Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Karásek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:32 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kindl Zdeněk
Komárek Jaroslav
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
     1301
2.Svrček Petr
Barták Tomáš
 
 
Neumann Martin
Kopecký Karel
 
 
     0302
3.Kindl ZdeněkNeumann Martin     3112
4.Komárek JaroslavKopecký Karel     3222
5.Svrček PetrMrázek Michal     3032
6.Barták TomášHonzík Stanislav     0333
7.Komárek JaroslavNeumann Martin     3243
8.Svrček PetrKopecký Karel     3153
9.Barták TomášMrázek Michal     0354
10.Kindl ZdeněkHonzík Stanislav     3164
11.Svrček PetrNeumann Martin     3174
12.Barták TomášKopecký Karel     0375
13.Kindl ZdeněkMrázek Michal     3085
14.Komárek JaroslavHonzík Stanislav     3295
15.Barták TomášNeumann Martin     0396
16.Kindl ZdeněkKopecký Karel     30106
17.Komárek JaroslavMrázek Michal     31116
18.Navarra MirkoHonzík Stanislav     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kindl Zdeněk40Neumann Martin13
Komárek Jaroslav40Kopecký Karel13
Svrček Petr30Mrázek Michal13
Barták Tomáš04Honzík Stanislav22
Navarra Mirko01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40 TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babička Michal st.
Babička Lukáš
 
 
Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
     0301
2.Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
Líska Tomáš ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
     3011
3.Hanuš JiříCinibulk Miloš     1312
4.Myslivec MiroslavBrhovský Václav     0313
5.Babička Michal st.Sklenička Jan ml.     0314
6.Štípek MartinLíska Tomáš ml.     1315
7.Babička LukášCinibulk Miloš     1316
8.Babička Michal st.Brhovský Václav     3126
9.Štípek MartinSklenička Jan ml.     3136
10.Hanuš JiříLíska Tomáš ml.     3146
11.Babička Michal st.Cinibulk Miloš     1347
12.Štípek MartinBrhovský Václav     3257
13.Hanuš JiříSklenička Jan ml.     3167
14.Babička LukášLíska Tomáš ml.     0368
15.Štípek MartinCinibulk Miloš     3278
16.Hanuš JiříBrhovský Václav     3288
17.Babička LukášSklenička Jan ml.     1389
18.Babička Michal st.Líska Tomáš ml.     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanuš Jiří31Cinibulk Miloš31
Myslivec Miroslav01Brhovský Václav13
Babička Michal st.13Sklenička Jan ml.22
Štípek Martin31Líska Tomáš ml.31
Babička Lukáš03   
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly ARozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Vladimír
Mašek Lubomír
 
 
Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
     3010
2.Schneider Lubor
Weichart Martin
 
 
Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
     3020
3.Zach VladimírKmínek Martin     3030
4.Weichart MartinHájek Petr     3040
5.Schneider LuborKopal Petr     3150
6.Mašek LubomírRutar Jiří ml.     3060
7.Weichart MartinKmínek Martin     3070
8.Schneider LuborHájek Petr     3080
9.Mašek LubomírKopal Petr     3290
10.Zach VladimírRutar Jiří ml.     1391
11.Schneider LuborKmínek Martin     1392
12.Mašek LubomírHájek Petr     30102
13.Pucherna LubomírKopal Petr     32112
14.Weichart MartinRutar Jiří ml.     31122
15.Mašek LubomírKmínek Martin     30132
16.Pucherna LubomírHájek Petr     31142
17.Weichart MartinKopal Petr     30152
18.Schneider LuborRutar Jiří ml.     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zach Vladimír11Kmínek Martin13
Weichart Martin40Hájek Petr04
Schneider Lubor31Kopal Petr04
Mašek Lubomír40Rutar Jiří ml.13
Pucherna Lubomír20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Libor
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:Burda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Novotný Petr
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Líska Vladislav
 
 
Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
     3010
2.Nedoma Jiří
Vízek Martin
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
     3220
3.Ullman MiloslavEisnerová Heda     3230
4.Vízek MartinPrášilová Petra     3040
5.Líska VladislavJonáš Stanislav     3050
6.Nedoma JiříMálek Josef     3060
7.Vízek MartinEisnerová Heda     3170
8.Líska VladislavPrášilová Petra     1371
9.Nedoma JiříJonáš Stanislav     3081
10.Ullman MiloslavMálek Josef     3091
11.Líska VladislavEisnerová Heda     2392
12.Nedoma JiříPrášilová Petra     0393
13.Ullman MiloslavJonáš Stanislav     30103
14.Vízek MartinMálek Josef     30113
15.Nedoma JiříEisnerová Heda     03114
16.Ullman MiloslavPrášilová Petra     23115
17.Vízek MartinJonáš Stanislav     30125
18.Líska VladislavMálek Josef     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ullman Miloslav31Eisnerová Heda22
Vízek Martin40Prášilová Petra31
Líska Vladislav22Jonáš Stanislav04
Nedoma Jiří22Málek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Hájková Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:Futera
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Slavík
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:42683:715TJ Slovan Varnsdorf A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
-10585 3110
2.Futera Vratislav
Pavelková Lenka
 
 
Žatečka Ladislav
Bušek Jiří
 
 
8-8-6-7 1311
3.Slavík PetrCharouzek Martin-3-8-8  0312
4.Skrbek ZdeněkPeleška Jiří7145  3022
5.Pizur MiroslavŽatečka Ladislav-10-115943232
6.Pavelková LenkaBušek Jiří8-45-7-62333
7.Skrbek ZdeněkCharouzek Martin-79-41153243
8.Pizur MiroslavPeleška Jiří-77-85-82344
9.Pavelková LenkaŽatečka Ladislav-9-67-5 1345
10.Slavík PetrBušek Jiří-34-9-6 1346
11.Pizur MiroslavCharouzek Martin610-7-5-52347
12.Pavelková LenkaPeleška Jiří14-8-7-9 1348
13.Futera VratislavŽatečka Ladislav-8-4-5  0349
14.Skrbek ZdeněkBušek Jiří645  3059
15.Pavelková LenkaCharouzek Martin-838-7-623510
16.Futera VratislavPeleška Jiří108-5-8832610
17.Skrbek ZdeněkŽatečka Ladislav8-8-56-623611
18.Pizur MiroslavBušek Jiří-495-9832711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Petr02Charouzek Martin31
Skrbek Zdeněk31Peleška Jiří22
Pizur Miroslav22Žatečka Ladislav31
Pavelková Lenka04Bušek Jiří22
Futera Vratislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Vlastimil
Spurný Antonín ml.
 
 
Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
     2301
2.Kotrba Petr
Novák Jaroslav
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
     3111
3.Spurný Antonín ml.Dvořák Milan st.     3021
4.Novák JaroslavOliva Michal     1322
5.Bláha VlastimilNovotný Petr     3032
6.Kotrba PetrDvořák Martin     1333
7.Novák JaroslavDvořák Milan st.     3043
8.Bláha VlastimilOliva Michal     0344
9.Kotrba PetrNovotný Petr     3054
10.Spurný Antonín ml.Dvořák Martin     1355
11.Bláha VlastimilDvořák Milan st.     3065
12.Kotrba PetrOliva Michal     1366
13.Spurný Antonín ml.Novotný Petr     2367
14.Novák JaroslavDvořák Martin     3277
15.Kotrba PetrDvořák Milan st.     3087
16.Spurný Antonín ml.Oliva Michal     3197
17.Novák JaroslavNovotný Petr     30107
18.Bláha VlastimilDvořák Martin     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spurný Antonín ml.22Dvořák Milan st.04
Novák Jaroslav31Oliva Michal31
Bláha Vlastimil22Novotný Petr13
Kotrba Petr22Dvořák Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy