Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Šimek Karel
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1237:44 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
Slavík Petr
Pavelková Lenka
 
 
     3010
2.Neumann Martin
Fučík Zdeněk
 
 
Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
     1311
3.Mrázek MichalSkrbek Zdeněk     3221
4.Neumann MartinPizur Miroslav     3231
5.Fučík ZdeněkSlavík Petr     1332
6.Honzík StanislavPavelková Lenka     3242
7.Neumann MartinSkrbek Zdeněk     2343
8.Fučík ZdeněkPizur Miroslav     1344
9.Honzík StanislavSlavík Petr     3154
10.Mrázek MichalPavelková Lenka     2355
11.Fučík ZdeněkSkrbek Zdeněk     2356
12.Honzík StanislavPizur Miroslav     2357
13.Mrázek MichalSlavík Petr     1358
14.Neumann MartinPavelková Lenka     3168
15.Honzík StanislavSkrbek Zdeněk     2369
16.Mrázek MichalPizur Miroslav     13610
17.Neumann MartinSlavík Petr     23611
18.Fučík ZdeněkPavelková Lenka     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Michal13Skrbek Zdeněk31
Neumann Martin22Pizur Miroslav31
Fučík Zdeněk04Slavík Petr31
Honzík Stanislav22Pavelková Lenka22
-----------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Burda Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:Novotný Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Novák Libor
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:23 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Jiří
Pilař Libor
 
 
Kysilka Miroslav
Kotrba Petr
 
 
     2301
2.Vízek Martin
Líska Vladislav
 
 

 
 
WO    3011
3.Vízek MartinKysilka Miroslav     3121
4.Nedoma JiříMedáček Jaroslav     3231
5.Pilař LiborKotrba Petr     3241
6.Líska VladislavWO    3051
7.Nedoma JiříKysilka Miroslav     3261
8.Pilař LiborMedáček Jaroslav     3271
9.Líska VladislavKotrba Petr     3281
10.Vízek MartinWO    3091
11.Pilař LiborKysilka Miroslav     32101
12.Líska VladislavMedáček Jaroslav     31111
13.Vízek MartinKotrba Petr     31121
14.Nedoma JiříWO    30131
15.Líska VladislavKysilka Miroslav     32141
16.Vízek MartinMedáček Jaroslav     30151
17.Nedoma JiříKotrba Petr     23152
18.Pilař LiborWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vízek Martin30Kysilka Miroslav04
Nedoma Jiří21Medáček Jaroslav04
Pilař Libor30Kotrba Petr13
Líska Vladislav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35 SK Štětí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plutnar Stanislav
Schneider Lubor
 
 
Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
     2301
2.Plutnar Jaroslav
Zach Vladimír
 
 
Novotný Petr
Havran Michal
 
 
     2302
3.Plutnar JaroslavOliva Michal     1303
4.Zach VladimírDvořák Martin     2304
5.Plutnar StanislavNovotný Petr     3114
6.Schneider LuborHavran Michal     3024
7.Zach VladimírOliva Michal     2325
8.Plutnar StanislavDvořák Martin     0326
9.Schneider LuborNovotný Petr     3136
10.Plutnar JaroslavHavran Michal     3046
11.Plutnar StanislavOliva Michal     3256
12.Schneider LuborDvořák MartinWO    0357
13.Plutnar JaroslavNovotný Petr     1358
14.Zach VladimírHavran Michal     3068
15.Novák JiříOliva Michal     0369
16.Plutnar JaroslavDvořák Martin     13610
17.Zach VladimírNovotný Petr     31710
18.Plutnar StanislavHavran Michal     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plutnar Jaroslav13Oliva Michal31
Zach Vladimír22Dvořák Martin30
Plutnar Stanislav31Novotný Petr13
Schneider Lubor20Havran Michal04
Novák Jiří01   
WO01WO10
Hráč domácích Lubor Schneider odstoupil pro zdravotní indispozici



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:39 TJ Slovan Varnsdorf A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Babička Lukáš
 
 
Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
     1301
2.Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
Žatečka Ladislav
Gola Ondra
 
 
     0302
3.Štípek MartinCharouzek Martin     2303
4.Hanuš JiříPeleška Jiří     2304
5.Babička Michal st.Žatečka Ladislav     1305
6.Myslivec MiroslavGola Ondra     0306
7.Babička LukášCharouzek Martin     3116
8.Babička Michal st.Peleška Jiří     1317
9.Myslivec MiroslavŽatečka Ladislav     1318
10.Štípek MartinGola Ondra     2319
11.Babička Michal st.Charouzek Martin     13110
12.Myslivec MiroslavPeleška Jiří     23111
13.Štípek MartinŽatečka Ladislav     30211
14.Babička LukášGola Ondra     30311
15.Myslivec MiroslavCharouzek Martin     32411
16.Štípek MartinPeleška Jiří     30511
17.Babička Lukᚎatečka Ladislav     23512
18.Babička Michal st.Gola OndraWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štípek Martin22Charouzek Martin22
Hanuš Jiří01Peleška Jiří31
Babička Michal st.03Žatečka Ladislav31
Myslivec Miroslav13Gola Ondra21
Babička Lukáš21   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní ZálezlyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46 KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Jaroslav
Hanek Tomáš st.
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
     0301
2.Svrček Petr
Karásek Jiří
 
 
Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
     0302
3.Svrček PetrEisnerová Heda     0303
4.Karásek JiříPrášilová Petra     1304
5.Hanek Tomáš st.Jonáš Stanislav     3214
6.Komárek JaroslavMálek Josef     3024
7.Karásek JiříEisnerová Heda     0325
8.Hanek Tomáš st.Prášilová Petra     1326
9.Komárek JaroslavJonáš Stanislav     3136
10.Kovář DušanMálek Josef     0337
11.Hanek Tomáš st.Eisnerová Heda     0338
12.Komárek JaroslavPrášilová Petra     0339
13.Kovář DušanJonáš Stanislav     03310
14.Karásek JiříMálek Josef     13311
15.Komárek JaroslavEisnerová Heda     13312
16.Kovář DušanPrášilová Petra     03313
17.Karásek JiříJonáš Stanislav     13314
18.Hanek Tomáš st.Málek Josef     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svrček Petr01Eisnerová Heda40
Karásek Jiří04Prášilová Petra40
Hanek Tomáš st.22Jonáš Stanislav22
Komárek Jaroslav22Málek Josef22
Kovář Dušan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
Hájek Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Riedel Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudé armády 26, Kulturní dům pod benzínovou pumpou, 100 metrů od vlakového nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28 TJ Dolní Zálezly A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
Mejzr Radek
Sklenička Jan ml.
 
 
     3210
2.Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
Brhovský Václav
Jaroš Václav
 
 
     3120
3.Kopal PetrBrhovský Václav     2321
4.Hájek PetrSklenička Jan ml.     1322
5.Rutar Jiří ml.Mejzr Radek     3132
6.Kmínek MartinJaroš Václav     3042
7.Hájek PetrBrhovský Václav     1343
8.Rutar Jiří ml.Sklenička Jan ml.     1344
9.Kmínek MartinMejzr Radek     3054
10.Kopal PetrJaroš Václav     3064
11.Rutar Jiří ml.Brhovský Václav     0365
12.Kmínek MartinSklenička Jan ml.WO    3075
13.Kopal PetrMejzr Radek     3085
14.Hájek PetrJaroš Václav     3295
15.Kmínek MartinBrhovský Václav     2396
16.Kopal PetrSklenička Jan ml.WO    30106
17.Hájek PetrMejzr Radek     32116
18.Rutar Jiří ml.Jaroš Václav     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopal Petr21Brhovský Václav40
Hájek Petr22Sklenička Jan ml.20
Rutar Jiří ml.22Mejzr Radek04
Kmínek Martin21Jaroš Václav04
WO20WO02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy