Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:35666:671DTJ-Slavia Hr. Králové D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Píše Pavel
 
 
Čenovský David
Havrlant Zdeněk
 
 
6-10-12-7 1301
2.Daněk Roman
Chládek Martin
 
 
Kopecký Pavel
Tuček Dušan
 
 
-4-59653211
3.Mrázek JiříČenovský David-6-69-7 1312
4.Daněk RomanTuček Dušan-10-1113-5 1313
5.Píše PavelKopecký Pavel-5-711263223
6.Chládek MartinHavrlant Zdeněk-10964 3133
7.Daněk RomanČenovský David-4-311-6 1334
8.Píše PavelTuček Dušan-11-98793244
9.Chládek MartinKopecký Pavel481  3054
10.Mrázek JiříHavrlant Zdeněk8-87-973264
11.Píše PavelČenovský David-8-810-9 1365
12.Chládek MartinTuček Dušan98-7-3113275
13.Mrázek JiříKopecký Pavel9-849 3185
14.Daněk RomanHavrlant Zdeněk-29511 3195
15.Chládek MartinČenovský David-9-8-8  0396
16.Mrázek JiříTuček Dušan-910-2-10 1397
17.Daněk RomanKopecký Pavel-10788 31107
18.Píše PavelHavrlant Zdeněk8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Jiří22Čenovský David40
Daněk Roman22Tuček Dušan22
Píše Pavel21Kopecký Pavel04
Chládek Martin31Havrlant Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14486:395TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Hrycík Radim
Divecký Filip
 
 
93-1111 3110
2.Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
Dax Ondřej
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
957  3020
3.Brůna PetrDax Ondřej247  3030
4.Ježek RobertDivecký Filip-6-88-10 1331
5.Malík KarelHrycík Radim-71068 3141
6.Malík LukášVojtíšek Radomír ml.876  3051
7.Ježek RobertDax Ondřej9-3-98-62352
8.Malík KarelDivecký Filip4611  3062
9.Malík LukášHrycík Radim-799-763272
10.Brůna PetrVojtíšek Radomír ml.5125  3082
11.Malík KarelDax Ondřej-9693 3192
12.Malík LukášDivecký Filip-7-910-4 1393
13.Brůna PetrHrycík Radim457  30103
14.Ježek RobertVojtíšek Radomír ml.7    10  
15.Malík LukášDax Ondřej         
16.Brůna PetrDivecký Filip         
17.Ježek RobertHrycík Radim         
18.Malík KarelVojtíšek Radomír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůna Petr30Dax Ondřej12
Ježek Robert02Divecký Filip21
Malík Karel30Hrycík Radim03
Malík Lukáš21Vojtíšek Radomír ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22589:485Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Jirásek Martin ml.
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-610-8-9 1301
2.Janovský Dan
Tesolin Riccardo
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
11-97-3-92302
3.Čepelka JanHauschwitz Pavel5-1489 3112
4.Tesolin RiccardoVitvar Roman-9-96673222
5.Jirásek Martin ml.Brázda Adam-796-653232
6.Janovský DanStudecký Ivan222  3042
7.Tesolin RiccardoHauschwitz Pavel35-96 3152
8.Jirásek Martin ml.Vitvar Roman41010  3062
9.Janovský DanBrázda Adam7410  3072
10.Čepelka JanStudecký Ivan-12-7-7  0373
11.Jirásek Martin ml.Hauschwitz Pavel-893-8-82374
12.Janovský DanVitvar Roman8610  3084
13.Čepelka JanBrázda Adam266  3094
14.Tesolin RiccardoStudecký Ivan-75-77-52395
15.Janovský DanHauschwitz Pavel79-83 31105
16.Čepelka JanVitvar Roman10    10  
17.Tesolin RiccardoBrázda Adam         
18.Jirásek Martin ml.Studecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čepelka Jan21Hauschwitz Pavel13
Tesolin Riccardo21Vitvar Roman03
Jirásek Martin ml.21Brázda Adam03
Janovský Dan40Studecký Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33687:635Sokol PP Hr. Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Jan
Polívka Martin ml.
 
 
Kašpar Petr
Gebauer Jiří
 
 
-6-8-11  0301
2.Kačer Radek
Truněček Martin
 
 
Jirásek Milan
Jirásek Martin st.
 
 
-87-6-14 1302
3.Truněček MartinJirásek Milan-3-4-5  0303
4.Polívka Martin ml.Jirásek Martin st.5-886 3113
5.Hýbl JanKašpar Petr1155  3023
6.Kačer RadekGebauer Jiří698  3033
7.Polívka Martin ml.Jirásek Milan6-69-7-142334
8.Hýbl JanJirásek Martin st.9-78-7-92335
9.Kačer RadekKašpar Petr-10514 3145
10.Truněček MartinGebauer Jiří3-73-6103255
11.Hýbl JanJirásek Milan12-58-9-52356
12.Kačer RadekJirásek Martin st.793  3066
13.Truněček MartinKašpar Petr-6-59993276
14.Polívka Martin ml.Gebauer Jiří5-527 3186
15.Kačer RadekJirásek Milan-8-8-8  0387
16.Truněček MartinJirásek Martin st.6-98-8-102388
17.Polívka Martin ml.Kašpar Petr5-1076 3198
18.Hýbl JanGebauer Jiří-10637 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Truněček Martin22Jirásek Milan40
Polívka Martin ml.31Jirásek Martin st.22
Hýbl Jan22Kašpar Petr04
Kačer Radek31Gebauer Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8414:297Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Martin Petr
Ducháč Radek
 
 
755  3010
2.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Brát Karel st.
Valčík Roman
 
 
687  3020
3.Dufek LukášDucháč Radek87-88 3130
4.Kodym TomášMartin Petr-91-10-10 1331
5.Ornst JanValčík Roman-8848 3141
6.Novotný PetrBrát Karel st.659  3051
7.Kodym TomášDucháč Radek27-6-1043261
8.Ornst JanMartin Petr889  3071
9.Novotný PetrValčík Roman669  3081
10.Slavík JanBrát Karel st.-71343 3191
11.Ornst JanDucháč Radek9610  30101
12.Novotný PetrMartin Petr         
13.Slavík JanValčík Roman         
14.Kodym TomášBrát Karel st.         
15.Novotný PetrDucháč Radek         
16.Slavík JanMartin Petr         
17.Kodym TomášValčík Roman         
18.Ornst JanBrát Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Lukáš10Ducháč Radek03
Kodym Tomáš11Martin Petr11
Ornst Jan30Valčík Roman02
Novotný Petr20Brát Karel st.02
Slavík Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:
-1 b.Broum
BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32663:679TJ Nová Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
6-6-3-7 1301
2.Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
Vodal Vladimír
Brzecki Pawel
 
 
6107  3011
3.Knap LukášGombarčík Karel ml.-699-473221
4.Kazda VojtěchVodal Vladimír514-125 3131
5.Fejfar JakubKollert David-7-74993241
6.Šmidrkal JanBrzecki Pawel41010  3051
7.Kazda VojtěchGombarčík Karel ml.8-512-873261
8.Fejfar JakubVodal Vladimír-8-87-4 1362
9.Šmidrkal JanKollert David11-11104 3172
10.Knap LukášBrzecki Pawel-812-6-7 1373
11.Fejfar JakubGombarčík Karel ml.11-710-4-52374
12.Šmidrkal JanVodal Vladimír-69-10-11 1375
13.Knap LukášKollert David9-8-9-9 1376
14.Kazda VojtěchBrzecki Pawel1079  3086
15.Šmidrkal JanGombarčík Karel ml.-4-11-4  0387
16.Knap LukášVodal Vladimír-99-6-3 1388
17.Kazda VojtěchKollert David869  3098
18.Fejfar JakubBrzecki Pawel6109  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knap Lukáš13Gombarčík Karel ml.22
Kazda Vojtěch40Vodal Vladimír31
Fejfar Jakub22Kollert David13
Šmidrkal Jan22Brzecki Pawel13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS