Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Putimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11 TJ Spartak Pelhřimov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Václav
Chodur Jiří
 
 
Šimsa Václav
Pavlů Jan
 
 
     3110
2.Mach Radek
Pacner Jaroslav
 
 
Paclík Václav
Chaloupek Jan
 
 
     3020
3.Vacek VáclavPaclík Václav     3030
4.Chodur JiříChaloupek Jan     3040
5.Pacner JaroslavPavlů Jan     3050
6.Mach RadekŠimsa Václav     3160
7.Chodur JiříPaclík Václav     3170
8.Pacner JaroslavChaloupek Jan     3180
9.Mach RadekPavlů Jan     3090
10.Vacek VáclavŠimsa Václav     30100
11.Pacner JaroslavPaclík Václav     13101
12.Mach RadekChaloupek Jan     30111
13.Vacek VáclavPavlů Jan     31121
14.Chodur JiříŠimsa Václav     31131
15.Mach RadekPaclík Václav     30141
16.Vacek VáclavChaloupek Jan     30151
17.Chodur JiříPavlů Jan     31161
18.Pacner JaroslavŠimsa Václav     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vacek Václav40Paclík Václav13
Chodur Jiří40Chaloupek Jan04
Pacner Jaroslav31Pavlů Jan04
Mach Radek40Šimsa Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimůnek Petr
Marek Roman
 
 
Veleta Jaroslav
Míka Tomáš
 
 
     3110
2.Jůzl Josef
Tejkal Miroslav
 
 
Augustin Roman
Dvořák Miroslav
 
 
     2311
3.Šimůnek PetrAugustin Roman     2312
4.Marek RomanVeleta Jaroslav     1313
5.Tejkal MiroslavDvořák Miroslav     3123
6.Jůzl JosefMíka Tomáš     3033
7.Marek RomanAugustin Roman     3143
8.Tejkal MiroslavVeleta Jaroslav     2344
9.Jůzl JosefDvořák Miroslav     1345
10.Šimůnek PetrMíka Tomáš     3055
11.Tejkal MiroslavAugustin Roman     3265
12.Jůzl JosefVeleta Jaroslav     3175
13.Šimůnek PetrDvořák Miroslav     1376
14.Marek RomanMíka Tomáš     2377
15.Jůzl JosefAugustin Roman     0378
16.Šimůnek PetrVeleta Jaroslav     3088
17.Marek RomanDvořák Miroslav     3198
18.Tejkal MiroslavMíka Tomáš     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Petr22Augustin Roman22
Marek Roman22Veleta Jaroslav22
Tejkal Miroslav22Dvořák Miroslav22
Jůzl Josef22Míka Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OU JiřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38 SK Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Džumurat Valentyn
Dvořák Vladimír
 
 
Kratochvíl Jan
Vyskočil Petr
 
 
     2301
2.Farka Ladislav
Skácel Václav
 
 
Štěpánek Pavel
Sejk Petr
 
 
     0302
3.Džumurat ValentynKratochvíl Jan     1303
4.Dvořák VladimírSejk Petr     1304
5.Farka LadislavVyskočil Petr     1305
6.Skácel VáclavŠtěpánek Pavel     0306
7.Dvořák VladimírKos Miroslav     3216
8.Farka LadislavSejk Petr     0317
9.Skácel VáclavVyskočil Petr     1318
10.Džumurat ValentynŠtěpánek Pavel     3128
11.Farka LadislavKos Miroslav     3138
12.Skácel VáclavSejk Petr     3148
13.Džumurat ValentynVyskočil Petr     3258
14.Dvořák VladimírŠtěpánek Pavel     1359
15.Skácel VáclavKos Miroslav     03510
16.Džumurat ValentynSejk Petr     30610
17.Dvořák VladimírVyskočil Petr     30710
18.Farka LadislavŠtěpánek Pavel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Džumurat Valentyn31Kratochvíl Jan10
Dvořák Vladimír22Sejk Petr22
Farka Ladislav22Vyskočil Petr22
Skácel Václav13Štěpánek Pavel22
   Kos Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pelhřimov-Osvobození AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 1536, Pelhřimov 39301, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40 TJ Jiskra Humpolec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrátný Dominik
Budař Daniel
 
 
Hlaváček Milan
Semrádová Aneta
 
 
     0301
2.Vrátný Milan st.
Vrátný Milan ml.
 
 
Bošek Lukáš
Brůna Petr
 
 
     3011
3.Vrátný Milan ml.Bošek Lukáš     3221
4.Vrátný Milan st.Brůna Petr     1322
5.Vrátný DominikSemrádová Aneta     1323
6.Budař DanielHlaváček Milan     0324
7.Vrátný Milan st.Bošek Lukáš     1325
8.Vrátný DominikBrůna Petr     3035
9.Budař DanielSemrádová Aneta     0336
10.Vrátný Milan ml.Hlaváček Milan     0337
11.Vrátný DominikBošek Lukáš     3047
12.Budař DanielBrůna Petr     0348
13.Vrátný Milan ml.Semrádová Aneta     3258
14.Vrátný Milan st.Hlaváček Milan     2359
15.Budař DanielBošek Lukáš     03510
16.Vrátný Milan ml.Brůna Petr     30610
17.Vrátný Milan st.Semrádová AnetaWO    03611
18.Vrátný DominikHlaváček Milan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrátný Milan ml.31Bošek Lukáš22
Vrátný Milan st.03Brůna Petr22
Vrátný Dominik22Semrádová Aneta21
Budař Daniel04Hlaváček Milan40
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS