Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9423:310Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
-8-115783210
2.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Pilař Matěj
Divecký Filip
 
 
769  3020
3.Dufek LukášPilař Matěj275  3030
4.Slavík JanDivecký Filip554  3040
5.Novotný PetrHardubej Eduard ml.658  3050
6.Kodym TomášHrycík Radim465  3060
7.Slavík JanPilař Matěj7412  3070
8.Krása JakubDivecký Filip-9-6-5  0371
9.Kodym TomášHardubej Eduard ml.-101479 3181
10.Dufek LukášHrycík Radim1184  3091
11.Krása JakubPilař Matěj10-7-7-8 1392
12.Kodym TomášDivecký Filip666  30102
13.Dufek LukášHardubej Eduard ml.         
14.Slavík JanHrycík Radim         
15.Kodym TomášPilař Matěj         
16.Dufek LukášDivecký Filip         
17.Slavík JanHardubej Eduard ml.         
18.Krása JakubHrycík Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Lukáš20Pilař Matěj12
Slavík Jan20Divecký Filip12
Novotný Petr10Hardubej Eduard ml.02
Kodym Tomáš30Hrycík Radim02
Krása Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2.ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34527:588Sokol Jar.-Josefov 2 B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
Tuček Dušan
Havrlant Zdeněk
 
 
-38-81293210
2.Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
Čenovský David
Valeš Jakub
 
 
6-10-147-72311
3.Knap LukášČenovský David-11-7-9  0312
4.Kazda VojtěchValeš Jakub1-7-6-8 1313
5.Fejfar JakubTuček Dušan-7-61310-62314
6.Šmidrkal JanHavrlant Zdeněk855  3024
7.Kazda VojtěchČenovský David-12-47-9 1325
8.Fejfar JakubValeš Jakub-2-6-9  0326
9.Šmidrkal JanTuček Dušan9-10810 3136
10.Knap LukášHavrlant Zdeněk-4-6-8  0337
11.Fejfar JakubČenovský David9-7-3-9 1338
12.Šmidrkal JanValeš Jakub-9886 3148
13.Knap LukášTuček Dušan-5-3-6  0349
14.Kazda VojtěchHavrlant Zdeněk5109  3059
15.Šmidrkal JanČenovský David9108  3069
16.Knap LukášValeš Jakub-7-2-11  03610
17.Kazda VojtěchTuček Dušan84   20  
18.Fejfar JakubHavrlant Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knap Lukáš04Čenovský David31
Kazda Vojtěch12Valeš Jakub31
Fejfar Jakub03Tuček Dušan21
Šmidrkal Jan40Havrlant Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15543:414Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Polívka Martin ml.
Hýbl Jan
 
 
11-1166 3110
2.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Kačer Radek
Truněček Martin
 
 
-1138-953220
3.Kollert DavidPolívka Martin ml.547  3030
4.Vodal VladimírKačer Radek11-10-99-102331
5.Brzecki PawelTruněček Martin557  3041
6.Gombarčík Karel ml.Hýbl Jan577  3051
7.Vodal VladimírPolívka Martin ml.-9-3116-92352
8.Brzecki PawelKačer Radek66-9-973262
9.Gombarčík Karel ml.Truněček Martin262  3072
10.Kollert DavidHýbl Jan4167  3082
11.Brzecki PawelPolívka Martin ml.8-12-123-62383
12.Gombarčík Karel ml.Kačer Radek9-568 3193
13.Kollert DavidTruněček Martin685  30103
14.Vodal VladimírHýbl Jan9    10  
15.Gombarčík Karel ml.Polívka Martin ml.         
16.Kollert DavidKačer Radek         
17.Vodal VladimírTruněček Martin         
18.Brzecki PawelHýbl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kollert David30Polívka Martin ml.21
Vodal Vladimír02Kačer Radek12
Brzecki Pawel21Truněček Martin03
Gombarčík Karel ml.30Hýbl Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:31441:494Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
-811-89-22301
2.Ducháč Radek
Valčík Roman
 
 
Lebeda Matyáš
Jirásek Martin ml.
 
 
8106  3011
3.Ducháč RadekJanovský Dan-3-5-3  0312
4.Koblížek OldřichČepelka Jan1611  3022
5.Valčík RomanJirásek Martin ml.-76-128-52323
6.Martin PetrLebeda Matyáš11-5-8-9 1324
7.Koblížek OldřichJanovský Dan-8933 3134
8.Valčík RomanČepelka Jan11-94-11-42335
9.Martin PetrJirásek Martin ml.9-5-8-7 1336
10.Ducháč RadekLebeda Matyáš-68-92-62337
11.Valčík RomanJanovský Dan-9-6-4  0338
12.Martin PetrČepelka Jan-4-611-9 1339
13.Ducháč RadekJirásek Martin ml.-8-10-6  03310
14.Koblížek OldřichLebeda Matyáš         
15.Martin PetrJanovský Dan         
16.Ducháč RadekČepelka Jan         
17.Koblížek OldřichJirásek Martin ml.         
18.Valčík RomanLebeda Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ducháč Radek03Janovský Dan21
Koblížek Oldřich20Čepelka Jan21
Valčík Roman03Jirásek Martin ml.30
Martin Petr03Lebeda Matyáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36579:627TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
-64-6-8 1301
2.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Malík Lukáš
Viesner Vojtěch
 
 
33-8-3-52302
3.Brázda AdamViesner Vojtěch48-9-933212
4.Studecký IvanMalík Lukáš-4-10-9  0313
5.Vitvar RomanBrůna Petr1111-109 3123
6.Hauschwitz PavelMalík Karel729  3033
7.Studecký IvanViesner Vojtěch-68-8-9 1334
8.Vitvar RomanMalík Lukáš10-59-6-72335
9.Hauschwitz PavelBrůna Petr911-510 3145
10.Brázda AdamMalík Karel1111-910 3155
11.Vitvar RomanViesner Vojtěch-7-11-7  0356
12.Hauschwitz PavelMalík Lukáš-8-2-7  0357
13.Brázda AdamBrůna Petr-121399 3167
14.Studecký IvanMalík Karel-3-49-3 1368
15.Hauschwitz PavelViesner Vojtěch6-106-8-102369
16.Brázda AdamMalík Lukáš7-7-7-6 13610
17.Studecký IvanBrůna Petr         
18.Vitvar RomanMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brázda Adam31Viesner Vojtěch31
Studecký Ivan03Malík Lukáš40
Vitvar Roman12Brůna Petr03
Hauschwitz Pavel22Malík Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:942:36756:731nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
 
 
Píše Pavel
Bohdanecký Jakub
 
 
9108  3010
2.Rejha Jan
Kašpar Petr
 
 
Mrázek Jiří
Daněk Roman
 
 
7-911-8-92311
3.Kašpar PetrMrázek Jiří-9-68-7 1312
4.Gebauer JiříDaněk Roman7-8-6-9 1313
5.Jirásek MilanPíše Pavel786  3023
6.Rejha JanBohdanecký Jakub-87-69-82324
7.Gebauer JiříMrázek Jiří-789-9-102325
8.Jirásek MilanDaněk Roman-108-96-92326
9.Rejha JanPíše Pavel97-86 3136
10.Kašpar PetrBohdanecký Jakub-798-9-62337
11.Jirásek MilanMrázek Jiří8-796 3147
12.Rejha JanDaněk Roman-8-961093257
13.Kašpar PetrPíše Pavel-78-6-7 1358
14.Gebauer JiříBohdanecký Jakub-8-769103268
15.Rejha JanMrázek Jiří75-98 3178
16.Kašpar PetrDaněk Roman-678-9123288
17.Gebauer JiříPíše Pavel-798-10-92389
18.Jirásek MilanBohdanecký Jakub785  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar Petr13Mrázek Jiří22
Gebauer Jiří13Daněk Roman22
Jirásek Milan31Píše Pavel22
Rejha Jan31Bohdanecký Jakub22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS