Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35671:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čenovský David
Havrlant Zdeněk
 
 
Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 
-88-8793210
2.Tuček Dušan
Šorm Luboš ml.
 
 
Chládek Martin
Píše Pavel
 
 
8-26-693220
3.Šorm Luboš ml.Šumpík Viktor76-6-7123230
4.Havrlant ZdeněkMrázek Jiří488  3040
5.Čenovský DavidChládek Martin-812-78-92341
6.Tuček DušanPíše Pavel-7-38-9 1342
7.Havrlant ZdeněkŠumpík Viktor-3-57-9 1343
8.Čenovský DavidMrázek Jiří81010  3053
9.Tuček DušanChládek Martin8-167 3163
10.Šorm Luboš ml.Píše Pavel-10-813-7 1364
11.Čenovský DavidŠumpík Viktor-6-910-9 1365
12.Tuček DušanMrázek Jiří-6689 3175
13.Šorm Luboš ml.Chládek Martin9-9-3-9 1376
14.Havrlant ZdeněkPíše Pavel9-3-6-8 1377
15.Tuček DušanŠumpík Viktor-6-78-8 1378
16.Šorm Luboš ml.Mrázek Jiří7-72-9-92379
17.Havrlant ZdeněkChládek Martin948  3089
18.Čenovský DavidPíše Pavel11108  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šorm Luboš ml.13Šumpík Viktor31
Havrlant Zdeněk22Mrázek Jiří13
Čenovský David22Chládek Martin22
Tuček Dušan22Píše Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38642:673TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Divecký Filip
Hrycík Radim
 
 
Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
6911  3010
2.Dax Ondřej
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Malík Karel
Balous Milan
 
 
5-7-8-4 1311
3.Hrycík RadimMalík Lukáš-85-69-102312
4.Vojtíšek Radomír ml.Malík Karel-5-3-5  0313
5.Dax OndřejJežek Robert-11877 3123
6.Divecký FilipBalous Milan856  3033
7.Vojtíšek Radomír ml.Malík Lukáš-7-6-9  0334
8.Dax OndřejMalík Karel-7-8-7  0335
9.Divecký FilipJežek Robert-51039 3145
10.Hrycík RadimBalous Milan87-9-1073255
11.Dax OndřejMalík Lukáš7-4-6-3 1356
12.Divecký FilipMalík Karel-858-8-52357
13.Hrycík RadimJežek Robert67-36 3167
14.Vojtíšek Radomír ml.Balous Milan64-79 3177
15.Divecký FilipMalík Lukáš10-34-9-92378
16.Hrycík RadimMalík Karel-6-510893288
17.Vojtíšek Radomír ml.Ježek Robert-6107-8-62389
18.Dax OndřejBalous Milan5-8-8-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrycík Radim31Malík Lukáš40
Vojtíšek Radomír ml.13Malík Karel31
Dax Ondřej13Ježek Robert13
Divecký Filip22Balous Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34449:518Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
-107-7-6 1301
2.Hauschwitz Pavel
Horák Jaroslav
 
 
Lebeda Matyáš
Jirásek Martin ml.
 
 
-511-41083211
3.Horák JaroslavJanovský Dan-4-8-6  0312
4.Studecký IvanLebeda Matyáš656  3022
5.Brázda AdamJirásek Martin ml.8-8-5-7 1323
6.Hauschwitz PavelČepelka Jan5712  3033
7.Studecký IvanJanovský Dan6-12-6-4 1334
8.Brázda AdamLebeda Matyáš-94-9583244
9.Hauschwitz PavelJirásek Martin ml.95-10-5-32345
10.Horák JaroslavČepelka Jan-6-5-5  0346
11.Brázda AdamJanovský Dan-49-5-7 1347
12.Hauschwitz PavelLebeda Matyáš-9-10-9  0348
13.Horák JaroslavJirásek Martin ml.-9-8-7  0349
14.Studecký IvanČepelka Jan-87-8-6 13410
15.Hauschwitz PavelJanovský Dan         
16.Horák JaroslavLebeda Matyáš         
17.Studecký IvanJirásek Martin ml.         
18.Brázda AdamČepelka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Jaroslav03Janovský Dan30
Studecký Ivan12Lebeda Matyáš12
Brázda Adam12Jirásek Martin ml.30
Hauschwitz Pavel12Čepelka Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34513:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
 
 
Kačer Radek
Mynář Marian
 
 
7101  3010
2.
 
 
Kopecký Tadeáš
Zeman Daniel
 
 
WO    0311
3.Kašpar PetrKačer Radek-785-9-62312
4.Jirásek Martin st.Mynář Marian97-116 3122
5.Kopecký TadeášWO    0323
6.Jirásek MilanZeman Daniel765  3033
7.Jirásek Martin st.Kačer Radek-910-6-7 1334
8.Mynář MarianWO    0335
9.Jirásek MilanKopecký Tadeáš78-95 3145
10.Kašpar PetrZeman Daniel9104  3055
11.Kačer RadekWO    0356
12.Jirásek MilanMynář Marian-987-1063266
13.Kašpar PetrKopecký Tadeáš79-84 3176
14.Jirásek Martin st.Zeman Daniel-8-9-7  0377
15.Jirásek MilanKačer Radek79-89 3187
16.Kašpar PetrMynář Marian4-1086 3197
17.Jirásek Martin st.Kopecký Tadeáš10-89-7-92398
18.Zeman DanielWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kašpar Petr31Kačer Radek21
Jirásek Martin st.13Mynář Marian03
Jirásek Milan40Kopecký Tadeáš12
   Zeman Daniel12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:35547:586Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
8-8-7-7 1301
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Hanzl Matěj
Slavík Jan
 
 
410-69 3111
3.Kollert DavidOrnst Jan6156  3021
4.Vodal VladimírKodym Tomáš-4-6-9  0322
5.Brzecki PawelNovotný Petr-6-9-6  0323
6.Gombarčík Karel ml.Hanzl Matěj598  3033
7.Vodal VladimírOrnst Jan-6-3-8  0334
8.Brzecki PawelKodym Tomáš-10-10-7  0335
9.Gombarčík Karel ml.Novotný Petr-8-113-5 1336
10.Kollert DavidHanzl Matěj1089  3046
11.Brzecki PawelOrnst Jan-8-7-9  0347
12.Gombarčík Karel ml.Kodym Tomáš97-77 3157
13.Kollert DavidNovotný Petr-108-6-5 1358
14.Vodal VladimírHanzl Matěj8-9-7833268
15.Gombarčík Karel ml.Ornst Jan56-85 3178
16.Kollert DavidKodym Tomáš8-7-711-102379
17.Vodal VladimírNovotný Petr-5-3-7  03710
18.Brzecki PawelHanzl Matěj9-4   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kollert David22Ornst Jan22
Vodal Vladimír13Kodym Tomáš31
Brzecki Pawel03Novotný Petr40
Gombarčík Karel ml.31Hanzl Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:24543:516Baník Rtyně v Podkrk.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
8-8-7993210
2.Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
688  3020
3.Ducháč RadekŠmidrkal Jan-4-12-8  0321
4.Martin PetrFejfar Jakub-56-8953231
5.Valčík RomanKazda Vojtěch-895-773241
6.Koblížek OldřichKnap Lukáš-877-993251
7.Martin PetrŠmidrkal Jan5-123-8113261
8.Valčík RomanFejfar Jakub-81189 3171
9.Koblížek OldřichKazda Vojtěch53-76 3181
10.Ducháč RadekKnap Lukáš-3-7-8  0382
11.Valčík RomanŠmidrkal Jan-10-4-9  0383
12.Koblížek OldřichFejfar Jakub887  3093
13.Ducháč RadekKazda Vojtěch7-4-710-92394
14.Martin PetrKnap Lukáš81113  30104
15.Koblížek OldřichŠmidrkal Jan         
16.Ducháč RadekFejfar Jakub         
17.Martin PetrKazda Vojtěch         
18.Valčík RomanKnap Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ducháč Radek03Šmidrkal Jan21
Martin Petr30Fejfar Jakub03
Valčík Roman21Kazda Vojtěch12
Koblížek Oldřich30Knap Lukáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS