Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - I. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice CVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ KrupkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 49, Sál OÚ nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Molnár Jiří
Šablatůra Kolman
 
 
Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
7-6-5-5 13  
2.Molnár JiříBrožek Miroslav-7-1-2  03  
3.Šablatůra KolmanAjdini Tereza9-89-8732  
4.Szetei LadislavMach Dalibor109-9-6332  
5.Šablatůra KolmanBrožek Miroslav-7-4-7  03  
6.Molnár JiříMach Dalibor-7-6-1  03  
7.Szetei LadislavAjdini Tereza-777-2-523  
8.Šablatůra KolmanMach Dalibor997  30  
9.Szetei LadislavBrožek Miroslav-7-2-4  03  
10.Molnár JiříAjdini Tereza-6-6-2  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - I. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:Friedrich Bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Hojda Miloš
Datum dle rozpisu08. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friedrich Bohuslav
Pospíšil Petr
 
 
Ullman Miloslav
Vízek Martin
 
 
-3-4-4  03  
2.Pospíšil PetrLíska Vladislav-96-10-1 13  
3.Friedrich BohuslavUllman Miloslav-4-7-0  03  
4.Hojda MilošVízek Martin6-6-9-5 13  
5.Friedrich BohuslavLíska Vladislav-89-13-7 13  
6.Pospíšil PetrVízek Martin-6-69-8 13  
7.Hojda MilošUllman Miloslav-8-2-7  03  
8.Friedrich BohuslavVízek Martin-7-7-2  03  
9.Hojda MilošLíska Vladislav-7-6-4  03  
10.Pospíšil PetrUllman Miloslav-2-8-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - I. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Cítoliby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chlumčanská 259, Cítoliby 43902, Sokolovna CítolibyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:0 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernášek Ivan
Krob Jan
 
 
Soutner Václav st.
Hadbávny Jan
 
 
     13  
2.Bernášek IvanHadbávny Jan     32  
3.Krob JanLhotský Milan     23  
4.Brandtl AlešSoutner Václav st.     03  
5.Krob JanHadbávny Jan     30  
6.Bernášek IvanSoutner Václav st.     03  
7.Brandtl AlešLhotský Milan     32  
8.Krob JanSoutner Václav st.     03  
9.Zmatlík Jaroslav st.Hadbávny Jan     13  
10.Bernášek IvanLhotský Milan     23  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - I. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov BVrchní
rozhodčí:
Mareš Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:Vích Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Vích Luděk
Datum dle rozpisu06. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kövér Lubomír
Sander Miroslav
 
 
Brožová Alena
Glajc Martin
 
 
-613-68-723  
2.Kövér LubomírČmerda Ondřej698  30  
3.Sander MiroslavGlajc Martin647  30  
4.Fürst JiříBrožová Alena-8-8-6  03  
5.Sander MiroslavČmerda Ondřej497  30  
6.Kövér LubomírBrožová Alena6-4-58632  
7.Mareš JanGlajc Martin-6-9-8  03  
8.Sander MiroslavBrožová Alena-988-6632  
9.Mareš JanČmerda Ondřej98-5-7832  
10.Kövér LubomírGlajc Martin755  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - I. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice BVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC RoudniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stütz Rainer
Novobilský Jan
 
 
Vyskočil Tomáš
Stanislav Pavel
 
 
-9-10-5  03  
2.Kalánek JosefKotrba Petr-9136-5432  
3.Novobilský JanVyskočil Tomáš-94-9-10 13  
4.Stütz RainerStanislav Pavel-10-9-4  03  
5.Novobilský JanKotrba Petr689  30  
6.Kalánek JosefStanislav Pavel-3108-6-323  
7.Pálinkáš RobertVyskočil Tomáš-9-102-3 13  
8.Novobilský JanStanislav Pavel11-6-9-7 13  
9.Pálinkáš RobertKotrba Petr-8-9-9  03  
10.Kalánek JosefVyskočil Tomáš-51311-4-523  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - I. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Duchcov ARozhodčí:Pospíšil Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:0 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brdlík František
Skrbek Zdeněk
 
 
Vích Luděk
Vích Josef
 
 
     13  
2.Skrbek ZdeněkVích Luděk     23  
3.Slavík PetrHanousek Josef     03  
4.Brdlík FrantišekVích Josef     30  
5.Slavík PetrVích Luděk     13  
6.Hájková JanaVích Josef     13  
7.Brdlík FrantišekHanousek Josef     31  
8.Slavík PetrVích Josef     31  
9.Brdlík FrantišekVích Luděk     13  
10.Hájková JanaHanousek Josef     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - I. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Nedoma Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MeziboříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurista Josef
Dvořák Martin
 
 
Čtvrtečka Petr
Babůrek Lukáš
 
 
-63-910-823  
2.Novotný PetrČtvrtečka Petr6-10-4-8 13  
3.Dvořák MartinPaďourek Pavel48-68 31  
4.Jurista JosefBabůrek Lukáš10-98-6-523  
5.Dvořák MartinČtvrtečka Petr656  30  
6.Novotný PetrBabůrek Lukáš7711  30  
7.Jurista JosefPaďourek Pavel-9-988-923  
8.Dvořák MartinBabůrek Lukáš767  30  
9.Jurista JosefČtvrtečka Petr11-10-11-5 13  
10.Novotný PetrPaďourek Pavel-6-8-11  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár - I. stupeň Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Cítoliby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chlumčanská 259, Cítoliby 43902, Sokolovna CítolibyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:0 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rais Jindřich
Menčík Pavel
 
 
Fencl Lukáš
Čejka Vratislav
 
 
     23  
2.Makarius JaromírFencl Lukáš     03  
3.Menčík PavelČejka Vratislav     03  
4.Rais JindřichJankovič Štěpán     03  
5.Menčík PavelFencl Lukáš     13  
6.Makarius JaromírJankovič Štěpán     03  
7.Holý VáclavČejka Vratislav     03  
8.Menčík PavelJankovič Štěpán     03  
9.Holý VáclavFencl Lukáš     23  
10.Makarius JaromírČejka Vratislav     23  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy