Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těmice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:35 TJ Sokol Těmice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Jirků Jan
Plášil Jan
 
 
     3210
2.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Novák Lubomír
Brož Jindřich
 
 
     2311
3.Tržil JiříBrož Jindřich     2312
4.Daňhel JiříPlášil Jan     1313
5.Filípek JindřichJirků Jan     1314
6.Emr ČestmírNovák Lubomír     2315
7.Daňhel JiříBrož Jindřich     3025
8.Filípek JindřichPlášil Jan     1326
9.Emr ČestmírJirků Jan     3036
10.Tržil JiříNovák Lubomír     3046
11.Filípek JindřichBrož Jindřich     3156
12.Emr ČestmírPlášil Jan     0357
13.Tržil JiříJirků Jan     3167
14.Daňhel JiříNovák Lubomír     3077
15.Emr ČestmírBrož Jindřich     1378
16.Tržil JiříPlášil Jan     3188
17.Daňhel JiříJirků Jan     2389
18.Filípek JindřichNovák Lubomír     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří31Brož Jindřich22
Daňhel Jiří22Plášil Jan31
Filípek Jindřich13Jirků Jan22
Emr Čestmír13Novák Lubomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34 TJ Start Nový Rychnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Antonín
Krenar Pavel
 
 
Nepraš Jaromír
Nepraš Jiří
 
 
     3110
2.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     0311
3.Švec AntonínNepraš Jiří     0312
4.Krenar PavelHavelka Jiří     3022
5.Lískovec MartinKrejzlík Michal     0323
6.Michálek JanNepraš Jaromír     0324
7.Krenar PavelNepraš Jiří     3134
8.Lískovec MartinHavelka Jiří     3144
9.Michálek JanKrejzlík Michal     2345
10.Švec AntonínNepraš Jaromír     3055
11.Lískovec MartinNepraš Jiří     0356
12.Michálek JanHavelka Jiří     2357
13.Švec AntonínKrejzlík Michal     3067
14.Krenar PavelNepraš Jaromír     2368
15.Michálek JanNepraš Jiří     0369
16.Švec AntonínHavelka Jiří     3179
17.Krenar PavelKrejzlík Michal     3089
18.Lískovec MartinNepraš Jaromír     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švec Antonín31Nepraš Jiří31
Krenar Pavel31Havelka Jiří13
Lískovec Martin13Krejzlík Michal22
Michálek Jan04Nepraš Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:52 SK Kamenice nad Lipou z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubů Štěpán
Jůna Jan
 
 
Bořil Karel
Fenclová Jarmila
 
 
     0301
2.
 
 
Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
WO    0302
3.Kubů ŠtěpánBořil Karel     0303
4.Jůna JanFenclová Jarmila     3213
5.Vítovcová MartinaLuňák Zdeněk     2314
6.Fencl JiříWO    0315
7.Jůna JanBořil Karel     1316
8.Vítovcová MartinaFenclová Jarmila     0317
9.Luňák ZdeněkWO    0318
10.Kubů ŠtěpánFencl Jiří     2319
11.Vítovcová MartinaBořil Karel     03110
12.Fenclová JarmilaWO    03111
13.Kubů ŠtěpánLuňák Zdeněk     32211
14.Jůna JanFencl Jiří     13212
15.Bořil KarelWO    03213
16.Kubů ŠtěpánFenclová Jarmila     13214
17.Jůna JanLuňák Zdeněk     13215
18.Vítovcová MartinaFencl Jiří     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubů Štěpán13Bořil Karel30
Jůna Jan13Fenclová Jarmila21
Vítovcová Martina04Luňák Zdeněk21
   Fencl Jiří30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:35 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Zdeněk
Nacházel Aleš
 
 
Doubek Jiří
Hanzálek Miroslav
 
 
     2301
2.Vacek Václav
Mach Radek
 
 
Škorpík Jaroslav
Smrčka Roman
 
 
     0302
3.Vacek VáclavDoubek Jiří     0303
4.Malý ZdeněkHanzálek Miroslav     0304
5.Nacházel AlešŠkorpík Jaroslav     3014
6.Mach RadekSmrčka Roman     3124
7.Malý ZdeněkDoubek Jiří     2325
8.Nacházel AlešHanzálek Miroslav     3135
9.Mach RadekŠkorpík Jaroslav     2336
10.Vacek VáclavSmrčka Roman     2337
11.Nacházel AlešDoubek Jiří     0338
12.Mach RadekHanzálek Miroslav     0339
13.Vacek VáclavŠkorpík Jaroslav     23310
14.Malý ZdeněkSmrčka Roman     03311
15.Mach RadekDoubek JiříWO    30411
16.Vacek VáclavHanzálek MiroslavWO    30511
17.Malý ZdeněkŠkorpík JaroslavWO    30611
18.Nacházel AlešSmrčka RomanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vacek Václav03Doubek Jiří30
Malý Zdeněk03Hanzálek Miroslav21
Nacházel Aleš21Škorpík Jaroslav21
Mach Radek12Smrčka Roman21
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:15 TJ Chmelná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Bohuslav
Hubata Vacek Jaroslav
 
 
Krčil Jiří
Kubů Zdeněk
 
 
     1301
2.Přibyl Josef
Zadražil Miloslav
 
 
Hložek František
Kubíček Oldřich
 
 
     3011
3.Vodička BohuslavKrčil Jiří     3121
4.Přibyl JosefKubů Zdeněk     3031
5.Zadražil MiloslavHložek František     3041
6.Hubata Vacek JaroslavKubíček Oldřich     3051
7.Přibyl JosefKrčil Jiří     3061
8.Zadražil MiloslavKubů Zdeněk     3171
9.Hubata Vacek JaroslavHložek František     3081
10.Vodička BohuslavKubíček Oldřich     3291
11.Zadražil MiloslavKrčil Jiří     30101
12.Hubata Vacek JaroslavKubů Zdeněk     31111
13.Pisinger VáclavHložek František     03112
14.Přibyl JosefKubíček Oldřich     30122
15.Hubata Vacek JaroslavKrčil Jiří     31132
16.Pisinger VáclavKubů Zdeněk     03133
17.Přibyl JosefHložek František     30143
18.Zadražil MiloslavKubíček Oldřich     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodička Bohuslav20Krčil Jiří04
Přibyl Josef40Kubů Zdeněk13
Zadražil Miloslav40Hložek František13
Hubata Vacek Jaroslav40Kubíček Oldřich04
Pisinger Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlásenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VlaseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33 SKST Vlásenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Radek
Lang Martin
 
 
Stehno Josef
Jaroš Jáchym
 
 
     3210
2.Pechek Jan
Zahradník Tomáš
 
 
Prokop Tomáš
Roh Tomáš
 
 
     3120
3.Zahradník TomášStehno Josef     3230
4.Lang MartinJaroš Jáchym     2331
5.Pechek JanRoh Tomáš     3041
6.Dohnal RadekProkop Tomáš     3051
7.Lang MartinStehno Josef     0352
8.Pechek JanJaroš Jáchym     1353
9.Dohnal RadekRoh Tomáš     3063
10.Zahradník TomášProkop Tomáš     3273
11.Pechek JanStehno Josef     3083
12.Dohnal RadekJaroš Jáchym     2384
13.Zahradník TomášRoh Tomáš     1385
14.Spielvogel JiříProkop Tomáš     0386
15.Dohnal RadekStehno Josef     0387
16.Zahradník TomášJaroš Jáchym     3097
17.Spielvogel JiříRoh Tomáš     2398
18.Pechek JanProkop Tomáš     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradník Tomáš31Stehno Josef22
Lang Martin02Jaroš Jáchym31
Pechek Jan31Roh Tomáš22
Dohnal Radek22Prokop Tomáš13
Spielvogel Jiří02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS