Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těmice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TěmiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirků Jan
Novák Lubomír
 
 
Daňhel Jiří
Filípek Jindřich
 
 
     3210
2.Brož Jindřich
Kunc Milan
 
 
Tržil Jiří
Emr Čestmír
 
 
     3220
3.Brož JindřichTržil Jiří     3030
4.Novák LubomírDaňhel Jiří     0331
5.Jirků JanEmr Čestmír     3141
6.Kunc MilanFilípek Jindřich     3151
7.Novák LubomírTržil Jiří     1352
8.Jirků JanDaňhel Jiří     1353
9.Kunc MilanEmr Čestmír     3163
10.Brož JindřichFilípek Jindřich     0364
11.Jirků JanTržil Jiří     3274
12.Kunc MilanDaňhel Jiří     1375
13.Brož JindřichEmr Čestmír     3085
14.Novák LubomírFilípek Jindřich     1386
15.Kunc MilanTržil Jiří     2387
16.Brož JindřichDaňhel Jiří     3297
17.Novák LubomírEmr Čestmír     1398
18.Jirků JanFilípek Jindřich     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Jindřich31Tržil Jiří22
Novák Lubomír04Daňhel Jiří31
Jirků Jan22Emr Čestmír13
Kunc Milan22Filípek Jindřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
     3010
2.Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
Krenar Pavel
Švec Antonín
 
 
     2311
3.Nepraš JiříLískovec Martin     3121
4.Nepraš JaromírKrenar Pavel     0322
5.Havelka JiříŠvec Antonín     0323
6.Krejzlík MichalMichálek Jan     3033
7.Nepraš JaromírLískovec Martin     3143
8.Havelka JiříKrenar Pavel     1344
9.Krejzlík MichalŠvec Antonín     0345
10.Nepraš JiříMichálek Jan     3255
11.Havelka JiříLískovec Martin     3265
12.Krejzlík MichalKrenar Pavel     1366
13.Nepraš JiříŠvec Antonín     3076
14.Nepraš JaromírMichálek Jan     3086
15.Krejzlík MichalLískovec Martin     0387
16.Nepraš JiříKrenar Pavel     3197
17.Nepraš JaromírŠvec Antonín     1398
18.Havelka JiříMichálek Jan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nepraš Jiří40Lískovec Martin13
Nepraš Jaromír22Krenar Pavel31
Havelka Jiří13Švec Antonín31
Krejzlík Michal13Michálek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13 SK Kamenice nad Lipou z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořil Karel
Fenclová Jarmila
 
 
Kubíska Radek
Jůna Jan
 
 
     3010
2.Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
Jelínková Simona
Nováčková Karla
 
 
     3020
3.Bořil KarelKubíska Radek     3230
4.Fencl JiříJůna Jan     3040
5.Fenclová JarmilaJelínková Simona     3050
6.Luňák ZdeněkNováčková Karla     3060
7.Fencl JiříKubíska Radek     3170
8.Fenclová JarmilaJůna Jan     3080
9.Luňák ZdeněkJelínková Simona     3290
10.Bořil KarelNováčková Karla     31100
11.Fenclová JarmilaKubíska Radek     31110
12.Luňák ZdeněkJůna Jan     30120
13.Bořil KarelJelínková Simona     30130
14.Fencl JiříDejmek Oldřich     32140
15.Luňák ZdeněkKubíska Radek     31150
16.Bořil KarelJůna Jan     23151
17.Fencl JiříJelínková Simona     30161
18.Fenclová JarmilaDejmek Oldřich     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bořil Karel31Kubíska Radek04
Fencl Jiří40Jůna Jan13
Fenclová Jarmila40Jelínková Simona04
Luňák Zdeněk40Nováčková Karla02
   Dejmek Oldřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:39 TJ Spartak Pelhřimov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Volavka Milan
 
 
Nacházel Aleš
Duda Lukáš
 
 
     2301
2.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Malý Zdeněk
Kubín Vlastislav
 
 
     3011
3.Smrčka RomanNacházel Aleš     3221
4.Volavka MilanDuda Lukáš     2322
5.Hanzálek MiroslavMalý Zdeněk     2323
6.Škorpík JaroslavKubín Vlastislav     3033
7.Volavka MilanNacházel Aleš     3243
8.Hanzálek MiroslavDuda Lukáš     3053
9.Škorpík JaroslavMalý Zdeněk     1354
10.Smrčka RomanKubín Vlastislav     1355
11.Hanzálek MiroslavNacházel Aleš     1356
12.Škorpík JaroslavDuda Lukáš     3266
13.Smrčka RomanMalý Zdeněk     0367
14.Volavka MilanKubín Vlastislav     1368
15.Škorpík JaroslavNacházel Aleš     2369
16.Smrčka RomanDuda Lukáš     13610
17.Volavka MilanMalý Zdeněk     30710
18.Hanzálek MiroslavKubín VlastislavWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrčka Roman13Nacházel Aleš22
Volavka Milan22Duda Lukáš22
Hanzálek Miroslav12Malý Zdeněk31
Škorpík Jaroslav22Kubín Vlastislav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Oldřich
Marek Jiří
 
 
Hubata Vacek Jaroslav
Přibyl Petr
 
 
     1301
2.Krčil Jiří
Kubů Zdeněk
 
 
Drbal Miloslav
Pisinger Václav
 
 
     3011
3.Marek JiříHubata Vacek Jaroslav     1312
4.Krčil JiříPisinger Václav     3022
5.Kubíček OldřichDrbal Miloslav     3032
6.Kubů ZdeněkPřibyl Petr     3042
7.Krčil JiříHubata Vacek Jaroslav     0343
8.Kubíček OldřichPisinger Václav     3253
9.Kubů ZdeněkDrbal Miloslav     3063
10.Marek JiříPřibyl Petr     1364
11.Kubíček OldřichHubata Vacek Jaroslav     2365
12.Kubů ZdeněkPisinger Václav     2366
13.Marek JiříDrbal Miloslav     3176
14.Krčil JiříPřibyl Petr     3186
15.Kubů ZdeněkHubata Vacek Jaroslav     0387
16.Marek JiříPisinger Václav     3297
17.Krčil JiříDrbal Miloslav     30107
18.Kubíček OldřichPřibyl Petr     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jiří22Hubata Vacek Jaroslav40
Krčil Jiří31Pisinger Václav13
Kubíček Oldřich31Drbal Miloslav04
Kubů Zdeněk22Přibyl Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlásenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26 TJ Jiskra Humpolec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehno Josef
Jaroš Jáchym
 
 
Dohnal Radek
Pechek Jan
 
 
     3110
2.Roh Tomáš
Rohová Michaela
 
 
Spielvogel Jiří
Zahradník Tadeáš
 
 
     3020
3.Jaroš JáchymDohnal Radek     3130
4.Roh TomášZahradník Tadeáš     3140
5.Rohová MichaelaSpielvogel Jiří     3150
6.Stehno JosefPechek Jan     3160
7.Roh TomášDohnal Radek     2361
8.Rohová MichaelaZahradník Tadeáš     3171
9.Stehno JosefSpielvogel Jiří     3181
10.Jaroš JáchymPechek Jan     1382
11.Rohová MichaelaDohnal Radek     3092
12.Stehno JosefZahradník Tadeáš     32102
13.Jaroš JáchymSpielvogel Jiří     30112
14.Roh TomášPechek Jan     03113
15.Stehno JosefDohnal Radek     32123
16.Jaroš JáchymZahradník Tadeáš     03124
17.Roh TomášSpielvogel Jiří     23125
18.Rohová MichaelaPechek Jan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jaroš Jáchym22Dohnal Radek13
Roh Tomáš13Zahradník Tadeáš13
Rohová Michaela40Spielvogel Jiří13
Stehno Josef40Pechek Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS