Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Fučík Zdeněk
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
Štípek Martin
Hanuš Jiří
 
 
     2301
2.Kopecký Karel
Neumann Martin
 
 
Babička Lukáš
Myslivec Miroslav
 
 
     3111
3.Neumann MartinHanuš Jiří     3121
4.Kopecký KarelBabička Michal st.     3131
5.Mrázek MichalŠtípek Martin     0332
6.Honzík StanislavBabička Lukáš     3142
7.Kopecký KarelHanuš Jiří     3152
8.Mrázek MichalBabička Michal st.     2353
9.Honzík StanislavŠtípek Martin     3063
10.Neumann MartinBabička Lukáš     3173
11.Mrázek MichalHanuš Jiří     1374
12.Honzík StanislavBabička Michal st.     3284
13.Neumann MartinŠtípek Martin     3194
14.Kopecký KarelBabička Lukáš     1395
15.Honzík StanislavHanuš Jiří     1396
16.Neumann MartinBabička Michal st.     1397
17.Kopecký KarelŠtípek Martin     31107
18.Mrázek MichalBabička Lukáš     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neumann Martin31Hanuš Jiří22
Kopecký Karel31Babička Michal st.22
Mrázek Michal13Štípek Martin13
Honzík Stanislav31Babička Lukáš13
---------------------------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Jiří
Duplinský Milan
 
 
Schneider Lubor
Plutnar Stanislav
 
 
     3010
2.Zápotocký Milan
Svrček Petr
 
 
Weichart Martin
Mašek Lubomír
 
 
     3020
3.Duplinský MilanSchneider Lubor     0321
4.Zápotocký MilanWeichart Martin     0322
5.Svrček PetrBrázda Zdeněk     3132
6.Karásek JiříMašek Lubomír     0333
7.Zápotocký MilanSchneider Lubor     3043
8.Svrček PetrWeichart Martin     0344
9.Karásek JiříBrázda Zdeněk     2345
10.Duplinský MilanMašek Lubomír     1346
11.Svrček PetrSchneider Lubor     2347
12.Karásek JiříWeichart Martin     2348
13.Duplinský MilanBrázda Zdeněk     2349
14.Zápotocký MilanMašek Lubomír     03410
15.Karásek JiříPlutnar Stanislav     31510
16.Duplinský MilanWeichart Martin     13511
17.Zápotocký MilanBrázda Zdeněk     32611
18.Svrček PetrMašek LubomírWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duplinský Milan04Schneider Lubor21
Zápotocký Milan22Weichart Martin40
Svrček Petr12Brázda Zdeněk22
Karásek Jiří13Mašek Lubomír30
   Plutnar Stanislav01
WO01WO10
Svrček zraněné koleno - kreč poslední zápas.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41634:671SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cinibulk Miloš
Brhovský Václav
 
 
Vízek Martin
Nedoma Jiří
 
 
7-98-793210
2.Sklenička Jan ml.
Líska Tomáš ml.
 
 
Ullman Miloslav
Líska Vladislav
 
 
7-986 3120
3.Líska Tomáš ml.Ullman Miloslav9910  3030
4.Sklenička Jan ml.Vízek Martin-5-6-5  0331
5.Brhovský VáclavLíska Vladislav8-9-87-92332
6.Cinibulk MilošNedoma Jiří10-854 3142
7.Sklenička Jan ml.Ullman Miloslav-10-8-3  0343
8.Brhovský VáclavVízek Martin-8-11-8  0344
9.Cinibulk MilošLíska Vladislav-3-5-10  0345
10.Líska Tomáš ml.Nedoma Jiří10-7-7-9 1346
11.Brhovský VáclavUllman Miloslav-9-10-7  0347
12.Cinibulk MilošVízek Martin-98910 3157
13.Líska Tomáš ml.Líska Vladislav-8-7-7  0358
14.Sklenička Jan ml.Nedoma Jiří9-7-7713268
15.Cinibulk MilošUllman Miloslav7-9-97-42369
16.Líska Tomáš ml.Vízek Martin-9-47-6 13610
17.Sklenička Jan ml.Líska Vladislav7-984 31710
18.Brhovský VáclavNedoma Jiří-8-977-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Líska Tomáš ml.13Ullman Miloslav31
Sklenička Jan ml.22Vízek Martin31
Brhovský Václav04Líska Vladislav31
Cinibulk Miloš22Nedoma Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
Hájek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:Riedel Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudé armády 26, Kulturní dům pod benzínovou pumpou, 100 metrů od vlakového nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:45 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
Pizur Miroslav
Brdlík František
 
 
     0301
2.Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
Futera Vratislav
Skrbek Zdeněk
 
 
     1302
3.Kopal PetrFutera Vratislav     2303
4.Hájek PetrBrdlík František     0304
5.Kmínek MartinSkrbek Zdeněk     3114
6.Rutar Jiří ml.Pizur Miroslav     0315
7.Hájek PetrFutera Vratislav     3225
8.Kmínek MartinBrdlík František     1326
9.Rutar Jiří ml.Skrbek Zdeněk     0327
10.Kopal PetrPizur Miroslav     2328
11.Kmínek MartinFutera Vratislav     3038
12.Rutar Jiří ml.Brdlík František     0339
13.Kopal PetrSkrbek Zdeněk     13310
14.Hájek PetrPizur Miroslav     03311
15.Rutar Jiří ml.Futera Vratislav     30411
16.Kopal PetrBrdlík František     23412
17.Hájek PetrSkrbek Zdeněk     03413
18.Kmínek MartinPizur Miroslav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopal Petr04Futera Vratislav13
Hájek Petr13Brdlík František40
Kmínek Martin22Skrbek Zdeněk31
Rutar Jiří ml.13Pizur Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21 KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
Laube Robert
Kotrba Petr
 
 
     1301
2.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Horejsek Jakub
Medáček Jaroslav
 
 
     3011
3.Eisnerová HedaHorejsek Jakub     3021
4.Prášilová PetraKotrba Petr     3131
5.Málek JosefMedáček Jaroslav     3141
6.Jonáš StanislavLaube Robert     1342
7.Prášilová PetraHorejsek Jakub     3052
8.Málek JosefKotrba Petr     1353
9.Jonáš StanislavMedáček Jaroslav     3163
10.Eisnerová HedaLaube Robert     3073
11.Málek JosefHorejsek Jakub     3183
12.Jonáš StanislavKotrba Petr     1384
13.Eisnerová HedaMedáček Jaroslav     3094
14.Prášilová PetraLaube Robert     31104
15.Jonáš StanislavHorejsek Jakub     13105
16.Eisnerová HedaKotrba Petr     30115
17.Prášilová PetraMedáček Jaroslav     30125
18.Málek JosefLaube Robert     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisnerová Heda40Horejsek Jakub13
Prášilová Petra40Kotrba Petr22
Málek Josef31Medáček Jaroslav04
Jonáš Stanislav13Laube Robert13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert BečvářRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:31675:586SK Štětí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charouzek Martin
Žítek Ladislav
 
 
Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
-4-511-10 1301
2.Bušek Jiří
Žatečka Ladislav
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
7-76-8-82302
3.Charouzek MartinDvořák Milan st.868  3012
4.Žatečka LadislavNovotný Petr98-78 3122
5.Gola OndraOliva Michal8-69-8-72323
6.Bušek JiříDvořák Martin8-9-611-32324
7.Žatečka LadislavDvořák Milan st.5910  3034
8.Gola OndraNovotný Petr-98-129-62335
9.Bušek JiříOliva Michal-977-8-102336
10.Charouzek MartinDvořák Martin-10-115-3 1337
11.Gola OndraDvořák Milan st.678  3047
12.Bušek JiříNovotný Petr90-6-12-92348
13.Charouzek MartinOliva Michal3-7-6-10 1349
14.Žatečka LadislavDvořák Martin-7-9-9  03410
15.Bušek JiříDvořák Milan st.655  30510
16.Charouzek MartinNovotný Petr647  30610
17.Žatečka LadislavOliva MichalWO    30710
18.Žítek LadislavDvořák MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Charouzek Martin22Dvořák Milan st.04
Žatečka Ladislav21Novotný Petr22
Gola Ondra12Oliva Michal30
Bušek Jiří13Dvořák Martin30
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy