Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:25 TJ Spartak Pelhřimov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenková Anna
Duda Lukáš
 
 
Krenar Pavel
Lískovec Martin
 
 
     3210
2.Kubín Vlastislav
Nacházel Aleš
 
 

 
 
WO    3020
3.Duda LukášKrenar Pavel     3030
4.Zelenková AnnaLískovec Martin     3040
5.Kubín VlastislavŠvec Antonín     2341
6.Nacházel AlešWO    3051
7.Zelenková AnnaKrenar Pavel     2352
8.Kubín VlastislavLískovec Martin     1353
9.Nacházel AlešŠvec Antonín     1354
10.Duda LukášWO    3064
11.Kubín VlastislavKrenar Pavel     3274
12.Nacházel AlešLískovec Martin     3084
13.Duda Lukᚊvec Antonín     1385
14.Zelenková AnnaWO    3095
15.Nacházel AlešKrenar Pavel     30105
16.Duda LukášLískovec Martin     13106
17.Malý ZdeněkŠvec Antonín     23107
18.Kubín VlastislavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Duda Lukáš12Krenar Pavel13
Zelenková Anna11Lískovec Martin22
Kubín Vlastislav12Švec Antonín40
Nacházel Aleš21   
Malý Zdeněk01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chmelná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Rodinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Myslov 12, 393 01 Nová Cerekev, Kulturní dům MyslovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17 TJ Chmelná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubata Vacek Jaroslav
Vodička Bohuslav
 
 
Tržil Jiří
Novotný Petr
 
 
     3010
2.Pisinger Václav
Drbal Miloslav
 
 
Daňhel Jiří
Filípek Jindřich
 
 
     0311
3.Drbal MiloslavTržil Jiří     0312
4.Vodička BohuslavNovotný Petr     3022
5.Pisinger VáclavDaňhel Jiří     3232
6.Hubata Vacek JaroslavFilípek Jindřich     3042
7.Vodička BohuslavTržil Jiří     3152
8.Pisinger VáclavNovotný Petr     3062
9.Hubata Vacek JaroslavDaňhel Jiří     3072
10.Drbal MiloslavFilípek Jindřich     1373
11.Pisinger VáclavTržil Jiří     3083
12.Hubata Vacek JaroslavNovotný Petr     3093
13.Drbal MiloslavDaňhel Jiří     32103
14.Vodička BohuslavFilípek Jindřich     30113
15.Hubata Vacek JaroslavTržil Jiří     32123
16.Přibyl PetrNovotný Petr     30133
17.Vodička BohuslavDaňhel Jiří     31143
18.Pisinger VáclavFilípek Jindřich     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drbal Miloslav12Tržil Jiří13
Vodička Bohuslav40Novotný Petr04
Pisinger Václav40Daňhel Jiří04
Hubata Vacek Jaroslav40Filípek Jindřich13
Přibyl Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlásenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Putimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VlaseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:34 SKST Putimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Radek
Lang Martin
 
 
Marek Miroslav
Roubík Jaroslav
 
 
     3010
2.Pechek Jan
Spielvogel Jiří
 
 
Bartoň Oldřich
Jonáš Lubomír
 
 
     3220
3.Spielvogel JiříMarek Miroslav     1321
4.Lang MartinRoubík Jaroslav     3231
5.Pechek JanBartoň Oldřich     3041
6.Dohnal RadekJonáš Lubomír     1342
7.Lang MartinMarek Miroslav     2343
8.Pechek JanRoubík Jaroslav     3053
9.Dohnal RadekBartoň Oldřich     2354
10.Spielvogel JiříJonáš Lubomír     1355
11.Pechek JanMarek Miroslav     3065
12.Zahradník TomášRoubík Jaroslav     3075
13.Spielvogel JiříBartoň Oldřich     2376
14.Lang MartinJonáš Lubomír     2377
15.Zahradník TomášMarek Miroslav     0378
16.Spielvogel JiříRoubík Jaroslav     1379
17.Lang MartinBartoň Oldřich     13710
18.Pechek JanJonáš Lubomír     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Spielvogel Jiří04Marek Miroslav31
Lang Martin13Roubík Jaroslav13
Pechek Jan40Bartoň Oldřich31
Dohnal Radek02Jonáš Lubomír31
Zahradník Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těmice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43 TJ Sokol Těmice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roh Tomáš
Prokop Tomáš
 
 
Jirků Jan
Plášil Jan
 
 
     2301
2.Jaroš Jáchym
Stehno Josef
 
 
Brož Jindřich
Novák Lubomír
 
 
     3211
3.Stehno JosefBrož Jindřich     3021
4.Roh TomášKunc Milan     0322
5.Jaroš JáchymPlášil Jan     1323
6.Prokop TomášJirků Jan     0324
7.Roh TomášBrož Jindřich     1325
8.Jaroš JáchymKunc Milan     2326
9.Prokop TomášPlášil Jan     2327
10.Stehno JosefJirků Jan     3237
11.Jaroš JáchymBrož Jindřich     0338
12.Prokop TomášKunc Milan     3048
13.Stehno JosefPlášil Jan     2349
14.Roh TomášJirků Jan     23410
15.Prokop TomášBrož Jindřich     03411
16.Stehno JosefKunc Milan     30511
17.Rohová MichaelaPlášil Jan     03512
18.Jaroš JáchymJirků Jan     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehno Josef31Brož Jindřich31
Roh Tomáš03Kunc Milan22
Jaroš Jáchym04Plášil Jan40
Prokop Tomáš13Jirků Jan31
Rohová Michaela01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 TJ Jiskra Humpolec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubů Zdeněk
Krčil Jiří
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     3010
2.Kubíček Oldřich
Hložek František
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     3220
3.Kubů ZdeněkNepraš Jiří     0321
4.Krčil JiříKrejzlík Michal     3031
5.Kubíček OldřichHavelka Jiří     3141
6.Hložek FrantišekNepraš Jaromír     3151
7.Krčil JiříNepraš Jiří     3261
8.Kubíček OldřichKrejzlík Michal     2362
9.Hložek FrantišekHavelka Jiří     3172
10.Kubů ZdeněkNepraš Jaromír     0373
11.Kubíček OldřichNepraš Jiří     0374
12.Hložek FrantišekKrejzlík Michal     3084
13.Kubů ZdeněkHavelka Jiří     2385
14.Krčil JiříNepraš Jaromír     2386
15.Hložek FrantišekNepraš Jiří     1387
16.Kubů ZdeněkKrejzlík Michal     3197
17.Krčil JiříHavelka Jiří     30107
18.Kubíček OldřichNepraš Jaromír     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubů Zdeněk13Nepraš Jiří31
Krčil Jiří31Krejzlík Michal13
Kubíček Oldřich13Havelka Jiří13
Hložek František31Nepraš Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Bořil Karel
Fenclová Jarmila
 
 
     1301
2.Smeták Libor
Hanzálek Miroslav
 
 
Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
     3011
3.Smeták LiborBořil Karel     3121
4.Smrčka RomanFenclová Jarmila     0322
5.Ištok JanLuňák Zdeněk     2323
6.Škorpík JaroslavFencl Jiří     3233
7.Smrčka RomanBořil Karel     1334
8.Ištok JanFenclová Jarmila     3244
9.Škorpík JaroslavLuňák Zdeněk     3254
10.Volavka MilanFencl Jiří     2355
11.Ištok JanBořil Karel     1356
12.Škorpík JaroslavFenclová Jarmila     3266
13.Volavka MilanLuňák Zdeněk     3076
14.Smrčka RomanFencl Jiří     3186
15.Škorpík JaroslavBořil Karel     2387
16.Volavka MilanFenclová Jarmila     3097
17.Smrčka RomanLuňák Zdeněk     1398
18.Ištok JanFencl Jiří     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smeták Libor10Bořil Karel31
Smrčka Roman13Fenclová Jarmila13
Ištok Jan22Luňák Zdeněk22
Škorpík Jaroslav31Fencl Jiří13
Volavka Milan21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS