Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Šimek Karel
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:46 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honzík Stanislav
Mrázek Michal
 
 
Ullman Miloslav
Vízek Martin
 
 
     0301
2.Neumann Martin
Fučík Zdeněk
 
 
Nedoma Jiří
Pilař Libor
 
 
     3111
3.Fučík ZdeněkUllman Miloslav     1312
4.Neumann MartinVízek Martin     1313
5.Mrázek MichalNedoma Jiří     2314
6.Honzík StanislavPilař Libor     3124
7.Neumann MartinUllman Miloslav     0325
8.Mrázek MichalVízek Martin     0326
9.Honzík StanislavNedoma Jiří     2327
10.Fučík ZdeněkPilař Libor     3237
11.Mrázek MichalUllman Miloslav     1338
12.Honzík StanislavVízek Martin     0339
13.Fučík ZdeněkNedoma Jiří     13310
14.Neumann MartinPilař Libor     30410
15.Honzík StanislavUllman Miloslav     03411
16.Fučík ZdeněkVízek Martin     03412
17.Neumann MartinNedoma Jiří     03413
18.Mrázek MichalPilař Libor     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fučík Zdeněk13Ullman Miloslav40
Neumann Martin13Vízek Martin40
Mrázek Michal04Nedoma Jiří40
Honzík Stanislav13Pilař Libor13
------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:44 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weichart Martin
Plutnar Stanislav
 
 
Brdlík František
Pizur Miroslav
 
 
     1301
2.Schneider Lubor
Brázda Zdeněk
 
 
Slavík Petr
Skrbek Zdeněk
 
 
     3011
3.Plutnar StanislavSlavík Petr     1312
4.Weichart MartinPizur Miroslav     2313
5.Brázda ZdeněkBrdlík František     1314
6.Schneider LuborSkrbek Zdeněk     3224
7.Weichart MartinSlavík Petr     3234
8.Brázda ZdeněkPizur Miroslav     1335
9.Schneider LuborBrdlík František     1336
10.Plutnar JaroslavSkrbek Zdeněk     1337
11.Brázda ZdeněkSlavík Petr     2338
12.Schneider LuborPizur Miroslav     3248
13.Plutnar JaroslavBrdlík František     1349
14.Weichart MartinSkrbek Zdeněk     3159
15.Schneider LuborSlavík Petr     03510
16.Plutnar JaroslavPospíšil Petr     31610
17.Weichart MartinBrdlík FrantišekWO    03611
18.Brázda ZdeněkSkrbek Zdeněk     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plutnar Stanislav01Slavík Petr31
Weichart Martin21Pizur Miroslav21
Brázda Zdeněk04Brdlík František30
Schneider Lubor22Skrbek Zdeněk22
Plutnar Jaroslav12Pospíšil Petr01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Nebohý František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Babička Lukáš
 
 
Laube Robert
Zimák Michal
 
 
     3210
2.Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
Spurný Antonín ml.
Bláha Vlastimil
 
 
     1311
3.Hanuš JiříSpurný Antonín ml.     3021
4.Štípek MartinBláha Vlastimil     3231
5.Babička Michal st.Laube Robert     1332
6.Babička LukášZimák Michal     1333
7.Štípek MartinSpurný Antonín ml.     2334
8.Myslivec MiroslavBláha Vlastimil     0335
9.Babička LukášLaube Robert     0336
10.Hanuš JiříZimák Michal     3146
11.Myslivec MiroslavSpurný Antonín ml.     1347
12.Babička LukášBláha Vlastimil     1348
13.Hanuš JiříLaube Robert     3058
14.Štípek MartinZimák Michal     3068
15.Babička LukášSpurný Antonín ml.     3078
16.Hanuš JiříBláha Vlastimil     3188
17.Štípek MartinLaube Robert     3198
18.Myslivec MiroslavZimák Michal     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanuš Jiří40Spurný Antonín ml.22
Štípek Martin31Bláha Vlastimil22
Babička Michal st.01Laube Robert22
Babička Lukáš13Zimák Michal13
Myslivec Miroslav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ŠtětíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37 SK Štětí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Jaroslav
Hanek Tomáš st.
 
 
Oliva Michal
Novotný Petr
 
 
     2301
2.Duplinský Milan
Barták Tomáš
 
 
Dvořák Martin
Dvořák Milan st.
 
 
     2302
3.Duplinský MilanOliva Michal     0303
4.Barták TomášDvořák Martin     0304
5.Hanek Tomáš st.Novotný Petr     3214
6.Komárek JaroslavDvořák Milan st.     3124
7.Barták TomášOliva Michal     0325
8.Hanek Tomáš st.Dvořák Martin     0326
9.Komárek JaroslavNovotný Petr     3036
10.Duplinský MilanDvořák Milan st.     3246
11.Hanek Tomáš st.Oliva Michal     0347
12.Komárek JaroslavDvořák Martin     3257
13.Duplinský MilanNovotný Petr     3067
14.Barták TomášDvořák Milan st.     3077
15.Komárek JaroslavOliva Michal     0378
16.Duplinský MilanDvořák Martin     0379
17.Barták TomášNovotný Petr     23710
18.Hanek Tomáš st.Dvořák Milan st.     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Duplinský Milan22Oliva Michal40
Barták Tomáš13Dvořák Martin31
Hanek Tomáš st.22Novotný Petr13
Komárek Jaroslav31Dvořák Milan st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33597:583TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Jiří ml.
Jaroš Václav
 
 
Gola Ondra
Žatečka Ladislav
 
 
-84-6-7 1301
2.Cinibulk Miloš
Sklenička Jan ml.
 
 
Peleška Jiří
Charouzek Jaroslav
 
 
78-104 3111
3.Sklenička Jan ml.Gola Ondra45-8-793221
4.Jaroš VáclavŽatečka Ladislav-10-9-6  0322
5.Sedláček Jiří ml.Peleška Jiří-6-8-10  0323
6.Cinibulk MilošCharouzek Jaroslav774  3033
7.Jaroš VáclavGola Ondra-8-3-6  0334
8.Sedláček Jiří ml.Žatečka Ladislav-8-6-6  0335
9.Cinibulk MilošPeleška Jiří4910  3045
10.Sklenička Jan ml.Charouzek Jaroslav755  3055
11.Sedláček Jiří ml.Gola Ondra-6-1-9  0356
12.Cinibulk MilošŽatečka Ladislav8-28-563266
13.Sklenička Jan ml.Peleška Jiří78-7-983276
14.Jaroš VáclavCharouzek Jaroslav6-827 3186
15.Cinibulk MilošGola Ondra3105  3096
16.Sklenička Jan ml.Žatečka Ladislav10-11105 31106
17.Jaroš VáclavPeleška Jiří-8-10-5  03107
18.Sedláček Jiří ml.Charouzek Jaroslav48-5-5-723108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sklenička Jan ml.40Gola Ondra22
Jaroš Václav13Žatečka Ladislav22
Sedláček Jiří ml.04Peleška Jiří22
Cinibulk Miloš40Charouzek Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
Hájek Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:Riedel Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudé armády 26, Kulturní dům pod benzínovou pumpou, 100 metrů od vlakového nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
Málek Josef
Eisnerová Heda
 
 
     1301
2.Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
Jonáš Stanislav
Friedl Rudolf
 
 
     3211
3.Rutar Jiří ml.Eisnerová Heda     0312
4.Kopal PetrJonáš Stanislav     3022
5.Hájek PetrFriedl Rudolf     0323
6.Kmínek MartinMálek Josef     3233
7.Kopal PetrEisnerová Heda     3043
8.Hájek PetrJonáš Stanislav     2344
9.Kmínek MartinFriedl Rudolf     3054
10.Rutar Jiří ml.Málek Josef     0355
11.Hájek PetrEisnerová Heda     1356
12.Kmínek MartinJonáš Stanislav     3166
13.Rutar Jiří ml.Friedl Rudolf     3176
14.Kopal PetrMálek Josef     3186
15.Kmínek MartinEisnerová Heda     0387
16.Rutar Jiří ml.Jonáš Stanislav     2388
17.Kopal PetrFriedl Rudolf     3198
18.Hájek PetrMálek Josef     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rutar Jiří ml.13Eisnerová Heda31
Kopal Petr40Jonáš Stanislav22
Hájek Petr04Friedl Rudolf13
Kmínek Martin31Málek Josef22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy