Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21 SK Jiřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzl Radek
Svoboda Jaroslav
 
 
Mach Radek
Pacner Jaroslav
 
 
     3110
2.Jůzl Josef
Šimůnek Petr
 
 
Chodur Jiří
Vacek Václav
 
 
     1311
3.Šimůnek PetrMach Radek     3121
4.Svoboda JaroslavPacner Jaroslav     3031
5.Jůzl JosefChodur Jiří     3041
6.Jůzl RadekVacek Václav     3251
7.Svoboda JaroslavMach Radek     3161
8.Jůzl JosefPacner Jaroslav     3071
9.Jůzl RadekChodur Jiří     3081
10.Šimůnek PetrVacek Václav     3291
11.Jůzl JosefMach Radek     0392
12.Jůzl RadekPacner Jaroslav     30102
13.Šimůnek PetrChodur Jiří     31112
14.Tejkal MiroslavVacek Václav     23113
15.Jůzl RadekMach Radek     13114
16.Šimůnek PetrPacner Jaroslav     30124
17.Tejkal MiroslavChodur Jiří     30134
18.Jůzl JosefVacek Václav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Petr40Mach Radek22
Svoboda Jaroslav20Pacner Jaroslav04
Jůzl Josef31Chodur Jiří04
Jůzl Radek31Vacek Václav13
Tejkal Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Putimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31 SK Jiřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Vladimír
Džumurat Valentyn
 
 
Paclík Václav
Marek Tomáš
 
 
     3210
2.Skácel Václav
Vincenc Jan
 
 
Šimsa Václav
Pavlů Jan
 
 
     2311
3.Dvořák VladimírPaclík Václav     1312
4.Skácel VáclavMarek Tomáš     0313
5.Džumurat ValentynŠimsa Václav     1314
6.Vincenc JanPavlů Jan     3224
7.Skácel VáclavPaclík Václav     1325
8.Džumurat ValentynMarek Tomáš     3035
9.Vincenc JanŠimsa Václav     3145
10.Dvořák VladimírPavlů Jan     3055
11.Džumurat ValentynPaclík Václav     3065
12.Vincenc JanMarek Tomáš     3175
13.Dvořák VladimírŠimsa Václav     1376
14.Skácel VáclavPavlů Jan     3186
15.Vincenc JanPaclík Václav     3196
16.Dvořák VladimírMarek Tomáš     1397
17.Skácel VáclavŠimsa Václav     32107
18.Džumurat ValentynPavlů Jan     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Vladimír13Paclík Václav22
Skácel Václav22Marek Tomáš22
Džumurat Valentyn31Šimsa Václav22
Vincenc Jan40Pavlů Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pelhřimov-Osvobození AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 1536, Pelhřimov 39301, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:20 TJ Pelhřimov-Osvobození A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Drahoslav
Vrátný Dominik
 
 
Stejskal Oldřich
Míka Tomáš
 
 
     3010
2.Vrátný Milan st.
Vrátný Milan ml.
 
 
Červenka Roman st.
Dvořák Miroslav
 
 
     3020
3.Vrátný Milan ml.Stejskal Oldřich     3030
4.Vrátný DominikMíka Tomáš     3040
5.David DrahoslavČervenka Roman st.     3250
6.Vrátný Milan st.Dvořák Miroslav     0351
7.Vrátný DominikStejskal Oldřich     3261
8.David DrahoslavMíka Tomáš     3071
9.Vrátný Milan st.Červenka Roman st.     0372
10.Vrátný Milan ml.Dvořák Miroslav     3182
11.David DrahoslavStejskal Oldřich     3192
12.Vrátný Milan st.Míka Tomáš     30102
13.Vrátný Milan ml.Červenka Roman st.     30112
14.Vrátný DominikDvořák Miroslav     32122
15.Vrátný Milan st.Stejskal Oldřich     23123
16.Vrátný Milan ml.Míka Tomáš     31133
17.Vrátný DominikČervenka Roman st.     30143
18.David DrahoslavDvořák Miroslav     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrátný Milan ml.40Stejskal Oldřich13
Vrátný Dominik40Míka Tomáš04
David Drahoslav40Červenka Roman st.13
Vrátný Milan st.13Dvořák Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27 TJ Jiskra Humpolec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zadina Josef
Rohová Michaela
 
 
Kratochvíl Jan
Vyskočil Petr
 
 
     2301
2.Semrádová Aneta
Brůna Petr
 
 
Štěpánek Pavel
Sejk Petr
 
 
     3011
3.Brůna PetrKratochvíl Jan     1312
4.Semrádová AnetaSejk Petr     3022
5.Zadina JosefVyskočil Petr     1323
6.Rohová MichaelaŠtěpánek Pavel     3233
7.Semrádová AnetaKratochvíl Jan     2334
8.Zadina JosefSejk Petr     3044
9.Rohová MichaelaVyskočil Petr     3054
10.Brůna PetrŠtěpánek Pavel     3264
11.Zadina JosefKratochvíl Jan     1365
12.Rohová MichaelaSejk Petr     3175
13.Brůna PetrVyskočil Petr     3185
14.Semrádová AnetaŠtěpánek Pavel     3295
15.Rohová MichaelaKratochvíl Jan     0396
16.Brůna PetrSejk Petr     30106
17.Semrádová AnetaVyskočil Petr     31116
18.Zadina JosefŠtěpánek Pavel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr31Kratochvíl Jan40
Semrádová Aneta31Sejk Petr04
Zadina Josef22Vyskočil Petr13
Rohová Michaela31Štěpánek Pavel04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS