Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert BečvářRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41641:676TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gola Ondra
Žatečka Ladislav
 
 
Neumann Martin
Kopecký Karel
 
 
-9-5-8  0301
2.Peleška Jiří
Charouzek Martin
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
-5-2-8  0302
3.Žatečka LadislavNeumann Martin-11-910-7 1303
4.Gola OndraHonzík Stanislav-6-4-3  0304
5.Charouzek MartinKopecký Karel8-5-9-4 1305
6.Peleška JiříMrázek Michal-10-14-8 1306
7.Gola OndraNeumann Martin97-77 3116
8.Charouzek MartinHonzík Stanislav-4-67633226
9.Peleška JiříKopecký Karel7-97-663236
10.Žatečka LadislavMrázek Michal-7-648-72337
11.Charouzek MartinNeumann Martin98-611 3147
12.Peleška JiříHonzík Stanislav1-810-1083257
13.Žatečka LadislavFučík Zdeněk896  3067
14.Gola OndraMrázek Michal7-8-7-6 1368
15.Peleška JiříNeumann Martin9-10-9-6 1369
16.Žatečka LadislavHonzík Stanislav-107-99-923610
17.Gola OndraFučík Zdeněk146  30710
18.Charouzek MartinMrázek Michal-6-776-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žatečka Ladislav13Neumann Martin22
Gola Ondra22Honzík Stanislav22
Charouzek Martin22Kopecký Karel11
Peleška Jiří22Mrázek Michal40
   Fučík Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Nedoma Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:39556:618KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Jurista Josef
 
 
Jonáš Stanislav
Málek Josef
 
 
694  3010
2.Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
-8-7-2  0311
3.Novotný PetrEisnerová Heda-8-9-10  0312
4.Jurista JosefPrášilová Petra-5-4-7  0313
5.Dvořák MartinJonáš Stanislav-98-99103223
6.Dvořák Milan st.Málek Josef-2-79-9 1324
7.Jurista JosefEisnerová Heda-4-3-2  0325
8.Dvořák MartinPrášilová Petra884  3035
9.Dvořák Milan st.Jonáš Stanislav-48-8583245
10.Novotný PetrMálek Josef7109  3055
11.Dvořák MartinEisnerová Heda-834-763265
12.Dvořák Milan st.Prášilová Petra-7-8-8  0366
13.Novotný PetrJonáš Stanislav-6955 3176
14.Jurista JosefMálek Josef-4-10-7  0377
15.Dvořák Milan st.Eisnerová Heda-9-4-10  0378
16.Novotný PetrPrášilová Petra-8-8-4  0379
17.Burda PetrJonáš Stanislav8-12-8-9 13710
18.Dvořák MartinMálek Josef-968-5732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr22Eisnerová Heda31
Jurista Josef03Prášilová Petra31
Dvořák Martin40Jonáš Stanislav13
Dvořák Milan st.13Málek Josef22
Burda Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
Hájek Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Riedel Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudé armády 26, Kulturní dům pod benzínovou pumpou, 100 metrů od vlakového nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:34 TJ Dolní Zálezly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
Kotrba Petr
Medáček Jaroslav
 
 
     3110
2.Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
Laube Robert
Kysilka Miroslav
 
 
     3220
3.Hájek PetrKotrba Petr     3230
4.Kopal PetrLaube Robert     2331
5.Kmínek MartinMedáček Jaroslav     3141
6.Rutar Jiří ml.Kysilka Miroslav     2342
7.Kopal PetrKotrba Petr     2343
8.Kmínek MartinLaube Robert     3053
9.Rutar Jiří ml.Medáček Jaroslav     3163
10.Hájek PetrKysilka Miroslav     3273
11.Kmínek MartinKotrba Petr     3283
12.Rutar Jiří ml.Laube Robert     0384
13.Hájek PetrMedáček Jaroslav     1385
14.Kopal PetrKysilka Miroslav     3195
15.Rutar Jiří ml.Kotrba Petr     1396
16.Hájek PetrLaube Robert     1397
17.Kopal PetrMedáček Jaroslav     31107
18.Kmínek MartinKysilka Miroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Petr22Kotrba Petr22
Kopal Petr22Laube Robert31
Kmínek Martin40Medáček Jaroslav13
Rutar Jiří ml.13Kysilka Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Friedrich Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Hájková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Pizur Miroslav
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
Cinibulk Miloš
Brhovský Václav
 
 
     3210
2.Slavík Petr
Pavelková Lenka
 
 
Mejzr Radek
Jaroš Václav
 
 
     3120
3.Pavelková LenkaBrhovský Václav     1321
4.Futera VratislavCinibulk Miloš     0322
5.Pizur MiroslavMejzr Radek     3032
6.Skrbek ZdeněkJaroš Václav     3142
7.Futera VratislavBrhovský Václav     0343
8.Pizur MiroslavCinibulk Miloš     2344
9.Skrbek ZdeněkMejzr Radek     3054
10.Pavelková LenkaJaroš Václav     3164
11.Pizur MiroslavBrhovský Václav     1365
12.Skrbek ZdeněkCinibulk Miloš     2366
13.Pavelková LenkaMejzr Radek     3176
14.Slavík PetrJaroš Václav     3186
15.Skrbek ZdeněkBrhovský Václav     1387
16.Pavelková LenkaCinibulk Miloš     0388
17.Slavík PetrMejzr Radek     3198
18.Pizur MiroslavJaroš Václav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavelková Lenka22Brhovský Václav40
Futera Vratislav02Cinibulk Miloš40
Pizur Miroslav22Mejzr Radek04
Skrbek Zdeněk22Jaroš Václav04
Slavík Petr20   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Jurista Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:Burda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Novotný Petr
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:24 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízek Martin
Nedoma Jiří
 
 
Navarra Mirko
Pospíšil Pavel
 
 
     3110
2.Líska Vladislav
Pilař Libor
 
 
Nechyba Zdeněk st.
Barták Tomáš
 
 
     3020
3.Vízek MartinNavarra Mirko     3130
4.Líska VladislavBarták Tomáš     3140
5.Nedoma JiříPospíšil Pavel     3150
6.Pilař LiborNechyba Zdeněk st.     3260
7.Líska VladislavNavarra Mirko     3270
8.Nedoma JiříBarták Tomáš     3280
9.Pilař LiborPospíšil Pavel     3090
10.Vízek MartinNechyba Zdeněk st.     30100
11.Nedoma JiříNavarra Mirko     32110
12.Pilař LiborBarták Tomáš     13111
13.Vízek MartinPospíšil Pavel     30121
14.Líska VladislavNechyba Zdeněk st.     32131
15.Pilař LiborNavarra Mirko     23132
16.Vízek MartinBarták Tomáš     31142
17.Líska VladislavPospíšil Pavel     31152
18.Nedoma JiříNechyba Zdeněk st.     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vízek Martin40Navarra Mirko13
Líska Vladislav40Barták Tomáš13
Nedoma Jiří40Pospíšil Pavel04
Pilař Libor22Nechyba Zdeněk st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:29 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Vladimír
Plutnar Stanislav
 
 
Myslivec Miroslav
Babička Lukáš
 
 
     3110
2.Mašek Lubomír
Schneider Lubor
 
 
Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
     3120
3.Weichart MartinHanuš Jiří     3030
4.Mašek LubomírŠtípek Martin     3240
5.Zach VladimírBabička Lukáš     3250
6.Schneider LuborMyslivec Miroslav     3060
7.Mašek LubomírHanuš Jiří     3170
8.Zach VladimírŠtípek Martin     0371
9.Schneider LuborBabička Lukáš     2372
10.Weichart MartinMyslivec Miroslav     3082
11.Plutnar StanislavHanuš Jiří     0383
12.Schneider LuborŠtípek Martin     3093
13.Weichart MartinBabička Lukáš     32103
14.Mašek LubomírMyslivec MiroslavWO    03104
15.Schneider LuborHanuš Jiří     31114
16.Weichart MartinŠtípek Martin     32124
17.Mašek LubomírBabička LukášWO    03125
18.Plutnar StanislavMyslivec Miroslav     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weichart Martin40Hanuš Jiří13
Mašek Lubomír20Štípek Martin13
Zach Vladimír11Babička Lukáš12
Schneider Lubor31Myslivec Miroslav03
Plutnar Stanislav11   
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy