Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudé armády 26, Kulturní dům pod benzínovou pumpou, 100 metrů od vlakového nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Petr
Kmínek Martin
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
     0301
2.Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
Neumann Martin
Fučík Zdeněk
 
 
     3011
3.Rutar Jiří ml.Neumann Martin     0312
4.Kopal PetrMrázek Michal     3122
5.Hájek PetrHonzík Stanislav     0323
6.Kmínek MartinFučík Zdeněk     3133
7.Kopal PetrNeumann Martin     0334
8.Hájek PetrMrázek Michal     2335
9.Kmínek MartinHonzík Stanislav     3145
10.Rutar Jiří ml.Fučík Zdeněk     3155
11.Hájek PetrNeumann Martin     0356
12.Kmínek MartinMrázek Michal     3166
13.Rutar Jiří ml.Honzík Stanislav     0367
14.Kopal PetrKopecký Karel     3277
15.Kmínek MartinNeumann Martin     3287
16.Rutar Jiří ml.Mrázek Michal     0388
17.Kopal PetrHonzík Stanislav     3198
18.Hájek PetrKopecký Karel     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rutar Jiří ml.13Neumann Martin31
Kopal Petr31Mrázek Michal22
Hájek Petr04Honzík Stanislav22
Kmínek Martin40Fučík Zdeněk02
   Kopecký Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu18. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:22648:534KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
Cinibulk Miloš
Sklenička Jan ml.
 
 
-10-7-9  0301
2.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Sedláček Jiří ml.
Jaroš Václav
 
 
994  3011
3.Eisnerová HedaSklenička Jan ml.5-953 3121
4.Prášilová PetraCinibulk Miloš-5-85-7 1322
5.Jonáš StanislavJaroš Václav-11-861283232
6.Málek JosefSedláček Jiří ml.469  3042
7.Prášilová PetraSklenička Jan ml.899  3052
8.Jonáš StanislavCinibulk Miloš-88-9-7 1353
9.Málek JosefJaroš Václav4-576 3163
10.Eisnerová HedaSedláček Jiří ml.632  3073
11.Jonáš StanislavSklenička Jan ml.-6126-8-72374
12.Málek JosefCinibulk Miloš9-5-7-6 1375
13.Eisnerová HedaJaroš Václav867  3085
14.Prášilová PetraSedláček Jiří ml.666  3095
15.Málek JosefSklenička Jan ml.8-6-109-102396
16.Eisnerová HedaCinibulk Miloš767  30106
17.Prášilová PetraJaroš Václav657  30116
18.Jonáš StanislavSedláček Jiří ml.1108  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisnerová Heda40Sklenička Jan ml.22
Prášilová Petra31Cinibulk Miloš31
Jonáš Stanislav22Jaroš Václav04
Málek Josef22Sedláček Jiří ml.04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert BečvářRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:33728:684TJ Slovan Varnsdorf A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žatečka Ladislav
Bušek Jiří
 
 
Komárek Jaroslav
Nechyba Zdeněk st.
 
 
8-11-8-6 1301
2.Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
Navarra Mirko
Pospíšil Pavel
 
 
-459-7-122302
3.Charouzek MartinKomárek Jaroslav-7-79-5 1303
4.Peleška JiříNechyba Zdeněk st.597  3013
5.Žatečka LadislavNavarra Mirko1148  3023
6.Bušek JiříPospíšil Pavel-6738 3133
7.Peleška JiříKomárek Jaroslav89-9-10-52334
8.Žatečka LadislavNechyba Zdeněk st.4913  3044
9.Bušek JiříNavarra Mirko104-93 3154
10.Charouzek MartinPospíšil Pavel5-5-6843264
11.Žatečka LadislavKomárek Jaroslav-754-9-112365
12.Bušek JiříNechyba Zdeněk st.86-97 3175
13.Charouzek MartinNavarra Mirko67-7-983285
14.Peleška JiříPospíšil Pavel8912  3095
15.Bušek JiříKomárek Jaroslav77-5-8932105
16.Charouzek MartinNechyba Zdeněk st.9-2-45-723106
17.Peleška JiříNavarra Mirko-76-8-10 13107
18.Žatečka LadislavPospíšil Pavel-1099-7-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Charouzek Martin22Komárek Jaroslav31
Peleška Jiří22Nechyba Zdeněk st.13
Žatečka Ladislav22Navarra Mirko13
Bušek Jiří40Pospíšil Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Nedoma Jiří
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33599:612GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
Myslivec Miroslav
Babička Michal st.
 
 
-107-10753210
2.Novotný Petr
Burda Petr
 
 
Štípek Martin
Hanuš Jiří
 
 
-79-7-7 1311
3.Novotný PetrŠtípek Martin-7-6-3  0312
4.Burda PetrHanuš Jiří-3-89-7 1313
5.Dvořák MartinBabička Michal st.786  3023
6.Oliva MichalMyslivec Miroslav9411  3033
7.Burda PetrŠtípek Martin-7-4-4  0334
8.Dvořák MartinHanuš Jiří687  3044
9.Oliva MichalBabička Michal st.7127  3054
10.Novotný PetrMyslivec Miroslav-6-10-6  0355
11.Dvořák MartinŠtípek Martin10710  3065
12.Oliva MichalHanuš Jiří9-963 3175
13.Novotný PetrBabička Michal st.-9-9-7  0376
14.Burda PetrMyslivec Miroslav10-8-710-52377
15.Oliva MichalŠtípek Martin7-36-10-62378
16.Novotný PetrHanuš Jiří-76-9-11 1379
17.Burda PetrBabička Michal st.-8-97-9 13710
18.Dvořák MartinMyslivec Miroslav878  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr04Štípek Martin31
Burda Petr04Hanuš Jiří22
Dvořák Martin40Babička Michal st.22
Oliva Michal31Myslivec Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1043:41 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrba Petr
Horejsek Jakub
 
 
Plutnar Stanislav
Zach Vladimír
 
 
     2301
2.Kysilka Miroslav
Medáček Jaroslav
 
 
Brázda Zdeněk
Pucherna Lubomír
 
 
     3111
3.Kotrba PetrBrázda Zdeněk     2312
4.Medáček JaroslavZach Vladimír     2313
5.Zimák MichalPucherna Lubomír     3223
6.Kysilka MiroslavPlutnar Stanislav     2324
7.Medáček JaroslavBrázda Zdeněk     2325
8.Zimák MichalZach Vladimír     2326
9.Kysilka MiroslavPucherna Lubomír     3236
10.Kotrba PetrPlutnar Stanislav     3046
11.Zimák MichalBrázda Zdeněk     2347
12.Kysilka MiroslavZach Vladimír     2348
13.Kotrba PetrPucherna Lubomír     3158
14.Medáček JaroslavPlutnar Stanislav     1359
15.Kysilka MiroslavBrázda Zdeněk     23510
16.Kotrba PetrZach Vladimír     31610
17.Medáček JaroslavPucherna Lubomír     32710
18.Zimák MichalPlutnar Stanislav     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Petr31Brázda Zdeněk40
Medáček Jaroslav13Zach Vladimír31
Zimák Michal22Pucherna Lubomír04
Kysilka Miroslav13Plutnar Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Friedrich Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:Brdlík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Pizur Miroslav
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:45 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Slavík Petr
 
 
Ullman Miloslav
Vízek Martin
 
 
     0301
2.Brdlík František
Pizur Miroslav
 
 
Nedoma Jiří
Pilař Libor
 
 
     1302
3.Slavík PetrUllman Miloslav     0303
4.Skrbek ZdeněkVízek Martin     0304
5.Pizur MiroslavNedoma Jiří     3214
6.Brdlík FrantišekPilař Libor     3024
7.Skrbek ZdeněkUllman Miloslav     0325
8.Pizur MiroslavVízek Martin     2326
9.Brdlík FrantišekNedoma Jiří     2327
10.Slavík PetrPilař Libor     3137
11.Pizur MiroslavUllman Miloslav     1338
12.Brdlík FrantišekVízek Martin     0339
13.Slavík PetrNedoma Jiří     3249
14.Skrbek ZdeněkPilař Libor     3259
15.Brdlík FrantišekUllman Miloslav     13510
16.Slavík PetrVízek Martin     23511
17.Skrbek ZdeněkNedoma Jiří     32611
18.Pizur MiroslavPilař Libor     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Petr22Ullman Miloslav40
Skrbek Zdeněk22Vízek Martin40
Pizur Miroslav13Nedoma Jiří13
Brdlík František13Pilař Libor13
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy