Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:943:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
     3010
2.Neumann Martin
Fučík Zdeněk
 
 
Oliva Michal
Jurista Josef
 
 
     2311
3.Mrázek MichalNovotný Petr     3121
4.Neumann MartinOliva Michal     3231
5.Fučík ZdeněkDvořák Milan st.     3241
6.Honzík StanislavJurista Josef     3251
7.Neumann MartinNovotný Petr     3161
8.Fučík ZdeněkOliva Michal     1362
9.Honzík StanislavDvořák Milan st.     3172
10.Mrázek MichalJurista Josef     2373
11.Fučík ZdeněkNovotný Petr     2374
12.Honzík StanislavOliva Michal     2375
13.Mrázek MichalDvořák Milan st.     2376
14.Neumann MartinJurista Josef     2377
15.Honzík StanislavNovotný Petr     2378
16.Mrázek MichalOliva Michal     1379
17.Neumann MartinDvořák Milan st.     3189
18.Fučík ZdeněkJurista Josef     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Michal13Novotný Petr22
Neumann Martin31Oliva Michal31
Fučík Zdeněk22Dvořák Milan st.13
Honzík Stanislav22Jurista Josef22
-------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27644:572TJ Slovan Varnsdorf A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žatečka Ladislav
Bušek Jiří
 
 
Kotrba Petr
Laube Robert
 
 
2810  3010
2.Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
Bláha Vlastimil
Medáček Jaroslav
 
 
9-8-79123220
3.Charouzek MartinLaube Robert-123-813-82321
4.Žatečka LadislavKotrba Petr29-86 3131
5.Bušek JiříBláha Vlastimil-6-9-6  0332
6.Peleška JiříMedáček Jaroslav777  3042
7.Žatečka LadislavLaube Robert869  3052
8.Bušek JiříKotrba Petr887  3062
9.Peleška JiříBláha Vlastimil-9-8-4  0363
10.Charouzek MartinMedáček Jaroslav-6654 3173
11.Bušek JiříLaube Robert-82-8-6 1374
12.Peleška JiříKotrba Petr529  3084
13.Charouzek MartinBláha Vlastimil14-9-8-8 1385
14.Žatečka LadislavMedáček Jaroslav868  3095
15.Peleška JiříLaube Robert-7-9-9  0396
16.Charouzek MartinKotrba Petr-798-9832106
17.Žatečka LadislavBláha Vlastimil-9-88-9 13107
18.Bušek JiříMedáček Jaroslav884  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charouzek Martin22Laube Robert31
Žatečka Ladislav31Kotrba Petr04
Bušek Jiří22Bláha Vlastimil40
Peleška Jiří22Medáček Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30655:565KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
-14-7-13  0301
2.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Slavík Petr
Futera Vratislav
 
 
468  3011
3.Eisnerová HedaFutera Vratislav1-72-1043221
4.Jonáš StanislavSlavík Petr-4-9-12  0322
5.Málek JosefSkrbek Zdeněk64-7-6-92323
6.Prášilová PetraPizur Miroslav757  3033
7.Jonáš StanislavFutera Vratislav-8-9-9  0334
8.Málek JosefSlavík Petr6-1065 3144
9.Prášilová PetraSkrbek Zdeněk-6-97-8 1345
10.Eisnerová HedaPizur Miroslav7-4-121053255
11.Málek JosefFutera Vratislav-58-7-9 1356
12.Prášilová PetraSlavík Petr384  3066
13.Eisnerová HedaSkrbek Zdeněk553  3076
14.Jonáš StanislavPizur Miroslav-7-8-10  0377
15.Prášilová PetraFutera Vratislav47-76 3187
16.Eisnerová HedaSlavík Petr766  3097
17.Jonáš StanislavSkrbek Zdeněk712-8-9-122398
18.Málek JosefPizur Miroslav968  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisnerová Heda40Futera Vratislav22
Jonáš Stanislav04Slavík Petr13
Málek Josef22Skrbek Zdeněk31
Prášilová Petra31Pizur Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Burda Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly ARozhodčí:Novotný Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Líska Vladislav
 
 
Rutar Jiří ml.
Kopal Petr
 
 
     3010
2.Nedoma Jiří
Vízek Martin
 
 
Hájek Petr
Kmínek Martin
 
 
     3020
3.Ullman MiloslavKmínek Martin     3130
4.Vízek MartinHájek Petr     3240
5.Nedoma JiříKopal Petr     3050
6.Líska VladislavRutar Jiří ml.     3160
7.Vízek MartinKmínek Martin     1361
8.Nedoma JiříHájek Petr     3071
9.Líska VladislavKopal Petr     3181
10.Ullman MiloslavRutar Jiří ml.     3091
11.Nedoma JiříKmínek Martin     31101
12.Líska VladislavHájek Petr     30111
13.Ullman MiloslavKopal Petr     30121
14.Vízek MartinRutar Jiří ml.     31131
15.Líska VladislavKmínek Martin     03132
16.Ullman MiloslavHájek Petr     30142
17.Vízek MartinKopal Petr     30152
18.Nedoma JiříRutar Jiří ml.     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ullman Miloslav40Kmínek Martin22
Vízek Martin31Hájek Petr04
Nedoma Jiří40Kopal Petr04
Líska Vladislav31Rutar Jiří ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36599:604TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
Mašek Lubomír
Schneider Lubor
 
 
6-8-10-6 1301
2.Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
Weichart Martin
Brázda Zdeněk
 
 
517  3011
3.Brhovský VáclavSchneider Lubor78-1-893221
4.Líska Tomáš ml.Mašek Lubomír9-105-8-82322
5.Sklenička Jan ml.Weichart Martin-5-10-7  0323
6.Cinibulk MilošBrázda Zdeněk-3-5-6  0324
7.Líska Tomáš ml.Schneider Lubor8-25-883234
8.Sklenička Jan ml.Mašek Lubomír-8-7-9  0335
9.Cinibulk MilošWeichart Martin-6-9-20  0336
10.Brhovský VáclavBrázda Zdeněk699  3046
11.Sklenička Jan ml.Schneider Lubor-99-10-6 1347
12.Cinibulk MilošMašek Lubomír-9-6-8  0348
13.Brhovský VáclavWeichart Martin-8-9-8  0349
14.Líska Tomáš ml.Brázda Zdeněk589  3059
15.Cinibulk MilošSchneider LuborWO    3069
16.Brhovský VáclavMašek Lubomír8710  3079
17.Líska Tomáš ml.Weichart Martin10-88-983289
18.Sklenička Jan ml.Brázda Zdeněk-89-8-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhovský Václav31Schneider Lubor12
Líska Tomáš ml.31Mašek Lubomír31
Sklenička Jan ml.04Weichart Martin31
Cinibulk Miloš03Brázda Zdeněk22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Karásek Jiří
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zápotocký Milan
Svrček Petr
 
 
Myslivec Miroslav
Hanuš Jiří
 
 
     2301
2.Komárek Jaroslav
Kindl Zdeněk
 
 
Brabencová Pavlína
Nebohý František
 
 
     3011
3.Zápotocký MilanBrabencová Pavlína     3021
4.Komárek JaroslavHanuš Jiří     1322
5.Svrček PetrNebohý František     3032
6.Kindl ZdeněkMyslivec Miroslav     3042
7.Komárek JaroslavBrabencová Pavlína     3052
8.Svrček PetrHanuš Jiří     3162
9.Kindl ZdeněkNebohý František     3072
10.Zápotocký MilanMyslivec Miroslav     2373
11.Svrček PetrBrabencová Pavlína     3183
12.Kindl ZdeněkHanuš Jiří     3293
13.Zápotocký MilanNebohý František     31103
14.Komárek JaroslavMyslivec MiroslavWO    30113
15.Kindl ZdeněkBrabencová Pavlína     30123
16.Zápotocký MilanHanuš Jiří     03124
17.Komárek JaroslavNebohý František     30134
18.Svrček PetrMyslivec MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zápotocký Milan22Brabencová Pavlína04
Komárek Jaroslav21Hanuš Jiří22
Svrček Petr30Nebohý František04
Kindl Zdeněk40Myslivec Miroslav11
WO20WO02
Myslivec odstoupil pro zranění.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy