Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
Neumann Martin
Kopecký Karel
 
 
     1301
2.Myslivec Miroslav
Nebohý František
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
     1302
3.Hanuš JiříNeumann MartinWO    3012
4.Štípek MartinKopecký Karel     3122
5.Myslivec MiroslavMrázek Michal     3232
6.Nebohý FrantišekHonzík Stanislav     3242
7.Štípek MartinNeumann MartinWO    3052
8.Myslivec MiroslavKopecký Karel     1353
9.Babička Michal st.Mrázek Michal     3063
10.Hanuš JiříHonzík StanislavWO    0364
11.Myslivec MiroslavNeumann MartinWO    3074
12.Babička Michal st.Kopecký Karel     0375
13.Hanuš JiříMrázek Michal     3285
14.Štípek MartinHonzík Stanislav     1386
15.Babička Michal st.Neumann MartinWO    3096
16.Hanuš JiříKopecký Karel     30106
17.Štípek MartinMrázek Michal     30116
18.Myslivec MiroslavHonzík Stanislav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanuš Jiří20Kopecký Karel22
Štípek Martin21Mrázek Michal04
Myslivec Miroslav12Honzík Stanislav21
Nebohý František10   
Babička Michal st.11   
WO41WO14
Neuman Martin ukončil zápas s Hanušem pro zranění a k ostatním pro zranění nenastoupil. Jiří Hanuš nenastoupil k utkání s Honzíkem pro zranění



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zach Vladimír
Weichart Martin
 
 
Svrček Petr
Zápotocký Milan
 
 
     1301
2.Mašek Lubomír
Schneider Lubor
 
 
Kindl Zdeněk
Komárek Jaroslav
 
 
     3111
3.Zach VladimírKindl Zdeněk     0312
4.Schneider LuborZápotocký Milan     1313
5.Mašek LubomírKomárek Jaroslav     3023
6.Weichart MartinSvrček Petr     3133
7.Schneider LuborKindl Zdeněk     2334
8.Mašek LubomírZápotocký Milan     1335
9.Weichart MartinKomárek Jaroslav     3045
10.Brázda ZdeněkSvrček Petr     0346
11.Mašek LubomírKindl Zdeněk     3056
12.Weichart MartinZápotocký Milan     3166
13.Brázda ZdeněkKomárek Jaroslav     3076
14.Schneider LuborSvrček Petr     3286
15.Weichart MartinKindl Zdeněk     3296
16.Brázda ZdeněkZápotocký Milan     0397
17.Schneider LuborKomárek Jaroslav     30107
18.Mašek LubomírSvrček Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zach Vladimír01Kindl Zdeněk22
Schneider Lubor22Zápotocký Milan31
Mašek Lubomír31Komárek Jaroslav04
Weichart Martin40Svrček Petr13
Brázda Zdeněk12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:Burda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Novotný Petr
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Líska Vladislav
 
 
Sklenička Jan ml.
Jaroš Václav
 
 
     3010
2.Nedoma Jiří
Vízek Martin
 
 
Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
     3020
3.Vízek MartinCinibulk Miloš     3230
4.Líska VladislavBrhovský Václav     2331
5.Nedoma JiříSklenička Jan ml.     3041
6.Ullman MiloslavJaroš Václav     3051
7.Líska VladislavCinibulk Miloš     0352
8.Nedoma JiříBrhovský Václav     3062
9.Ullman MiloslavSklenička Jan ml.     3072
10.Vízek MartinJaroš Václav     3082
11.Nedoma JiříCinibulk Miloš     1383
12.Ullman MiloslavBrhovský VáclavWO    0384
13.Vízek MartinSklenička Jan ml.     3094
14.Líska VladislavJaroš Václav     30104
15.Ullman MiloslavCinibulk MilošWO    03105
16.Vízek MartinBrhovský Václav     30115
17.Líska VladislavSklenička Jan ml.     23116
18.Nedoma JiříJaroš Václav     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vízek Martin40Cinibulk Miloš21
Líska Vladislav13Brhovský Václav12
Nedoma Jiří31Sklenička Jan ml.13
Ullman Miloslav20Jaroš Václav04
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly ARozhodčí:Slavík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Hájková Jana
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20697:539TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brdlík František
Hájková Jana
 
 
Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
76-87 3110
2.Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
8107  3020
3.Hájková JanaKmínek Martin4-9-7-8 1321
4.Skrbek ZdeněkHájek Petr947  3031
5.Pizur MiroslavKopal Petr894  3041
6.Brdlík FrantišekRutar Jiří ml.24-75 3151
7.Skrbek ZdeněkKmínek Martin1058  3061
8.Pizur MiroslavHájek Petr6-1083 3171
9.Brdlík FrantišekKopal Petr-11-943113281
10.Hájková JanaRutar Jiří ml.-86-89-62382
11.Pizur MiroslavKmínek Martin11-1129 3192
12.Brdlík FrantišekHájek Petr488  30102
13.Hájková JanaKopal Petr887  30112
14.Skrbek ZdeněkRutar Jiří ml.7-8-96532122
15.Brdlík FrantišekKmínek Martin238  30132
16.Hájková JanaHájek Petr-7-78-6 13133
17.Skrbek ZdeněkKopal Petr1038  30143
18.Pizur MiroslavRutar Jiří ml.-87-98-623144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájková Jana13Kmínek Martin13
Skrbek Zdeněk40Hájek Petr13
Pizur Miroslav31Kopal Petr04
Brdlík František40Rutar Jiří ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrba Petr
Laube Robert
 
 
Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
     3010
2.Bláha Vlastimil
Spurný Antonín ml.
 
 
Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
     0311
3.Spurný Antonín ml.Eisnerová Heda     0312
4.Laube RobertPrášilová Petra     1313
5.Bláha VlastimilJonáš Stanislav     3023
6.Kotrba PetrMálek Josef     3233
7.Laube RobertEisnerová Heda     0334
8.Bláha VlastimilPrášilová Petra     1335
9.Kotrba PetrJonáš Stanislav     3045
10.Spurný Antonín ml.Málek Josef     3055
11.Bláha VlastimilEisnerová Heda     1356
12.Kotrba PetrPrášilová Petra     3166
13.Spurný Antonín ml.Jonáš Stanislav     3176
14.Laube RobertMálek Josef     1377
15.Kotrba PetrEisnerová Heda     0378
16.Spurný Antonín ml.Prášilová Petra     2379
17.Laube RobertJonáš Stanislav     3189
18.Bláha VlastimilMálek Josef     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spurný Antonín ml.22Eisnerová Heda40
Laube Robert13Prášilová Petra31
Bláha Vlastimil22Jonáš Stanislav04
Kotrba Petr31Málek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Jurista Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33598:577nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
59-105 3110
2.Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
Bušek Jiří
Žatečka Ladislav
 
 
-9-126-10 1311
3.Novotný PetrCharouzek Martin-6-10-4  0312
4.Oliva MichalPeleška Jiří6-6510 3122
5.Dvořák MartinBušek Jiří767  3032
6.Dvořák Milan st.Žatečka Ladislav-6-9-5  0333
7.Oliva MichalCharouzek Martin676  3043
8.Dvořák MartinPeleška Jiří678  3053
9.Dvořák Milan st.Bušek Jiří-3-8-6  0354
10.Novotný PetrŽatečka Ladislav-95-7-7 1355
11.Dvořák MartinCharouzek Martin6-79-573265
12.Dvořák Milan st.Peleška Jiří-7-8-10  0366
13.Novotný PetrBušek Jiří-10-810953276
14.Oliva MichalŽatečka Ladislav346  3086
15.Dvořák Milan st.Charouzek Martin-3-7-9  0387
16.Novotný PetrPeleška Jiří-10-8109-92388
17.Oliva MichalBušek Jiří-9-8-9  0389
18.Dvořák MartinŽatečka Ladislav376  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr13Charouzek Martin22
Oliva Michal31Peleška Jiří22
Dvořák Martin40Bušek Jiří22
Dvořák Milan st.04Žatečka Ladislav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy