7.Komárek JaroslavCinibulk Miloš     3234
8.Svrček PetrLíska Tomáš ml.     3144
9.Kindl ZdeněkBrhovský Václav     3154
10.Zápotocký MilanSklenička Jan ml.     3064
11.Svrček PetrCinibulk Miloš     1365
12.Kindl ZdeněkLíska Tomáš ml.     3175
13.Zápotocký MilanBrhovský Václav     3185
14.Komárek JaroslavSklenička Jan ml.     1386
15.Kindl ZdeněkCinibulk Miloš     1387
16.Zápotocký MilanLíska Tomáš ml.     3297
17.Komárek JaroslavBrhovský Václav     30107
18.Svrček PetrSklenička Jan ml.     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zápotocký Milan40Cinibulk Miloš22
Komárek Jaroslav22Líska Tomáš ml.13
Svrček Petr22Brhovský Václav13
Kindl Zdeněk31Sklenička Jan ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy