Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6382:258TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Lukáš
Viesner Vojtěch
 
 
Mrázek Jiří
Píše Pavel
 
 
948  3010
2.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Daněk Roman
Chládek Martin
 
 
977  3020
3.Brůna PetrMrázek Jiří5-9123 3130
4.Viesner VojtěchPíše Pavel464  3040
5.Malík KarelDaněk Roman683  3050
6.Malík LukášChládek Martin-10487 3160
7.Viesner VojtěchMrázek Jiří-5-4-10  0361
8.Malík KarelPíše Pavel898  3071
9.Malík LukášDaněk Roman906  3081
10.Brůna PetrChládek Martin648  3091
11.Malík KarelMrázek Jiří3-9411 31101
12.Malík LukášPíše Pavel47   20  
13.Brůna PetrDaněk Roman         
14.Viesner VojtěchChládek Martin         
15.Malík LukášMrázek Jiří         
16.Brůna PetrPíše Pavel         
17.Viesner VojtěchDaněk Roman         
18.Malík KarelChládek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůna Petr20Mrázek Jiří12
Viesner Vojtěch11Píše Pavel02
Malík Karel30Daněk Roman02
Malík Lukáš20Chládek Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 08. 2018 12:45 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39617:666Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačer Radek
Kopecký Tadeáš
 
 
Lebeda Matyáš
Janovský Dan
 
 
7-9-7-4 1301
2.Mynář Marian
Zeman Daniel
 
 
Jirásek Martin ml.
Tesolin Riccardo
 
 
-6-2-8  0302
3.Kopecký TadeášJanovský Dan-3-2-4  0303
4.Zeman DanielLebeda Matyáš6-578 3113
5.Kačer RadekTesolin Riccardo-6910-8-92314
6.Mynář MarianJirásek Martin ml.-7-4-3  0315
7.Zeman DanielJanovský Dan-38-9-6 1316
8.Kačer RadekLebeda Matyáš-3567 3126
9.Mynář MarianTesolin Riccardo9-10-8743236
10.Kopecký TadeášJirásek Martin ml.643  3046
11.Kačer RadekJanovský Dan372  3056
12.Mynář MarianLebeda Matyáš-69-7-4 1357
13.Kopecký TadeášTesolin Riccardo-9-7610113267
14.Zeman DanielJirásek Martin ml.10-898 3177
15.Mynář MarianJanovský Dan-64-9973287
16.Kopecký TadeášLebeda Matyáš-7-410-8 1388
17.Zeman DanielTesolin Riccardo-9-7-8  0389
18.Kačer RadekJirásek Martin ml.-1011-910-1223810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopecký Tadeáš22Janovský Dan22
Zeman Daniel22Lebeda Matyáš22
Kačer Radek22Tesolin Riccardo22
Mynář Marian22Jirásek Martin ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2. ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:39554:646Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
10-4-6-7 1301
2.Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-3-7-5  0302
3.Knap LukášDufek Lukáš-59-7-10 1303
4.Fejfar JakubKodym Tomáš27-6-783213
5.Kazda VojtěchOrnst Jan-11-658-52314
6.Šmidrkal JanNovotný Petr-886-793224
7.Fejfar JakubDufek Lukáš9-5-9673234
8.Kazda VojtěchKodym Tomáš6105  3044
9.Šmidrkal JanOrnst Jan-98-5-4 1345
10.Knap LukášNovotný Petr-6-1-5  0346
11.Kazda VojtěchDufek Lukáš-7-10-11  0347
12.Šmidrkal JanKodym Tomáš7-12-48103257
13.Knap LukášOrnst Jan-611-1010-32358
14.Fejfar JakubNovotný Petr-4-10-12  0359
15.Šmidrkal JanDufek Lukáš10-101211 3169
16.Knap LukášSlavík Jan-5-9-6  03610
17.Fejfar JakubOrnst Jan         
18.Kazda VojtěchNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knap Lukáš04Dufek Lukáš22
Fejfar Jakub21Kodym Tomáš03
Kazda Vojtěch12Ornst Jan30
Šmidrkal Jan31Novotný Petr21
   Slavík Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31605:579nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
87-611 3110
2.Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
69-56 3120
3.Martin PetrGombarčík Karel ml.-68-6-9 1321
4.Ducháč RadekKollert David8-10-128-102322
5.Valčík RomanVodal Vladimír879  3032
6.Koblížek OldřichBrzecki Pawel8-1086 3142
7.Ducháč RadekGombarčík Karel ml.-3-7-12  0343
8.Valčík RomanKollert David-6-5-10  0344
9.Koblížek OldřichVodal Vladimír112  3054
10.Martin PetrBrzecki Pawel89-68 3164
11.Valčík RomanGombarčík Karel ml.-6-8-8  0365
12.Koblížek OldřichKollert David568  3075
13.Martin PetrVodal Vladimír678  3085
14.Ducháč RadekBrzecki Pawel-6-108-5 1386
15.Koblížek OldřichGombarčík Karel ml.-99-9-10 1387
16.Martin PetrKollert David-11-8-6  0388
17.Ducháč RadekVodal Vladimír8-6-6-9 1389
18.Valčík RomanBrzecki Pawel184  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martin Petr22Gombarčík Karel ml.40
Ducháč Radek04Kollert David31
Valčík Roman22Vodal Vladimír13
Koblížek Oldřich31Brzecki Pawel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13450:353Sokol Valdice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
-9-8-11  0301
2.Kašpar Petr
Kohout Pavel
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
376  3011
3.Jirásek Martin st.Hauschwitz Pavel-88-12-6 1312
4.Kašpar PetrBrázda Adam-8-10-7  0313
5.Jirásek MilanVitvar Roman688  3023
6.Kohout PavelStudecký Ivan936  3033
7.Kašpar PetrHauschwitz Pavel8-785 3143
8.Jirásek MilanBrázda Adam757  3053
9.Kohout PavelVitvar Roman463  3063
10.Jirásek Martin st.Studecký Ivan-8978 3173
11.Jirásek MilanHauschwitz Pavel897  3083
12.Kohout PavelBrázda Adam695  3093
13.Jirásek Martin st.Vitvar Roman-9-659532103
14.Kašpar PetrStudecký Ivan-93   11  
15.Kohout PavelHauschwitz Pavel         
16.Jirásek Martin st.Brázda Adam         
17.Kašpar PetrVitvar Roman         
18.Jirásek MilanStudecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Martin st.21Hauschwitz Pavel12
Kašpar Petr11Brázda Adam12
Jirásek Milan30Vitvar Roman03
Kohout Pavel30Studecký Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38693:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Čenovský David
Valeš Jakub
 
 
67-9-10-92301
2.Dax Ondřej
Divecký Filip
 
 
Tuček Dušan
Havrlant Zdeněk
 
 
-4769 3111
3.Hardubej Eduard ml.Valeš Jakub-5668 3121
4.Hrycík RadimČenovský David86-9-933231
5.Dax OndřejTuček Dušan7-8-9-15 1332
6.Divecký FilipHavrlant Zdeněk-51166 3142
7.Hrycík RadimValeš Jakub5-2-810-62343
8.Dax OndřejČenovský David-6-8-6  0344
9.Divecký FilipTuček Dušan841  3054
10.Hardubej Eduard ml.Havrlant Zdeněk113-79 3164
11.Dax OndřejValeš Jakub-7-5-8  0365
12.Divecký FilipČenovský David-9-4-10  0366
13.Hardubej Eduard ml.Tuček Dušan59-8-973276
14.Hrycík RadimHavrlant Zdeněk-1295-1653286
15.Divecký FilipValeš Jakub1010-5-9-62387
16.Hardubej Eduard ml.Čenovský David-9-5-10  0388
17.Hrycík RadimTuček Dušan9-7811 3198
18.Dax OndřejHavrlant Zdeněk7-10-7-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hardubej Eduard ml.31Valeš Jakub31
Hrycík Radim31Čenovský David31
Dax Ondřej04Tuček Dušan13
Divecký Filip22Havrlant Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy