Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těmice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TěmiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirků Jan
Plášil Jan
 
 
Bořil Karel
Fenclová Jarmila
 
 
     3010
2.Novák Lubomír
Brož Jindřich
 
 
Luňák Zdeněk
Fencl Jiří
 
 
     3120
3.Brož JindřichBořil Karel     3230
4.Novák LubomírFenclová Jarmila     1331
5.Plášil JanLuňák Zdeněk     0332
6.Jirků JanFencl Jiří     3242
7.Novák LubomírBořil Karel     1343
8.Plášil JanFenclová Jarmila     1344
9.Jirků JanLuňák Zdeněk     3254
10.Brož JindřichFencl Jiří     3264
11.Plášil JanBořil Karel     1365
12.Jirků JanFenclová Jarmila     3075
13.Brož JindřichLuňák Zdeněk     3085
14.Novák LubomírFencl Jiří     1386
15.Jirků JanBořil Karel     0387
16.Brož JindřichFenclová Jarmila     0388
17.Novák LubomírLuňák Zdeněk     2389
18.Plášil JanFencl Jiří     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Jindřich31Bořil Karel31
Novák Lubomír04Fenclová Jarmila31
Plášil Jan13Luňák Zdeněk22
Jirků Jan31Fencl Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Putimov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Tenis Polesí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PutimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:43 SK Tenis Polesí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Oldřich
Marek Miroslav
 
 
Hanzálek Miroslav
Volavka Milan
 
 
     1301
2.Haruda Tomáš
Jonáš Lubomír
 
 
Smrčka Roman
Škorpík Jaroslav
 
 
     2302
3.Bartoň OldřichVolavka Milan     1303
4.Marek MiroslavSmrčka Roman     0304
5.Haruda Tomᚊkorpík Jaroslav     3114
6.Jonáš LubomírHanzálek Miroslav     0315
7.Marek MiroslavVolavka Milan     0316
8.Haruda TomášSmrčka Roman     3026
9.Jonáš LubomírŠkorpík Jaroslav     0327
10.Bartoň OldřichHanzálek Miroslav     3237
11.Haruda TomášVolavka Milan     0338
12.Jonáš LubomírSmrčka Roman     0339
13.Bartoň OldřichŠkorpík Jaroslav     23310
14.Marek MiroslavHanzálek Miroslav     31410
15.Jonáš LubomírVolavka Milan     03411
16.Bartoň OldřichSmrčka Roman     30511
17.Marek MiroslavŠkorpík Jaroslav     13512
18.Haruda TomášHanzálek MiroslavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartoň Oldřich22Volavka Milan40
Marek Miroslav13Smrčka Roman22
Haruda Tomáš21Škorpík Jaroslav31
Jonáš Lubomír04Hanzálek Miroslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:26 SK Rodinov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Jindřich
Daňhel Jiří
 
 
Kubíček Oldřich
Hložek František
 
 
     3010
2.Emr Čestmír
Tržil Jiří
 
 
Kubů Zdeněk
Krčil Jiří
 
 
     0311
3.Tržil JiříKrčil Jiří     1312
4.Daňhel JiříKubů Zdeněk     3022
5.Filípek JindřichHložek František     3132
6.Emr ČestmírKubíček Oldřich     3142
7.Daňhel JiříKrčil Jiří     0343
8.Filípek JindřichKubů Zdeněk     3053
9.Emr ČestmírHložek František     0354
10.Tržil JiříKubíček Oldřich     3064
11.Filípek JindřichKrčil Jiří     1365
12.Emr ČestmírKubů Zdeněk     3075
13.Tržil JiříHložek František     2376
14.Daňhel JiříKubíček Oldřich     3086
15.Emr ČestmírKrčil Jiří     0387
16.Tržil JiříKubů Zdeněk     3097
17.Daňhel JiříHložek František     0398
18.Filípek JindřichKubíček Oldřich     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tržil Jiří22Krčil Jiří40
Daňhel Jiří22Kubů Zdeněk04
Filípek Jindřich31Hložek František31
Emr Čestmír22Kubíček Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26 TJ Slavoj Pacov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švec Antonín
Krenar Pavel
 
 
Stehno Josef
Jaroš Jáchym
 
 
     3010
2.Lískovec Martin
Michálek Jan
 
 
Prokop Tomáš
Roh Tomáš
 
 
     3120
3.Lískovec MartinStehno Josef     3230
4.Michálek JanJaroš Jáchym     1331
5.Krenar PavelProkop Tomáš     3141
6.Švec AntonínRoh Tomáš     3051
7.Michálek JanStehno Josef     1352
8.Krenar PavelJaroš Jáchym     3062
9.Švec AntonínProkop Tomáš     3072
10.Lískovec MartinRoh Tomáš     3282
11.Krenar PavelStehno Josef     3292
12.Švec AntonínJaroš Jáchym     30102
13.Lískovec MartinProkop Tomáš     32112
14.Michálek JanRoh Tomáš     23113
15.Švec AntonínStehno Josef     31123
16.Lískovec MartinJaroš Jáchym     23124
17.Michálek JanProkop Tomáš     03125
18.Krenar PavelRoh Tomáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lískovec Martin31Stehno Josef13
Michálek Jan04Jaroš Jáchym22
Krenar Pavel40Prokop Tomáš13
Švec Antonín40Roh Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlásenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 597, Kamenice nad Lipou 394 70, Sportovní hala v těsné blízkosti fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:37 SKST Vlásenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůna Jan
Nováčková Karla
 
 
Dohnal Radek
Spielvogel Jiří
 
 
     1301
2.Kubů Štěpán
Šiman Vojtěch
 
 
Zahradník Tadeáš
Pechek Jan
 
 
     2302
3.Nováčková KarlaDohnal Radek     0303
4.Jůna JanSpielvogel Jiří     3113
5.Kubů ŠtěpánZahradník Tadeáš     3223
6.Šiman VojtěchPechek Jan     2324
7.Jůna JanDohnal Radek     3034
8.Kubů ŠtěpánSpielvogel Jiří     3144
9.Šiman VojtěchZahradník Tadeáš     3054
10.Nováčková KarlaPechek Jan     0355
11.Kubů ŠtěpánDohnal Radek     3065
12.Šiman VojtěchSpielvogel Jiří     0366
13.Nováčková KarlaZahradník Tadeáš     0367
14.Jůna JanPechek Jan     1368
15.Šiman VojtěchDohnal Radek     3078
16.Nováčková KarlaSpielvogel Jiří     0379
17.Jůna JanZahradník Tadeáš     13710
18.Kubů ŠtěpánPechek Jan     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nováčková Karla04Dohnal Radek13
Jůna Jan22Spielvogel Jiří22
Kubů Štěpán31Zahradník Tadeáš22
Šiman Vojtěch22Pechek Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chmelná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:26 TJ Spartak Pelhřimov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nacházel Aleš
Zelenková Anna
 
 
Vodička Bohuslav
Pisinger Václav
 
 
     3010
2.Kubín Vlastislav
Mach Radek
 
 
Přibyl Josef
Drbal Miloslav
 
 
     3120
3.Zelenková AnnaVodička Bohuslav     3130
4.Mach RadekPisinger Václav     0331
5.Kubín VlastislavDrbal Miloslav     3041
6.Nacházel AlešPřibyl Petr     3251
7.Mach RadekVodička Bohuslav     2352
8.Kubín VlastislavPisinger Václav     3162
9.Nacházel AlešDrbal Miloslav     3072
10.Zelenková AnnaPřibyl Petr     3082
11.Kubín VlastislavVodička Bohuslav     2383
12.Nacházel AlešPisinger Václav     2384
13.Zelenková AnnaDrbal Miloslav     2385
14.Mach RadekPřibyl Petr     3095
15.Nacházel AlešVodička Bohuslav     2396
16.Zelenková AnnaPisinger Václav     31106
17.Mach RadekDrbal Miloslav     31116
18.Kubín VlastislavPřibyl Petr     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelenková Anna31Vodička Bohuslav31
Mach Radek22Pisinger Václav22
Kubín Vlastislav31Drbal Miloslav13
Nacházel Aleš22Přibyl Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS