Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Beránek Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Kašpar Aleš
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28 TJ Sokol Filipov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
Bláha Vlastimil
Spurný Antonín ml.
 
 
     2301
2.Kopecký Karel
Neumann Martin
 
 
Laube Robert
Kotrba Petr
 
 
     3011
3.Honzík StanislavLaube Robert     3221
4.Neumann MartinSpurný Antonín ml.     3031
5.Mrázek MichalKotrba Petr     3141
6.Kopecký KarelBláha Vlastimil     0342
7.Neumann MartinLaube Robert     3052
8.Mrázek MichalSpurný Antonín ml.     2353
9.Kopecký KarelKotrba Petr     3063
10.Honzík StanislavBláha Vlastimil     0364
11.Mrázek MichalLaube Robert     0365
12.Kopecký KarelSpurný Antonín ml.     3275
13.Honzík StanislavKotrba Petr     3185
14.Neumann MartinBláha Vlastimil     0386
15.Kopecký KarelLaube Robert     3096
16.Honzík StanislavSpurný Antonín ml.     31106
17.Neumann MartinKotrba Petr     30116
18.Mrázek MichalBláha Vlastimil     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honzík Stanislav31Laube Robert13
Neumann Martin31Spurný Antonín ml.13
Mrázek Michal13Kotrba Petr04
Kopecký Karel31Bláha Vlastimil40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Novák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29652:603SK Štětí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
Slavík Petr
Pavelková Lenka
 
 
-101085 3110
2.Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
99-5-9-52311
3.Novotný PetrSlavík Petr-8-95853221
4.Dvořák MartinPavelková Lenka58-68 3131
5.Oliva MichalSkrbek Zdeněk4-51-983241
6.Dvořák Milan st.Pizur Miroslav-4-10-4  0342
7.Dvořák MartinSlavík Petr493  3052
8.Oliva MichalPavelková Lenka668  3062
9.Dvořák Milan st.Skrbek Zdeněk-5-5-7  0363
10.Novotný PetrPizur Miroslav-10-9-7  0364
11.Oliva MichalSlavík Petr7119  3074
12.Dvořák Milan st.Pavelková Lenka-6-7-7  0375
13.Novotný PetrSkrbek Zdeněk119-8-773285
14.Dvořák MartinPizur Miroslav686  3095
15.Dvořák Milan st.Slavík Petr6-69-8-92396
16.Novotný PetrPavelková Lenka712-10-8-102397
17.Dvořák MartinSkrbek Zdeněk854  30107
18.Oliva MichalPizur Miroslav7117  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr22Slavík Petr13
Dvořák Martin40Pavelková Lenka22
Oliva Michal40Skrbek Zdeněk13
Dvořák Milan st.04Pizur Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert BečvářRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
Ullman Miloslav
Nedoma Jiří
 
 
     2301
2.Žatečka Ladislav
Bušek Jiří
 
 
Líska Vladislav
Vízek Martin
 
 
     0302
3.Charouzek MartinUllman Miloslav     0303
4.Peleška JiříVízek Martin     1304
5.Žatečka LadislavNedoma Jiří     0305
6.Bušek JiříLíska Vladislav     2306
7.Peleška JiříUllman Miloslav     0307
8.Žatečka LadislavVízek Martin     0308
9.Bušek JiříNedoma Jiří     3218
10.Charouzek MartinLíska Vladislav     3028
11.Žatečka LadislavUllman Miloslav     0329
12.Bušek JiříVízek Martin     03210
13.Charouzek MartinNedoma Jiří     23211
14.Peleška JiříLíska Vladislav     32311
15.Bušek JiříUllman Miloslav     13312
16.Charouzek MartinVízek Martin     03313
17.Peleška JiříNedoma Jiří     31413
18.Žatečka LadislavLíska Vladislav     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Charouzek Martin13Ullman Miloslav40
Peleška Jiří22Vízek Martin40
Žatečka Ladislav13Nedoma Jiří22
Bušek Jiří13Líska Vladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ARozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Prášilová Petra
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Stanislav
Málek Josef
 
 
Brázda Zdeněk
Weichart Martin
 
 
     0301
2.Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
Mašek Lubomír
Schneider Lubor
 
 
     3211
3.Eisnerová HedaSchneider Lubor     3121
4.Prášilová PetraBrázda Zdeněk     3131
5.Málek JosefMašek Lubomír     1332
6.Jonáš StanislavWeichart Martin     1333
7.Prášilová PetraSchneider Lubor     0334
8.Málek JosefBrázda Zdeněk     3144
9.Jonáš StanislavMašek Lubomír     0345
10.Eisnerová HedaWeichart Martin     2346
11.Málek JosefSchneider Lubor     0347
12.Jonáš StanislavBrázda Zdeněk     1348
13.Eisnerová HedaMašek Lubomír     3058
14.Prášilová PetraWeichart Martin     2359
15.Jonáš StanislavSchneider Lubor     03510
16.Eisnerová HedaBrázda Zdeněk     30610
17.Prášilová PetraMašek Lubomír     23611
18.Málek JosefWeichart Martin     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisnerová Heda31Schneider Lubor31
Prášilová Petra13Brázda Zdeněk13
Málek Josef13Mašek Lubomír31
Jonáš Stanislav04Weichart Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Nebohý František
 
 
Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
     3110
2.Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
     3020
3.Babička Michal st.Kmínek Martin     1321
4.Štípek MartinHájek Petr     3031
5.Nebohý FrantišekKopal Petr     0332
6.Hanuš JiříRutar Jiří ml.     3042
7.Štípek MartinKmínek Martin     3252
8.Babička LukášHájek Petr     3262
9.Hanuš JiříKopal Petr     3172
10.Babička Michal st.Rutar Jiří ml.     2373
11.Babička LukášKmínek Martin     1374
12.Hanuš JiříHájek Petr     3084
13.Babička Michal st.Kopal Petr     3094
14.Štípek MartinRutar Jiří ml.     30104
15.Hanuš JiříKmínek Martin     30114
16.Babička Michal st.Hájek Petr     03115
17.Štípek MartinKopal Petr     30125
18.Babička LukášRutar Jiří ml.     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babička Michal st.13Kmínek Martin22
Štípek Martin40Hájek Petr13
Nebohý František01Kopal Petr13
Hanuš Jiří40Rutar Jiří ml.22
Babička Lukáš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25677:581TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
Kindl Zdeněk
Komárek Jaroslav
 
 
-9-10-7  0301
2.Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
Svrček Petr
Karásek Jiří
 
 
666  3011
3.Líska Tomáš ml.Kindl Zdeněk-98-9-9 1312
4.Brhovský VáclavKomárek Jaroslav1056  3022
5.Sklenička Jan ml.Svrček Petr9-87-963232
6.Cinibulk MilošKarásek Jiří3710  3042
7.Brhovský VáclavKindl Zdeněk-4756 3152
8.Sklenička Jan ml.Komárek Jaroslav-9-998-82353
9.Cinibulk MilošSvrček Petr-9-64933263
10.Líska Tomáš ml.Karásek Jiří689  3073
11.Sklenička Jan ml.Kindl Zdeněk-8977 3183
12.Cinibulk MilošKomárek Jaroslav788  3093
13.Líska Tomáš ml.Svrček Petr-78-55-82394
14.Brhovský VáclavKarásek Jiří146-108 31104
15.Cinibulk MilošKindl Zdeněk985  30114
16.Líska Tomáš ml.Komárek Jaroslav-47-77-923115
17.Brhovský VáclavNavarra Mirko756  30125
18.Sklenička Jan ml.Karásek Jiří-6-9-9  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Líska Tomáš ml.13Kindl Zdeněk13
Brhovský Václav40Komárek Jaroslav22
Sklenička Jan ml.22Svrček Petr12
Cinibulk Miloš40Karásek Jiří13
   Navarra Mirko01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy