Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29616:573Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Tuček Dušan
Havrlant Zdeněk
 
 
829  3010
2.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Čenovský David
Valeš Jakub
 
 
-9108-843220
3.Dufek LukášČenovský David-99-114-72321
4.Ornst JanValeš Jakub-9-79-9 1322
5.Kodym TomášTuček Dušan-113-3893232
6.Novotný PetrHavrlant Zdeněk427  3042
7.Ornst JanČenovský David-510-10-9 1343
8.Kodym TomášValeš Jakub-5-6-10  0344
9.Novotný PetrTuček Dušan385  3054
10.Dufek LukášHavrlant Zdeněk-10888 3164
11.Kodym TomášČenovský David68-105 3174
12.Novotný PetrValeš Jakub4-886 3184
13.Krása JakubTuček Dušan-58-6-3 1385
14.Ornst JanHavrlant Zdeněk-14-55-6 1386
15.Novotný PetrČenovský David685  3096
16.Krása JakubValeš Jakub-3-8-4  0397
17.Ornst JanTuček Dušan89-89 31107
18.Kodym TomášHavrlant Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Lukáš11Čenovský David22
Ornst Jan13Valeš Jakub31
Kodym Tomáš21Tuček Dušan13
Novotný Petr40Havrlant Zdeněk12
Krása Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:30659:622TJ Nová Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
Vojtíšek Radomír ml.
Divecký Filip
 
 
583  3010
2.Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
-9-398-92311
3.Knap LukášVojtíšek Radomír ml.676  3021
4.Kazda VojtěchDivecký Filip-6-753-82322
5.Fejfar JakubHardubej Eduard ml.-9-17-5 1323
6.Šmidrkal JanHrycík Radim-9-551-92324
7.Kazda VojtěchVojtíšek Radomír ml.784  3034
8.Fejfar JakubDivecký Filip-5-1010453244
9.Šmidrkal JanHardubej Eduard ml.11912  3054
10.Knap LukášHrycík Radim-4-5814-22355
11.Fejfar JakubVojtíšek Radomír ml.67-167 3165
12.Šmidrkal JanDivecký Filip-5-56-9 1366
13.Knap LukášHardubej Eduard ml.-3-76963276
14.Kazda VojtěchHrycík Radim-10-210-6 1377
15.Šmidrkal JanVojtíšek Radomír ml.95-99 3187
16.Knap LukášDivecký Filip6-81-8103297
17.Kazda VojtěchHardubej Eduard ml.8-158 31107
18.Fejfar JakubHrycík Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knap Lukáš31Vojtíšek Radomír ml.04
Kazda Vojtěch22Divecký Filip22
Fejfar Jakub21Hardubej Eduard ml.13
Šmidrkal Jan22Hrycík Radim30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:43720:743Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Lebeda Matyáš
Jirásek Martin ml.
 
 
-109-91063210
2.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
-119-9-9 1311
3.Kollert DavidJanovský Dan-8-9-6  0312
4.Vodal VladimírLebeda Matyáš-9-66-9 1313
5.Brzecki PawelJirásek Martin ml.-813-7-4 1314
6.Gombarčík Karel ml.Čepelka Jan96-104 3124
7.Vodal VladimírJanovský Dan-5-8-5  0325
8.Brzecki PawelLebeda Matyáš-6-1310583235
9.Gombarčík Karel ml.Jirásek Martin ml.53-8-993245
10.Kollert DavidČepelka Jan6-96-593255
11.Brzecki PawelJanovský Dan-11-10-7  0356
12.Gombarčík Karel ml.Lebeda Matyáš3127  3066
13.Kollert DavidJirásek Martin ml.-10-54983276
14.Vodal VladimírČepelka Jan88-4-6-92377
15.Gombarčík Karel ml.Janovský Dan15-8-8-3 1378
16.Kollert DavidLebeda Matyáš-911-10883288
17.Vodal VladimírJirásek Martin ml.-610-33-72389
18.Brzecki PawelČepelka Jan-96-12-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kollert David31Janovský Dan40
Vodal Vladimír04Lebeda Matyáš13
Brzecki Pawel13Jirásek Martin ml.22
Gombarčík Karel ml.31Čepelka Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:23560:492Baník Rtyně v Podkrk.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
Kačer Radek
Truněček Martin
 
 
66-97 3110
2.Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
Polívka Martin ml.
Mynář Marian
 
 
-748-1163220
3.Ducháč RadekPolívka Martin ml.-5-7-8  0321
4.Martin PetrKačer Radek-8866 3131
5.Valčík RomanTruněček Martin444  3041
6.Koblížek OldřichMynář Marian5-7-8-9 1342
7.Martin PetrPolívka Martin ml.-689-363252
8.Valčík RomanKačer Radek-77-91273262
9.Koblížek OldřichTruněček Martin546  3072
10.Ducháč RadekMynář Marian-47-810-102373
11.Valčík RomanPolívka Martin ml.-765-5-42374
12.Koblížek OldřichKačer Radek558  3084
13.Ducháč RadekTruněček Martin7-11-9793294
14.Martin PetrMynář Marian9-7117 31104
15.Koblížek OldřichPolívka Martin ml.         
16.Ducháč RadekKačer Radek         
17.Martin PetrTruněček Martin         
18.Valčík RomanMynář Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ducháč Radek12Polívka Martin ml.21
Martin Petr30Kačer Radek03
Valčík Roman21Truněček Martin03
Koblížek Oldřich21Mynář Marian21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29636:587TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Mrázek Jiří
Daněk Roman
 
 
6-1024 3110
2.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Píše Pavel
Bohdanecký Jakub
 
 
8-106-10-92311
3.Brázda AdamMrázek Jiří788  3021
4.Studecký IvanDaněk Roman-8-66483231
5.Vitvar RomanBohdanecký Jakub-8104-943241
6.Hauschwitz PavelPíše Pavel96-89 3151
7.Studecký IvanMrázek Jiří4-886 3161
8.Vitvar RomanDaněk Roman8-10144 3171
9.Hauschwitz PavelBohdanecký Jakub-8596 3181
10.Brázda AdamPíše Pavel-68-11-4 1382
11.Vitvar RomanMrázek Jiří-810-610-132383
12.Hauschwitz PavelDaněk Roman-2-10-6  0384
13.Brázda AdamBohdanecký Jakub11-9-8653294
14.Studecký IvanPíše Pavel-9-9-5  0395
15.Hauschwitz PavelMrázek Jiří-7-88-5 1396
16.Brázda AdamDaněk Roman989  30106
17.Studecký IvanBohdanecký Jakub         
18.Vitvar RomanPíše Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brázda Adam31Mrázek Jiří22
Studecký Ivan21Daněk Roman13
Vitvar Roman21Bohdanecký Jakub03
Hauschwitz Pavel22Píše Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:34306:434TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejha Jan
Jirásek Milan
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
4-69-383210
2.Kašpar Petr
Jirásek Martin st.
 
 
Malík Lukáš
Viesner Vojtěch
 
 
-8-7-5  0311
3.Gebauer JiříViesner Vojtěch-3-6-9  0312
4.Kašpar PetrMalík Lukáš-4-4-5  0313
5.Jirásek MilanBrůna Petr-95-3-7 1314
6.Rejha JanMalík Karel-4-7-1  0315
7.Kašpar PetrViesner Vojtěch-7-10-9  0316
8.Jirásek MilanMalík Lukáš-9-7-10  0317
9.Rejha JanBrůna Petr-6-3-8  0318
10.Gebauer JiříMalík Karel-3-3-5  0319
11.Jirásek MilanViesner Vojtěch5-78-993229
12.Rejha JanMalík Lukáš8-72-6-723210
13.Gebauer JiříBrůna Petr         
14.Kašpar PetrMalík Karel         
15.Rejha JanViesner Vojtěch         
16.Gebauer JiříMalík Lukáš         
17.Kašpar PetrBrůna Petr         
18.Jirásek MilanMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gebauer Jiří02Viesner Vojtěch21
Kašpar Petr02Malík Lukáš30
Jirásek Milan12Brůna Petr20
Rejha Jan03Malík Karel20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS