Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ARozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1234:40 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Karel
Honzík Stanislav
 
 
Schneider Lubor
Brázda Zdeněk
 
 
     1301
2.Mrázek Michal
Neumann Martin
 
 
Zach Vladimír
Plutnar Stanislav
 
 
     3211
3.Kopecký KarelSchneider Lubor     2312
4.Honzík StanislavBrázda Zdeněk     1313
5.Mrázek MichalZach Vladimír     3023
6.Neumann MartinPlutnar Stanislav     3133
7.Honzík StanislavSchneider Lubor     1334
8.Mrázek MichalBrázda Zdeněk     2335
9.Neumann MartinZach Vladimír     1336
10.Kopecký KarelPlutnar Stanislav     3146
11.Mrázek MichalSchneider Lubor     2347
12.Neumann MartinBrázda Zdeněk     0348
13.Kopecký KarelZach Vladimír     2349
14.Honzík StanislavPlutnar Stanislav     13410
15.Neumann MartinSchneider LuborWO    30510
16.Kopecký KarelBrázda Zdeněk     13511
17.Honzík StanislavZach Vladimír     30611
18.Mrázek MichalPlutnar Stanislav     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopecký Karel13Schneider Lubor30
Honzík Stanislav13Brázda Zdeněk40
Mrázek Michal13Zach Vladimír22
Neumann Martin12Plutnar Stanislav22
WO10WO01
----------------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myslivec Miroslav
Babička Michal st.
 
 
Ullman Miloslav
Vízek Martin
 
 
     0301
2.Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Babička LukášUllman Miloslav     1312
4.Hanuš JiříVízek Martin     1313
5.Babička Michal st.Nedoma Jiří     3123
6.Štípek MartinWO    3033
7.Hanuš JiříUllman Miloslav     1334
8.Babička Michal st.Vízek Martin     1335
9.Štípek MartinNedoma Jiří     1336
10.Babička LukášWO    3046
11.Babička Michal st.Ullman Miloslav     0347
12.Štípek MartinVízek Martin     2348
13.Babička LukášNedoma Jiří     2349
14.Hanuš JiříWO    3059
15.Štípek MartinUllman Miloslav     13510
16.Babička LukášVízek Martin     03511
17.Hanuš JiříNedoma Jiří     32611
18.Babička Michal st.WO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Babička Lukáš03Ullman Miloslav40
Hanuš Jiří12Vízek Martin40
Babička Michal st.12Nedoma Jiří22
Štípek Martin03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Karásek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Jaroslav
Barták Tomáš
 
 
Futera Vratislav
Slavík Petr
 
 
     3110
2.Karásek Jiří
Duplinský Milan
 
 
Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
     2311
3.Barták TomášSkrbek Zdeněk     2312
4.Karásek JiříPizur Miroslav     1313
5.Duplinský MilanSlavík Petr     2314
6.Komárek JaroslavFutera Vratislav     3124
7.Karásek JiříSkrbek Zdeněk     1325
8.Duplinský MilanPizur Miroslav     1326
9.Komárek JaroslavSlavík Petr     2327
10.Barták TomášFutera Vratislav     3137
11.Duplinský MilanSkrbek Zdeněk     3147
12.Komárek JaroslavPizur Miroslav     3257
13.Barták TomášSlavík Petr     2358
14.Karásek JiříFutera Vratislav     3068
15.Komárek JaroslavSkrbek Zdeněk     3278
16.Barták TomášPizur Miroslav     1379
17.Karásek JiříSlavík Petr     3289
18.Duplinský MilanFutera Vratislav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barták Tomáš13Skrbek Zdeněk22
Karásek Jiří22Pizur Miroslav31
Duplinský Milan22Slavík Petr31
Komárek Jaroslav31Futera Vratislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:43 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jiří ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
Bláha Vlastimil
Kysilka Miroslav
 
 
     2301
2.Jaroš Václav
Mejzr Radek
 
 
Kotrba Petr
Spurný Antonín ml.
 
 
     3111
3.Sedláček Jiří ml.Bláha Vlastimil     3221
4.Sklenička Jan ml.Kysilka Miroslav     3231
5.Mejzr RadekKotrba Petr     1332
6.Jaroš VáclavSpurný Antonín ml.     0333
7.Sklenička Jan ml.Bláha Vlastimil     1334
8.Mejzr RadekKysilka Miroslav     1335
9.Jaroš VáclavKotrba Petr     3245
10.Sedláček Jiří ml.Spurný Antonín ml.     1346
11.Mejzr RadekBláha Vlastimil     1347
12.Jaroš VáclavKysilka Miroslav     3257
13.Sedláček Jiří ml.Kotrba Petr     2358
14.Sklenička Jan ml.Spurný Antonín ml.     2359
15.Jaroš VáclavBláha Vlastimil     13510
16.Sedláček Jiří ml.Kysilka Miroslav     31610
17.Sklenička Jan ml.Kotrba Petr     32710
18.Mejzr RadekSpurný Antonín ml.     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Jiří ml.22Bláha Vlastimil31
Sklenička Jan ml.22Kysilka Miroslav13
Mejzr Radek13Kotrba Petr22
Jaroš Václav22Spurný Antonín ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:Hájek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudé armády 26, Kulturní dům pod benzínovou pumpou, 100 metrů od vlakového nádražíRozhodčí:Riedel Pavel
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
Dvořák Martin
Oliva Michal
 
 
     1301
2.Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
     3011
3.Kopal PetrDvořák Milan st.     3121
4.Hájek PetrOliva Michal     1322
5.Kmínek MartinNovotný Petr     3032
6.Rutar Jiří ml.Dvořák Martin     0333
7.Hájek PetrDvořák Milan st.     3143
8.Kmínek MartinOliva Michal     1344
9.Rutar Jiří ml.Novotný Petr     3254
10.Kopal PetrDvořák Martin     1355
11.Kmínek MartinDvořák Milan st.     3065
12.Rutar Jiří ml.Oliva Michal     0366
13.Kopal PetrNovotný Petr     3176
14.Hájek PetrDvořák Martin     0377
15.Rutar Jiří ml.Dvořák Milan st.     3287
16.Kopal PetrOliva Michal     1388
17.Hájek PetrNovotný Petr     3098
18.Kmínek MartinDvořák Martin     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopal Petr22Dvořák Milan st.04
Hájek Petr22Oliva Michal40
Kmínek Martin22Novotný Petr04
Rutar Jiří ml.22Dvořák Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Josef Málek
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24624:532KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
Charouzek Martin
Žítek Ladislav
 
 
-4-6-1  0301
2.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Peleška Jiří
Žatečka Ladislav
 
 
805  3011
3.Eisnerová HedaCharouzek Martin8-874 3121
4.Prášilová PetraPeleška Jiří3-9104 3131
5.Jonáš StanislavŽatečka Ladislav-6-7-5  0332
6.Málek JosefŽítek Ladislav4107  3042
7.Prášilová PetraCharouzek Martin465  3052
8.Jonáš StanislavPeleška Jiří-9-45-9 1353
9.Málek JosefŽatečka Ladislav-9-39-4 1354
10.Eisnerová HedaŽítek Ladislav564  3064
11.Jonáš StanislavCharouzek Martin-5-85-8 1365
12.Málek JosefPeleška Jiří2108  3075
13.Eisnerová HedaŽatečka Ladislav-78915 3185
14.Prášilová PetraŽítek Ladislav458  3095
15.Málek JosefCharouzek Martin-998-6-132396
16.Eisnerová HedaPeleška Jiří773  30106
17.Prášilová PetraŽatečka Ladislav7-97-8632116
18.Jonáš StanislavŽítek Ladislav97-76 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisnerová Heda40Charouzek Martin22
Prášilová Petra40Peleška Jiří13
Jonáš Stanislav13Žatečka Ladislav22
Málek Josef22Žítek Ladislav04
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy