Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Tenis Polesí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polesí 13,okr.PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzálek Miroslav
Volavka Milan
 
 
Nepraš Jiří
Nepraš Jaromír
 
 
     3210
2.Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
Havelka Jiří
Krejzlík Michal
 
 
     1311
3.Smrčka RomanNepraš Jiří     0312
4.Volavka MilanKrejzlík Michal     3022
5.Hanzálek MiroslavHavelka Jiří     3232
6.Škorpík JaroslavNepraš Jaromír     2333
7.Volavka MilanNepraš Jiří     2334
8.Hanzálek MiroslavKrejzlík Michal     3144
9.Škorpík JaroslavHavelka Jiří     3054
10.Smrčka RomanNepraš Jaromír     3164
11.Hanzálek MiroslavNepraš Jiří     0365
12.Škorpík JaroslavKrejzlík Michal     3075
13.Smrčka RomanHavelka Jiří     2376
14.Volavka MilanNepraš Jaromír     3086
15.Škorpík JaroslavNepraš Jiří     0387
16.Smrčka RomanKrejzlík Michal     3097
17.Volavka MilanHavelka Jiří     30107
18.Hanzálek MiroslavNepraš JaromírWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrčka Roman22Nepraš Jiří40
Volavka Milan31Krejzlík Michal04
Hanzálek Miroslav21Havelka Jiří13
Škorpík Jaroslav22Nepraš Jaromír12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těmice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TěmiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:34 TJ Sokol Těmice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirků Jan
Plášil Jan
 
 
Krčil Jiří
Kubů Zdeněk
 
 
     1301
2.Brož Jindřich
Novák Lubomír
 
 
Hložek František
Kubíček Oldřich
 
 
     3211
3.Brož JindřichKrčil Jiří     3021
4.Kunc MilanKubů Zdeněk     3231
5.Plášil JanHložek František     3041
6.Jirků JanKubíček Oldřich     3151
7.Kunc MilanKrčil Jiří     1352
8.Plášil JanKubů Zdeněk     0353
9.Jirků JanHložek František     3263
10.Brož JindřichKubíček Oldřich     2364
11.Plášil JanKrčil Jiří     3274
12.Jirků JanKubů Zdeněk     3084
13.Brož JindřichHložek František     1385
14.Kunc MilanKubíček Oldřich     0386
15.Jirků JanKrčil Jiří     0387
16.Brož JindřichKubů Zdeněk     3297
17.Novák LubomírHložek František     31107
18.Plášil JanKubíček Oldřich     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Jindřich22Krčil Jiří22
Kunc Milan12Kubů Zdeněk13
Plášil Jan31Hložek František13
Jirků Jan31Kubíček Oldřich22
Novák Lubomír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Putimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PutimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:23 SKST Putimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haruda Tomáš
Jonáš Lubomír
 
 
Stehno Josef
Janů Veronika
 
 
     3210
2.Roubík Jaroslav
Bartoň Oldřich
 
 
Prokop Tomáš
Roh Tomáš
 
 
     3120
3.Roubík JaroslavStehno Josef     0321
4.Jonáš LubomírProkop Tomáš     3231
5.Bartoň OldřichRoh Tomáš     3141
6.Haruda TomášJanů Veronika     3051
7.Jonáš LubomírStehno Josef     1352
8.Bartoň OldřichProkop Tomáš     3262
9.Haruda TomášRoh Tomáš     3072
10.Roubík JaroslavJanů Veronika     3082
11.Bartoň OldřichStehno Josef     1383
12.Haruda TomášProkop Tomáš     3293
13.Roubík JaroslavRoh Tomáš     31103
14.Jonáš LubomírJanů Veronika     13104
15.Haruda TomášStehno JosefWO    30114
16.Roubík JaroslavProkop TomášWO    30124
17.Jonáš LubomírRoh TomášWO    30134
18.Bartoň OldřichJanů VeronikaWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roubík Jaroslav21Stehno Josef30
Jonáš Lubomír12Prokop Tomáš03
Bartoň Oldřich21Roh Tomáš03
Haruda Tomáš30Janů Veronika12
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlásenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:745:29 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňhel Jiří
Filípek Jindřich
 
 
Dohnal Radek
Lang Martin
 
 
     2301
2.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Pechek Jan
Zahradník Tomáš
 
 
     3211
3.Tržil JiříZahradník Tomáš     2312
4.Daňhel JiříDohnal Radek     3022
5.Filípek JindřichLang Martin     3032
6.Emr ČestmírPechek Jan     1333
7.Daňhel JiříZahradník Tomáš     2334
8.Filípek JindřichDohnal Radek     3044
9.Emr ČestmírLang Martin     3154
10.Tržil JiříPechek Jan     3264
11.Filípek JindřichZahradník Tomáš     3274
12.Emr ČestmírDohnal Radek     3084
13.Tržil JiříLang Martin     3094
14.Daňhel JiříPechek Jan     31104
15.Emr ČestmírZahradník Tomáš     23105
16.Novotný PetrDohnal Radek     23106
17.Daňhel JiříLang Martin     30116
18.Filípek JindřichPechek Jan     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří21Zahradník Tomáš31
Daňhel Jiří31Dohnal Radek13
Filípek Jindřich31Lang Martin04
Emr Čestmír22Pechek Jan22
Novotný Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:26 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Drbal Miloslav
Pisinger Václav
 
 
     1301
2.Švec Antonín
Krenar Pavel
 
 
Klubal Jan
Přibyl Petr
 
 
     3011
3.Lískovec MartinDrbal Miloslav     3121
4.Michálek JanPisinger Václav     3231
5.Krenar PavelKlubal Jan     3041
6.Švec AntonínPřibyl Petr     2342
7.Michálek JanDrbal Miloslav     3152
8.Krenar PavelPisinger Václav     3162
9.Švec AntonínKlubal Jan     3072
10.Lískovec MartinPřibyl Petr     3082
11.Krenar PavelDrbal Miloslav     2383
12.Švec AntonínPisinger Václav     2384
13.Lískovec MartinKlubal Jan     3094
14.Michálek JanPřibyl Petr     1395
15.Švec AntonínDrbal Miloslav     30105
16.Lískovec MartinPisinger Václav     32115
17.Michálek JanKlubal Jan     31125
18.Krenar PavelPřibyl Petr     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lískovec Martin40Drbal Miloslav13
Michálek Jan31Pisinger Václav13
Krenar Pavel22Klubal Jan04
Švec Antonín22Přibyl Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:27 SK Kamenice nad Lipou z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubů Štěpán
Jůna Jan
 
 
Turinský Jan
Pacner Jaroslav
 
 
     3010
2.Vítovcová Martina
Jelínková Simona
 
 
Mach Radek
Nacházel Aleš
 
 
     0311
3.Kubů ŠtěpánMach Radek     0312
4.Jůna JanNacházel Aleš     1313
5.Vítovcová MartinaPacner Jaroslav     3023
6.Jelínková SimonaTurinský Jan     3133
7.Jůna JanMach Radek     0334
8.Vítovcová MartinaNacházel Aleš     0335
9.Jelínková SimonaPacner Jaroslav     3045
10.Kubů ŠtěpánTurinský Jan     3055
11.Vítovcová MartinaMach Radek     0356
12.Jelínková SimonaNacházel Aleš     1357
13.Kubů ŠtěpánPacner Jaroslav     3067
14.Jůna JanTurinský Jan     3177
15.Jelínková SimonaMach Radek     3087
16.Kubů ŠtěpánNacházel Aleš     1388
17.Jůna JanPacner Jaroslav     3198
18.Vítovcová MartinaTurinský Jan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubů Štěpán22Mach Radek31
Jůna Jan22Nacházel Aleš40
Vítovcová Martina22Pacner Jaroslav04
Jelínková Simona31Turinský Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS