Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36 SK Jiřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Radek
Pacner Jaroslav
 
 
Svoboda Jaroslav
Jůzl Radek
 
 
     0301
2.Vacek Václav
Chodur Jiří
 
 
Jůzl Josef
Marek Roman
 
 
     2302
3.Mach RadekSvoboda Jaroslav     3012
4.Váňa MilanMarek Roman     2313
5.Chodur JiříJůzl Radek     1314
6.Vacek VáclavJůzl Josef     1315
7.Váňa MilanSvoboda Jaroslav     2316
8.Chodur JiříMarek Roman     1317
9.Vacek VáclavJůzl Radek     3127
10.Mach RadekJůzl Josef     3037
11.Chodur JiříSvoboda Jaroslav     0338
12.Vacek VáclavMarek Roman     3248
13.Mach RadekJůzl Radek     3058
14.Pacner JaroslavJůzl Josef     0359
15.Vacek VáclavSvoboda Jaroslav     13510
16.Mach RadekMarek Roman     30610
17.Pacner JaroslavJůzl RadekWO    30710
18.Chodur JiříJůzl JosefWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Radek40Svoboda Jaroslav31
Váňa Milan02Marek Roman22
Chodur Jiří03Jůzl Radek12
Vacek Václav22Jůzl Josef21
Pacner Jaroslav01   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Putimov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Jiřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PutimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:47 SK Jiřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paclík Václav
Princ Martin
 
 
Džumurat Valentyn
Dvořák Vladimír
 
 
     1301
2.Pavlů Jan
Šimsa Václav
 
 
Farka Ladislav
Vaňkát Lukáš
 
 
     3211
3.Princ MartinDžumurat Valentyn     2312
4.Pavlů JanDvořák Vladimír     0313
5.Šimsa VáclavFarka Ladislav     0314
6.Paclík VáclavVaňkát Lukáš     2315
7.Pavlů JanDžumurat Valentyn     0316
8.Šimsa VáclavDvořák Vladimír     3126
9.Paclík VáclavFarka Ladislav     3236
10.Princ MartinVaňkát Lukáš     1337
11.Šimsa VáclavDžumurat Valentyn     1338
12.Paclík VáclavDvořák Vladimír     3048
13.Princ MartinFarka Ladislav     1349
14.Pavlů JanVaňkát Lukáš     03410
15.Paclík VáclavDžumurat Valentyn     13411
16.Princ MartinDvořák Vladimír     23412
17.Pavlů JanFarka Ladislav     13413
18.Šimsa VáclavVaňkát Lukáš     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Princ Martin04Džumurat Valentyn40
Pavlů Jan04Dvořák Vladimír22
Šimsa Václav13Farka Ladislav31
Paclík Václav22Vaňkát Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pelhřimov-Osvobození ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:18 TJ Slavoj Pacov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Augustin Roman
Dvořák Miroslav
 
 
Vrátný Milan st.
Vrátný Milan ml.
 
 
     3110
2.Červenka Roman st.
Sekyra Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Augustin RomanVrátný Dominik     3130
4.Dvořák MiroslavVrátný Milan st.     3040
5.Červenka Roman st.Vrátný Milan ml.     3250
6.Sekyra JanWO    3060
7.Dvořák MiroslavVrátný Dominik     3070
8.Červenka Roman st.Vrátný Milan st.     3280
9.Sekyra JanVrátný Milan ml.     1381
10.Augustin RomanWO    3091
11.Červenka Roman st.Vrátný Dominik     2392
12.Sekyra JanVrátný Milan st.     32102
13.Augustin RomanVrátný Milan ml.     30112
14.Dvořák MiroslavWO    30122
15.Sekyra JanVrátný Dominik     31132
16.Augustin RomanVrátný Milan st.     32142
17.Dvořák MiroslavVrátný Milan ml.     31152
18.Červenka Roman st.WO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Augustin Roman30Vrátný Dominik13
Dvořák Miroslav30Vrátný Milan st.04
Červenka Roman st.21Vrátný Milan ml.13
Sekyra Jan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy - B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OlešnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:37 TJ Jiskra Humpolec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jan
Vyskočil Petr
 
 
Brůna Petr
Bošek Lukáš
 
 
     3210
2.Kos Miroslav
Štěpánek Pavel
 
 
Semrádová Aneta
Hlaváček Milan
 
 
     2311
3.Vyskočil PetrBrůna Petr     3121
4.Štěpánek PavelBošek Lukáš     1322
5.Kratochvíl JanSemrádová Aneta     3132
6.Kos MiroslavHlaváček Milan     2333
7.Štěpánek PavelBrůna Petr     2334
8.Kratochvíl JanBošek Lukáš     3144
9.Kos MiroslavSemrádová Aneta     0345
10.Vyskočil PetrHlaváček Milan     2346
11.Kratochvíl JanBrůna Petr     3156
12.Kos MiroslavBošek Lukáš     3066
13.Vyskočil PetrSemrádová Aneta     2367
14.Štěpánek PavelHlaváček Milan     1368
15.Kos MiroslavBrůna Petr     1369
16.Vyskočil PetrBošek Lukáš     3179
17.Štěpánek PavelSemrádová Aneta     13710
18.Kratochvíl JanHlaváček Milan     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyskočil Petr22Brůna Petr22
Štěpánek Pavel04Bošek Lukáš13
Kratochvíl Jan40Semrádová Aneta31
Kos Miroslav13Hlaváček Milan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS