Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice ARozhodčí:Kašpar Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Filipov 207, 40753 JiříkovRozhodčí:Beránek Ladislav
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:38 KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Michal
Fučík Zdeněk
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
     0301
2.Kopecký Karel
Honzík Stanislav
 
 
Jonáš Stanislav
Málek Josef
 
 
     3011
3.Mrázek MichalEisnerová Heda     0312
4.Honzík StanislavPrášilová Petra     1313
5.Kopecký KarelMálek Josef     0314
6.Fučík ZdeněkJonáš Stanislav     3024
7.Honzík StanislavEisnerová Heda     1325
8.Kopecký KarelPrášilová Petra     2326
9.Fučík ZdeněkMálek Josef     0327
10.Mrázek MichalJonáš Stanislav     3037
11.Kopecký KarelEisnerová Heda     0338
12.Fučík ZdeněkPrášilová Petra     0339
13.Mrázek MichalMálek Josef     3249
14.Honzík StanislavJonáš Stanislav     3059
15.Fučík ZdeněkEisnerová Heda     03510
16.Mrázek MichalPrášilová Petra     13511
17.Honzík StanislavMálek Josef     30611
18.Kopecký KarelJonáš StanislavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Michal22Eisnerová Heda40
Honzík Stanislav22Prášilová Petra40
Kopecký Karel03Málek Josef22
Fučík Zdeněk13Jonáš Stanislav03
WO01WO10
-------------------------



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert BečvářRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30657:641TJ Slovan Varnsdorf A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charouzek Martin
Peleška Jiří
 
 
Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
-8-8-4  0301
2.Žatečka Ladislav
Bušek Jiří
 
 
Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
889  3011
3.Charouzek MartinKmínek Martin-610-4693221
4.Peleška JiříHájek Petr-10-10-8  0322
5.Žatečka LadislavKopal Petr9-4-7493232
6.Bušek JiříRutar Jiří ml.5105  3042
7.Peleška JiříKmínek Martin5-7-5-7 1343
8.Žatečka LadislavHájek Petr4108  3053
9.Bušek JiříKopal Petr-9-121112-112354
10.Charouzek MartinRutar Jiří ml.-1410-4993264
11.Žatečka LadislavKmínek Martin-3-6-8  0365
12.Bušek JiříHájek Petr9106  3075
13.Charouzek MartinKopal Petr786  3085
14.Peleška JiříRutar Jiří ml.247  3095
15.Bušek JiříKmínek Martin-5-5-6  0396
16.Charouzek MartinHájek Petr-3599 31106
17.Peleška JiříKopal Petr-13-997-923107
18.Žatečka LadislavRutar Jiří ml.6-118-13732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charouzek Martin40Kmínek Martin31
Peleška Jiří13Hájek Petr13
Žatečka Ladislav31Kopal Petr22
Bušek Jiří22Rutar Jiří ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25647:583TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhovský Václav
Cinibulk Miloš
 
 
Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
752  3010
2.Líska Tomáš ml.
Sklenička Jan ml.
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
8-7-68-92311
3.Brhovský VáclavNovotný Petr86-108 3121
4.Líska Tomáš ml.Dvořák Milan st.876  3031
5.Sklenička Jan ml.Oliva Michal-9-898-52332
6.Cinibulk MilošDvořák Martin659  3042
7.Líska Tomáš ml.Novotný Petr-9758 3152
8.Sklenička Jan ml.Dvořák Milan st.1198  3062
9.Cinibulk MilošOliva Michal-88-9-4 1363
10.Brhovský VáclavDvořák Martin78-29 3173
11.Sklenička Jan ml.Novotný Petr97-87 3183
12.Cinibulk MilošDvořák Milan st.539  3093
13.Brhovský VáclavOliva Michal6-789 31103
14.Líska Tomáš ml.Dvořák Martin-7-897-923104
15.Cinibulk MilošNovotný Petr4-84-10832114
16.Brhovský VáclavDvořák Milan st.874  30124
17.Líska Tomáš ml.Oliva MichalWO    03125
18.Sklenička Jan ml.Dvořák Martin-11-9-9  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhovský Václav40Novotný Petr04
Líska Tomáš ml.21Dvořák Milan st.04
Sklenička Jan ml.22Oliva Michal21
Cinibulk Miloš31Dvořák Martin22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Karásek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ústí nad Labem, Krčínova 6, vchod do budovy pod nápisem Corso, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31 TJ Chemička Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svrček Petr
Zápotocký Milan
 
 
Bláha Vlastimil
Spurný Antonín ml.
 
 
     3110
2.Komárek Jaroslav
Kindl Zdeněk
 
 
Kotrba Petr
Laube Robert
 
 
     3120
3.Komárek JaroslavKotrba Petr     0321
4.Zápotocký MilanSpurný Antonín ml.     1322
5.Svrček PetrLaube Robert     3132
6.Kindl ZdeněkBláha Vlastimil     3142
7.Zápotocký MilanKotrba Petr     3052
8.Svrček PetrSpurný Antonín ml.     1353
9.Kindl ZdeněkLaube Robert     3063
10.Komárek JaroslavBláha Vlastimil     2364
11.Svrček PetrKotrba Petr     3274
12.Kindl ZdeněkSpurný Antonín ml.     1375
13.Komárek JaroslavLaube Robert     3285
14.Zápotocký MilanBláha Vlastimil     2386
15.Kindl ZdeněkKotrba Petr     3096
16.Komárek JaroslavSpurný Antonín ml.     31106
17.Zápotocký MilanLaube Robert     31116
18.Svrček PetrBláha Vlastimil     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komárek Jaroslav22Kotrba Petr13
Zápotocký Milan22Spurný Antonín ml.31
Svrček Petr22Laube Robert04
Kindl Zdeněk31Bláha Vlastimil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvořákova 100, Benešov nad Ploučnicí 407 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33 GPD Benešov nad Ploučnicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
     3110
2.Myslivec Miroslav
Babička Lukáš
 
 
Slavík Petr
Pavelková Lenka
 
 
     2311
3.Hanuš JiříSkrbek Zdeněk     3021
4.Štípek MartinPavelková Lenka     3131
5.Babička LukášSlavík Petr     3241
6.Myslivec MiroslavPizur Miroslav     1342
7.Štípek MartinSkrbek Zdeněk     3152
8.Babička LukášPavelková Lenka     0353
9.Myslivec MiroslavSlavík Petr     1354
10.Hanuš JiříPizur Miroslav     3164
11.Babička LukášSkrbek Zdeněk     0365
12.Myslivec MiroslavPavelková Lenka     1366
13.Hanuš JiříSlavík Petr     3276
14.Štípek MartinPizur Miroslav     3086
15.Myslivec MiroslavSkrbek Zdeněk     3196
16.Hanuš JiříPavelková Lenka     31106
17.Štípek MartinSlavík Petr     32116
18.Babička LukášPizur Miroslav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanuš Jiří40Skrbek Zdeněk13
Štípek Martin40Pavelková Lenka22
Babička Lukáš13Slavík Petr13
Myslivec Miroslav13Pizur Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AVrchní
rozhodčí:
Mašek Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Lubomír
Zach Vladimír
 
 
Ullman Miloslav
Vaňha Jiří
 
 
     1301
2.Weichart Martin
Schneider Lubor
 
 
Nedoma Jiří
Vízek Martin
 
 
     2302
3.Mašek LubomírUllman Miloslav     1303
4.Brázda ZdeněkVízek Martin     3213
5.Schneider LuborVaňha Jiří     0314
6.Weichart MartinNedoma Jiří     3124
7.Brázda ZdeněkUllman Miloslav     1325
8.Schneider LuborVízek Martin     3035
9.Weichart MartinVaňha Jiří     3145
10.Mašek LubomírNedoma Jiří     3155
11.Schneider LuborUllman Miloslav     3165
12.Weichart MartinVízek Martin     3075
13.Mašek LubomírVaňha Jiří     3285
14.Brázda ZdeněkNedoma Jiří     2386
15.Weichart MartinUllman Miloslav     3196
16.Mašek LubomírVízek Martin     32106
17.Brázda ZdeněkVaňha Jiří     13107
18.Schneider LuborNedoma Jiří     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mašek Lubomír31Ullman Miloslav22
Brázda Zdeněk13Vízek Martin04
Schneider Lubor22Vaňha Jiří22
Weichart Martin40Nedoma Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy