Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Šimek Karel
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
Hanek Tomáš st.
Svrček Petr
 
 
     3010
2.Neumann Martin
Kopecký Karel
 
 
Komárek Jaroslav
Karásek Jiří
 
 
     3220
3.Mrázek MichalHanek Tomáš st.     3130
4.Honzík StanislavSvrček Petr     2331
5.Kopecký KarelKomárek Jaroslav     2332
6.Neumann MartinKarásek Jiří     3042
7.Honzík StanislavHanek Tomáš st.     3252
8.Kopecký KarelSvrček Petr     1353
9.Neumann MartinKomárek Jaroslav     2354
10.Mrázek MichalKarásek Jiří     2355
11.Kopecký KarelHanek Tomáš st.     3265
12.Neumann MartinSvrček Petr     2366
13.Mrázek MichalKomárek Jaroslav     0367
14.Honzík StanislavKarásek Jiří     3177
15.Neumann MartinHanek Tomáš st.     2378
16.Mrázek MichalSvrček Petr     3288
17.Honzík StanislavKomárek Jaroslav     3298
18.Kopecký KarelKarásek Jiří     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrázek Michal22Hanek Tomáš st.13
Honzík Stanislav31Svrček Petr31
Kopecký Karel13Komárek Jaroslav31
Neumann Martin13Karásek Jiří22
-----------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27536:542TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
Babička Michal st.
Myslivec Miroslav
 
 
356  3010
2.Líska Tomáš ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
9-4-5-7 1311
3.Brhovský VáclavBabička Michal st.534  3021
4.Líska Tomáš ml.Hanuš JiříWO    0322
5.Sklenička Jan ml.Štípek Martin810-87 3132
6.Cinibulk MilošMyslivec Miroslav456  3042
7.Líska Tomáš ml.Babička Michal st.WO    0343
8.Sklenička Jan ml.Hanuš Jiří8-76-573253
9.Cinibulk MilošŠtípek Martin-94-75-122354
10.Brhovský VáclavMyslivec Miroslav425  3064
11.Sklenička Jan ml.Babička Michal st.-109107 3174
12.Cinibulk MilošHanuš Jiří4104  3084
13.Brhovský VáclavŠtípek Martin95-7-653294
14.Líska Tomáš ml.Myslivec MiroslavWO    0395
15.Cinibulk MilošBabička Michal st.679  30105
16.Jaroš VáclavHanuš Jiří-96-77-1223106
17.Líska Tomáš ml.Štípek MartinWO    03107
18.Sklenička Jan ml.Myslivec Miroslav978  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhovský Václav30Babička Michal st.03
Sklenička Jan ml.40Hanuš Jiří12
Cinibulk Miloš31Štípek Martin12
Jaroš Václav01Myslivec Miroslav03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
Hájek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ARozhodčí:Riedel Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudé armády 26, Kulturní dům pod benzínovou pumpou, 100 metrů od vlakového nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:40 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krampera Stanislav
Riedel Pavel
 
 
Zach Vladimír
Schneider Lubor
 
 
     2301
2.Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
Weichart Martin
Mašek Lubomír
 
 
     3211
3.Krampera StanislavWeichart Martin     0312
4.Hájek PetrSchneider Lubor     0313
5.Kmínek MartinMašek Lubomír     1314
6.Riedel PavelPlutnar Stanislav     3024
7.Hájek PetrWeichart Martin     2325
8.Kmínek MartinSchneider LuborWO    3035
9.Riedel PavelMašek Lubomír     0336
10.Kopal PetrPlutnar Stanislav     3146
11.Kmínek MartinWeichart Martin     0347
12.Riedel PavelSchneider Lubor     3257
13.Kopal PetrMašek Lubomír     1358
14.Hájek PetrPlutnar Stanislav     1359
15.Riedel PavelWeichart Martin     03510
16.Kopal PetrSchneider Lubor     13511
17.Hájek PetrMašek LubomírWO    30611
18.Kmínek MartinPlutnar Stanislav     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krampera Stanislav01Weichart Martin40
Hájek Petr03Schneider Lubor21
Kmínek Martin12Mašek Lubomír30
Riedel Pavel22Plutnar Stanislav13
Kopal Petr12   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19601:377KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Vízek Martin
Nedoma Jiří
 
 
-9-93873210
2.Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Eisnerová HedaPilař Libor137  3030
4.Prášilová PetraVízek Martin-4-7-7  0331
5.Málek JosefNedoma Jiří57-1-893241
6.Jonáš StanislavWO    3051
7.Prášilová PetraPilař Libor415  3061
8.Málek JosefVízek Martin-9-6611-92362
9.Jonáš StanislavNedoma Jiří-7-9-8  0363
10.Eisnerová HedaWO    3073
11.Málek JosefPilař Libor1062  3083
12.Jonáš StanislavVízek Martin-7-4-9  0384
13.Eisnerová HedaNedoma Jiří1265  3094
14.Prášilová PetraWO    30104
15.Jonáš StanislavPilař Libor10-4-7-7 13105
16.Eisnerová HedaVízek Martin6810  30115
17.Prášilová PetraNedoma Jiří448  30125
18.Málek JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Eisnerová Heda30Pilař Libor13
Prášilová Petra21Vízek Martin31
Málek Josef21Nedoma Jiří13
Jonáš Stanislav03   
WO50WO05
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert BečvářRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36683:677TJ Slovan Varnsdorf A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žatečka Ladislav
Bušek Jiří
 
 
Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
15-66-9-42301
2.Peleška Jiří
Charouzek Martin
 
 
Brdlík František
Futera Vratislav
 
 
34-2-6103211
3.Charouzek MartinBrdlík František59-10-1263221
4.Peleška JiříFutera Vratislav8104  3031
5.Žatečka LadislavSkrbek Zdeněk-5-7-5  0332
6.Bušek JiříPizur Miroslav87-7-973242
7.Peleška JiříBrdlík František-102-9-9 1343
8.Žatečka LadislavFutera Vratislav25-106 3153
9.Bušek JiříSkrbek Zdeněk-1-11-5  0354
10.Charouzek MartinPizur Miroslav-612-17963264
11.Gola OndraBrdlík František-6-8-7  0365
12.Bušek JiříFutera Vratislav-87-37-102366
13.Charouzek MartinSkrbek Zdeněk773  3076
14.Peleška JiříPizur Miroslav-8149-1063286
15.Bušek JiříBrdlík František-6-5-5  0387
16.Charouzek MartinFutera Vratislav555  3097
17.Peleška JiříSkrbek Zdeněk119-169 31107
18.Gola OndraPizur Miroslav8-3-9-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charouzek Martin40Brdlík František31
Peleška Jiří31Futera Vratislav13
Žatečka Ladislav11Skrbek Zdeněk22
Bušek Jiří13Pizur Miroslav13
Gola Ondra02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Burda Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:46500:655TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Milan st.
Balogová Andrea
 
 
Bláha Vlastimil
Spurný Antonín ml.
 
 
-5 -9-6 0301
2.Dvořák Martin
Havran Michal
 
 
Kotrba Petr
Laube Robert
 
 
810-5-5-102302
3.Balogová AndreaKotrba Petr-6-7-6  0303
4.Dvořák Milan st.Laube Robert-6-108-8 1304
5.Havran MichalBláha Vlastimil-7-3-9  0305
6.Dvořák MartinSpurný Antonín ml.-87-59-72306
7.Dvořák Milan st.Kotrba Petr-7-7-5  0307
8.Havran MichalLaube Robert11-7-4-5 1308
9.Dvořák MartinBláha Vlastimil237  3018
10.Balogová AndreaSpurný Antonín ml.-8-2-8  0319
11.Havran MichalKotrba Petr9118  3029
12.Dvořák MartinLaube Robert-54-10-7 13210
13.Balogová AndreaBláha Vlastimil-6-37-5 13211
14.Dvořák Milan st.Spurný Antonín ml.-10-7-6  03212
15.Dvořák MartinKotrba Petr-216124 31312
16.Balogová AndreaLaube Robert-2-77-11 13313
17.Dvořák Milan st.Bláha Vlastimil-7-6-9  03314
18.Havran MichalSpurný Antonín ml.-1-1-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balogová Andrea04Kotrba Petr22
Dvořák Milan st.04Laube Robert40
Havran Michal13Bláha Vlastimil31
Dvořák Martin22Spurný Antonín ml.40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy