Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:05Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21569:486Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Divecký Filip
 
 
Mrázek Jiří
Šumpík Viktor
 
 
6811  3010
2.Dax Ondřej
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Chládek Martin
Píše Pavel
 
 
-4-6-9  0311
3.Dax OndřejŠumpík Viktor-757-4-42312
4.Hrycík RadimPíše Pavel-9999 3122
5.Vojtíšek Radomír ml.Chládek Martin486  3032
6.Divecký FilipMrázek Jiří-9-99-12 1333
7.Hrycík RadimŠumpík Viktor678  3043
8.Vojtíšek Radomír ml.Píše Pavel45-5-8-92344
9.Divecký FilipChládek Martin-3669 3154
10.Dax OndřejMrázek Jiří2-686 3164
11.Vojtíšek Radomír ml.Šumpík Viktor-62712 3174
12.Divecký FilipPíše Pavel-9-888-92375
13.Dax OndřejChládek Martin554  3085
14.Hrycík RadimMrázek Jiří106-85 3195
15.Divecký FilipŠumpík Viktor310-117 31105
16.Dax OndřejPíše Pavel         
17.Hrycík RadimChládek Martin         
18.Vojtíšek Radomír ml.Mrázek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dax Ondřej21Šumpík Viktor13
Hrycík Radim30Píše Pavel21
Vojtíšek Radomír ml.21Chládek Martin03
Divecký Filip22Mrázek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28596:582Sokol Jar.-Josefov 2 B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havrlant Zdeněk
Nedomlel Lukáš
 
 
Malík Karel
Jakubec Martin
 
 
510-44 3110
2.Čenovský David
Valeš Jakub
 
 
Malík Lukáš
Viesner Vojtěch
 
 
-77-87-92311
3.Nedomlel LukášViesner Vojtěch9-9-12-8 1312
4.Valeš JakubMalík Lukáš9-1099 3122
5.Čenovský DavidMalík Karel687  3032
6.Havrlant ZdeněkJakubec Martin897  3042
7.Valeš JakubViesner Vojtěch473  3052
8.Čenovský DavidMalík Lukáš10-9-51283262
9.Havrlant ZdeněkMalík Karel-9-6-3  0363
10.Šorm Luboš ml.Jakubec Martin-64910 3173
11.Čenovský DavidViesner Vojtěch-610118 3183
12.Havrlant ZdeněkMalík Lukáš-49-8-9 1384
13.Šorm Luboš ml.Malík Karel-9-5-6  0385
14.Valeš JakubJakubec Martin785  3095
15.Havrlant ZdeněkViesner Vojtěch-9-9-5  0396
16.Šorm Luboš ml.Malík Lukáš-47-4-10 1397
17.Valeš JakubMalík Karel5-999 31107
18.Čenovský DavidJakubec Martin79-22 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedomlel Lukáš01Viesner Vojtěch22
Valeš Jakub40Malík Lukáš22
Čenovský David30Malík Karel22
Havrlant Zdeněk13Jakubec Martin03
Šorm Luboš ml.12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11, administrativní budova vězeňské služby ČRRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32487:439Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin st.
Jirásek Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Kašpar Petr
Gebauer Jiří
 
 
Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
7-8-9-6 1311
3.Gebauer JiříJanovský Dan-9-6-7  0312
4.Kašpar PetrJirásek Martin ml.-89-7-6 1313
5.Jirásek Martin st.Čepelka Jan-7-5-11  0314
6.Jirásek MilanWO    3024
7.Kašpar PetrJanovský Dan-589-6-92325
8.Jirásek Martin st.Jirásek Martin ml.-8-9-10  0326
9.Jirásek MilanČepelka Jan-9109-783236
10.Gebauer JiříWO    3046
11.Jirásek Martin st.Janovský Dan7-9-8-10 1347
12.Jirásek MilanJirásek Martin ml.6-8-9-7 1348
13.Gebauer JiříČepelka Jan-6-7-4  0349
14.Kašpar PetrWO    3059
15.Jirásek MilanJanovský Dan-810-9-6 13510
16.Gebauer JiříJirásek Martin ml.         
17.Kašpar PetrČepelka Jan         
18.Jirásek Martin st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gebauer Jiří02Janovský Dan40
Kašpar Petr02Jirásek Martin ml.30
Jirásek Martin st.03Čepelka Jan21
Jirásek Milan12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB VrchlabíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301, Hotel TTCRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11452:350TTC KB Vrchlabí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
Kačer Radek
Hýbl Jan
 
 
587  3010
2.Hauschwitz Pavel
Horák Jaroslav
 
 
Truněček Martin
Zeman Daniel
 
 
896  3020
3.Studecký IvanKačer Radek894  3030
4.Horák JaroslavTruněček Martin-79-6-6 1331
5.Hauschwitz PavelHýbl Jan56-95 3141
6.Brázda AdamZeman Daniel697  3051
7.Horák JaroslavKačer Radek9-9-76-72352
8.Hauschwitz PavelTruněček Martin397  3062
9.Brázda AdamHýbl Jan-866-1473272
10.Studecký IvanZeman Daniel876  3082
11.Hauschwitz PavelKačer Radek844  3092
12.Brázda AdamTruněček Martin77-9-7932102
13.Studecký IvanHýbl Jan-10712  21  
14.Horák JaroslavZeman Daniel         
15.Brázda AdamKačer Radek         
16.Studecký IvanTruněček Martin         
17.Horák JaroslavHýbl Jan         
18.Hauschwitz PavelZeman Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studecký Ivan20Kačer Radek12
Horák Jaroslav02Truněček Martin12
Hauschwitz Pavel30Hýbl Jan02
Brázda Adam30Zeman Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StěžeryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31482:515Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Radek
Valčík Roman
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
10-8-9-7 1301
2.Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
Ornst Jan
Slavík Jan
 
 
8-7-67-92302
3.Ducháč RadekKodym Tomáš-8-7-9  0303
4.Martin PetrRákosník Josef-10523 3113
5.Valčík RomanNovotný Petr-67-7-8 1314
6.Koblížek OldřichOrnst Jan7147  3024
7.Martin PetrKodym Tomáš9-5-11-8 1325
8.Valčík RomanRákosník Josef777  3035
9.Koblížek OldřichNovotný Petr-127-17-62336
10.Ducháč RadekOrnst Jan-9-4-4  0337
11.Valčík RomanKodym Tomáš-97-6-11 1338
12.Koblížek OldřichRákosník Josef898  3048
13.Ducháč RadekNovotný Petr8-7-9-6 1349
14.Martin PetrOrnst Jan12-8-5-9 13410
15.Koblížek OldřichKodym Tomáš43-5  21  
16.Ducháč RadekRákosník Josef         
17.Martin PetrNovotný Petr         
18.Valčík RomanOrnst Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ducháč Radek03Kodym Tomáš30
Martin Petr12Rákosník Josef03
Valčík Roman12Novotný Petr30
Koblížek Oldřich21Ornst Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15452:391Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
1210-8-843210
2.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
697  3020
3.Kollert DavidŠmidrkal Jan8-7158 3130
4.Vodal VladimírKnap Lukáš-96109 3140
5.Brzecki PawelKazda Vojtěch-78119 3150
6.Gombarčík Karel ml.Fejfar Jakub3104  3060
7.Vodal VladimírŠmidrkal Jan-6-3-6  0361
8.Brzecki PawelKnap Lukáš898  3071
9.Gombarčík Karel ml.Kazda Vojtěch3-98-643281
10.Kollert DavidFejfar Jakub6-4810 3191
11.Brzecki PawelŠmidrkal Jan-9-10-6  0392
12.Gombarčík Karel ml.Knap Lukáš-9381 31102
13.Kollert DavidKazda Vojtěch         
14.Vodal VladimírFejfar Jakub         
15.Gombarčík Karel ml.Šmidrkal Jan         
16.Kollert DavidKnap Lukáš         
17.Vodal VladimírKazda Vojtěch         
18.Brzecki PawelFejfar Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kollert David20Šmidrkal Jan21
Vodal Vladimír11Knap Lukáš03
Brzecki Pawel21Kazda Vojtěch02
Gombarčík Karel ml.30Fejfar Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS