Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Burda Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:Jurista Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Novotný Petr
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:29 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ullman Miloslav
Líska Vladislav
 
 
Mrázek Michal
Fučík Zdeněk
 
 
     3210
2.Nedoma Jiří
Vízek Martin
 
 
Kopecký Karel
Honzík Stanislav
 
 
     3120
3.Vízek MartinMrázek Michal     3230
4.Líska VladislavFučík Zdeněk     3140
5.Nedoma JiříKopecký Karel     2341
6.Ullman MiloslavHonzík Stanislav     3151
7.Líska VladislavMrázek Michal     2352
8.Nedoma JiříFučík Zdeněk     3162
9.Ullman MiloslavKopecký Karel     3172
10.Vízek MartinHonzík Stanislav     3282
11.Nedoma JiříMrázek Michal     3292
12.Ullman MiloslavFučík Zdeněk     31102
13.Vízek MartinKopecký Karel     31112
14.Líska VladislavHonzík Stanislav     32122
15.Ullman MiloslavMrázek Michal     31132
16.Vízek MartinFučík Zdeněk     31142
17.Líska VladislavKopecký Karel     32152
18.Nedoma JiříHonzík Stanislav     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vízek Martin40Mrázek Michal13
Líska Vladislav31Fučík Zdeněk04
Nedoma Jiří31Kopecký Karel13
Ullman Miloslav40Honzík Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Hájková Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ARozhodčí:Brdlík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44 TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brdlík František
Slavík Petr
 
 
Weichart Martin
Mašek Lubomír
 
 
     1301
2.Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
Schneider Lubor
Plutnar Stanislav
 
 
     3211
3.Slavík PetrSchneider Lubor     1312
4.Skrbek ZdeněkMašek Lubomír     2313
5.Pizur MiroslavWeichart Martin     2314
6.Brdlík FrantišekPlutnar Stanislav     3124
7.Skrbek ZdeněkSchneider Lubor     1325
8.Pizur MiroslavMašek Lubomír     1326
9.Brdlík FrantišekWeichart Martin     0327
10.Slavík PetrPlutnar Stanislav     0328
11.Pizur MiroslavSchneider Lubor     2329
12.Brdlík FrantišekMašek Lubomír     03210
13.Slavík PetrWeichart Martin     13211
14.Skrbek ZdeněkPlutnar Stanislav     32311
15.Brdlík FrantišekSchneider LuborWO    30411
16.Slavík PetrMašek Lubomír     03412
17.Skrbek ZdeněkWeichart Martin     13413
18.Pizur MiroslavPlutnar Stanislav     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Petr04Schneider Lubor30
Skrbek Zdeněk13Mašek Lubomír40
Pizur Miroslav13Weichart Martin40
Brdlík František12Plutnar Stanislav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20674:500TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spurný Antonín ml.
Bláha Vlastimil
 
 
Myslivec Miroslav
Babička Michal st.
 
 
7610  3010
2.Kotrba Petr
Novák Jaroslav
 
 
Hanuš Jiří
Štípek Martin
 
 
77-3-8-82311
3.Novák JaroslavHanuš Jiří888  3021
4.Kotrba PetrŠtípek Martin976  3031
5.Bláha VlastimilBabička Michal st.-9718 3141
6.Spurný Antonín ml.Myslivec Miroslav849  3051
7.Kotrba PetrHanuš Jiří5-5-87103261
8.Bláha VlastimilŠtípek Martin31-710 3171
9.Spurný Antonín ml.Babička Michal st.-102-9753281
10.Novák JaroslavMyslivec Miroslav764  3091
11.Bláha VlastimilHanuš Jiří8-32-10-122392
12.Spurný Antonín ml.Štípek Martin869  30102
13.Laube RobertBabička Michal st.8-9-78432112
14.Kotrba PetrMyslivec Miroslav885  30122
15.Spurný Antonín ml.Hanuš Jiří-89-8-7 13123
16.Laube RobertŠtípek Martin-8-5-10  03124
17.Kotrba PetrNebohý František121  30134
18.Bláha VlastimilMyslivec MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Jaroslav20Hanuš Jiří22
Kotrba Petr40Štípek Martin13
Bláha Vlastimil21Babička Michal st.03
Spurný Antonín ml.31Myslivec Miroslav03
Laube Robert11Nebohý František01
WO10WO01
18. Zápas nevolnost hráče Myslivec



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Jurista Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36634:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
Svrček Petr
Komárek Jaroslav
 
 
-98-75-102301
2.Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
Navarra Mirko
Karásek Jiří
 
 
-10-9-6  0302
3.Novotný PetrKomárek Jaroslav-67-5-9 1303
4.Dvořák Milan st.Svrček Petr-8-79-7 1304
5.Dvořák MartinNavarra Mirko8109  3014
6.Oliva MichalKarásek Jiří768  3024
7.Dvořák Milan st.Komárek Jaroslav-7-8-6  0325
8.Dvořák MartinSvrček Petr8-9912 3135
9.Oliva MichalNavarra Mirko89-95 3145
10.Novotný PetrKarásek Jiří8-89-1083255
11.Dvořák MartinKomárek Jaroslav78-87 3165
12.Balogová AndreaSvrček Petr-9-8-57 1366
13.Novotný PetrNavarra Mirko-8-981083276
14.Dvořák Milan st.Karásek Jiří8-10-8893286
15.Balogová AndreaKomárek Jaroslav-5-6-8  0387
16.Novotný PetrSvrček Petr-8-7-8  0388
17.Dvořák Milan st.Navarra Mirko-4-9-7  0389
18.Dvořák MartinKarásek Jiří867  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Petr22Komárek Jaroslav31
Dvořák Milan st.13Svrček Petr31
Dvořák Martin40Navarra Mirko13
Oliva Michal20Karásek Jiří04
Balogová Andrea02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf Klostermanova 2985 40747, Vchod do herny na proti autoservisu Robert BečvářRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:40656:686TTC Roudnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peleška Jiří
Gola Ondra
 
 
Cinibulk Miloš
Hrádek Tomáš
 
 
-10-9-3  0301
2.Charouzek Martin
Bušek Jiří
 
 
Sklenička Jan ml.
Líska Tomáš ml.
 
 
-9-87-5 1302
3.Peleška JiříCinibulk Miloš8-6-8-5 1303
4.Gola OndraLíska Tomáš ml.-6-88-1 1304
5.Charouzek MartinHrádek Tomáš7-4-10-6 1305
6.Bušek JiříSklenička Jan ml.9-7-76-52306
7.Gola OndraCinibulk Miloš-7-651183216
8.Charouzek MartinLíska Tomáš ml.-99-48-82317
9.Bušek JiříHrádek Tomáš9-7-7-6 1318
10.Peleška JiříSklenička Jan ml.13-7-8-10 1319
11.Charouzek MartinCinibulk Miloš-8-6-9  03110
12.Bušek JiříLíska Tomáš ml.6-9-106-1623111
13.Peleška JiříHrádek Tomáš7-5107 31211
14.Gola OndraSklenička Jan ml.9-9-510-1523212
15.Bušek JiříCinibulk Miloš6109  30312
16.Peleška JiříLíska Tomáš ml.WO    30412
17.Gola OndraHrádek Tomáš-7864 31512
18.Charouzek MartinSklenička Jan ml.779  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peleška Jiří12Cinibulk Miloš22
Gola Ondra22Líska Tomáš ml.30
Charouzek Martin13Hrádek Tomáš22
Bušek Jiří13Sklenička Jan ml.31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly ARozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Málek Josef
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:12653:447KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Josef
Jonáš Stanislav
 
 
Rutar Jiří ml.
Kopal Petr
 
 
838  3010
2.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
784  3020
3.Eisnerová HedaKmínek Martin258  3030
4.Málek JosefHájek Petr-9610-8-92331
5.Jonáš StanislavKopal Petr-91154 3141
6.Prášilová PetraRutar Jiří ml.-4834 3151
7.Málek JosefKmínek Martin937  3061
8.Jonáš StanislavHájek Petr-11-102-5 1362
9.Prášilová PetraKopal Petr868  3072
10.Eisnerová HedaRutar Jiří ml.169  3082
11.Jonáš StanislavKmínek Martin89-5-4-72383
12.Prášilová PetraHájek Petr1062  3093
13.Eisnerová HedaKopal Petr1034  30103
14.Málek JosefRutar Jiří ml.1484  30113
15.Prášilová PetraKmínek Martin877  30123
16.Eisnerová HedaHájek Petr530  30133
17.Málek JosefKopal Petr7-11510 31143
18.Jonáš StanislavRutar Jiří ml.377  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisnerová Heda40Kmínek Martin13
Málek Josef31Hájek Petr22
Jonáš Stanislav22Kopal Petr04
Prášilová Petra40Rutar Jiří ml.04
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy