Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24598:532Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Slobodzian Adam
Havrlant Zdeněk
 
 
593  3010
2.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Čenovský David
Valeš Jakub
 
 
10-746 3120
3.Kollert DavidValeš Jakub10-96-8-42321
4.Vodal VladimírSlobodzian Adam10124  3031
5.Brzecki PawelHavrlant Zdeněk-98-53103241
6.Gombarčík Karel ml.Čenovský David1147  3051
7.Vodal VladimírValeš Jakub48-3-7-82352
8.Brzecki PawelSlobodzian Adam-6812-563262
9.Gombarčík Karel ml.Havrlant Zdeněk-952-6-52363
10.Kollert DavidČenovský David-4-82-10 1364
11.Brzecki PawelValeš Jakub-4-4-14  0365
12.Gombarčík Karel ml.Slobodzian Adam-8945 3175
13.Kollert DavidHavrlant Zdeněk10411  3085
14.Vodal VladimírČenovský David-10699 3195
15.Gombarčík Karel ml.Valeš Jakub10-10-1121032105
16.Kollert DavidSlobodzian Adam8-8-8  12  
17.Vodal VladimírHavrlant Zdeněk         
18.Brzecki PawelČenovský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kollert David12Valeš Jakub31
Vodal Vladimír21Slobodzian Adam03
Brzecki Pawel21Havrlant Zdeněk12
Gombarčík Karel ml.31Čenovský David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13454:352Baník Rtyně v Podkrk.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
Dax Ondřej
Divecký Filip
 
 
1011-7-5-72301
2.Valčík Roman
Ducháč Radek
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
-3-69393211
3.Ducháč RadekHrycík Radim782  3021
4.Martin PetrDivecký Filip-3755 3131
5.Valčík RomanHardubej Eduard ml.128-9-593241
6.Koblížek OldřichDax Ondřej91-97 3151
7.Martin PetrVojtíšek Radomír ml.355  3061
8.Valčík RomanDivecký Filip555  3071
9.Koblížek OldřichHardubej Eduard ml.69-45 3181
10.Ducháč RadekDax Ondřej-512-11-8 1382
11.Valčík RomanVojtíšek Radomír ml.373  3092
12.Koblížek OldřichDivecký Filip354  30102
13.Ducháč RadekHardubej Eduard ml.         
14.Martin PetrDax Ondřej         
15.Koblížek OldřichVojtíšek Radomír ml.         
16.Ducháč RadekDivecký Filip         
17.Martin PetrHardubej Eduard ml.         
18.Valčík RomanDax Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ducháč Radek11Hrycík Radim01
Martin Petr20Divecký Filip03
Valčík Roman30Hardubej Eduard ml.02
Koblížek Oldřich30Dax Ondřej11
   Vojtíšek Radomír ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4371:247Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Ornst Jan
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
298  3010
2.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
2312  3020
3.Kodym TomášHauschwitz Pavel8-41113 3130
4.Dufek LukášBrázda Adam974  3040
5.Novotný PetrVitvar Roman937  3050
6.Ornst JanStudecký Ivan468  3060
7.Dufek LukášHauschwitz Pavel-6786 3170
8.Novotný PetrBrázda Adam324  3080
9.Ornst JanVitvar Roman109-134 3190
10.Kodym TomášStudecký Ivan75-89 31100
11.Novotný PetrHauschwitz Pavel         
12.Ornst JanBrázda Adam         
13.Kodym TomášVitvar Roman         
14.Dufek LukášStudecký Ivan         
15.Ornst JanHauschwitz Pavel         
16.Kodym TomášBrázda Adam         
17.Dufek LukášVitvar Roman         
18.Novotný PetrStudecký Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodym Tomáš20Hauschwitz Pavel02
Dufek Lukáš20Brázda Adam02
Novotný Petr20Vitvar Roman02
Ornst Jan20Studecký Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2. ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31623:613TJ Nová Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
Jirásek Milan
Rejha Jan
 
 
1387  3010
2.Fejfar Jakub
Kazda Vojtěch
 
 
Kašpar Petr
Kohout Pavel
 
 
3-10-84-42311
3.Knap LukášKohout Pavel-7-0-8  0312
4.Kazda VojtěchJirásek Milan-67-9-7 1313
5.Fejfar JakubKašpar Petr7-1479 3123
6.Šmidrkal JanRejha Jan109-95 3133
7.Kazda VojtěchKohout Pavel-2-8-9  0334
8.Fejfar JakubJirásek Milan-8-6-7  0335
9.Šmidrkal JanKašpar Petr-577-12103245
10.Knap LukášRejha Jan857  3055
11.Fejfar JakubKohout Pavel-6-8-7  0356
12.Šmidrkal JanJirásek Milan383  3066
13.Knap LukášKašpar Petr877  3076
14.Kazda VojtěchRejha Jan712-79 3186
15.Šmidrkal JanKohout Pavel-9-1-2  0387
16.Knap LukášJirásek Milan-7-10911-72388
17.Kazda VojtěchJirásek Martin st.777  3098
18.Fejfar JakubRejha Jan-8-10156232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knap Lukáš22Kohout Pavel40
Kazda Vojtěch22Jirásek Milan31
Fejfar Jakub22Kašpar Petr03
Šmidrkal Jan31Rejha Jan04
   Jirásek Martin st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25607:534Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Martin ml.
Tesolin Riccardo
 
 
Mrázek Jiří
Daněk Roman
 
 
-10-14-12  0301
2.Čepelka Jan
Janovský Dan
 
 
Chládek Martin
Bohdanecký Jakub
 
 
89-78 3111
3.Čepelka JanMrázek Jiří-12586 3121
4.Tesolin RiccardoBohdanecký Jakub77-7-3-62322
5.Jirásek Martin ml.Daněk Roman-7-88593232
6.Janovský DanChládek Martin2-856 3142
7.Tesolin RiccardoMrázek Jiří4-810-9-92343
8.Jirásek Martin ml.Bohdanecký Jakub12-12-5-9 1344
9.Janovský DanDaněk Roman11-5-9633254
10.Čepelka JanChládek Martin46-75 3164
11.Jirásek Martin ml.Mrázek Jiří689  3074
12.Janovský DanBohdanecký Jakub-108-97113284
13.Čepelka JanDaněk Roman586  3094
14.Tesolin RiccardoChládek Martin-9-10-9  0395
15.Janovský DanMrázek Jiří749  30105
16.Čepelka JanBohdanecký Jakub         
17.Tesolin RiccardoDaněk Roman         
18.Jirásek Martin ml.Chládek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelka Jan30Mrázek Jiří13
Tesolin Riccardo03Bohdanecký Jakub21
Jirásek Martin ml.21Daněk Roman03
Janovský Dan40Chládek Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:31497:480TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Marian
Kopecký Tadeáš
 
 
Malík Lukáš
Viesner Vojtěch
 
 
-8-27-11 1301
2.Kačer Radek
Polívka Martin ml.
 
 
Malík Karel
Ježek Robert
 
 
-8-8-8  0302
3.Kačer RadekMalík Lukáš8-3-7-9 1303
4.Mynář MarianViesner Vojtěch-8-1185-62304
5.Kopecký TadeášJežek Robert9WO   3014
6.Polívka Martin ml.Malík Karel-6-7-6  0315
7.Mynář MarianMalík Lukáš998  3025
8.Kopecký TadeášViesner Vojtěch-88-3-5 1326
9.Polívka Martin ml.Ježek RobertWO    3036
10.Kačer RadekMalík Karel-9-8-7  0337
11.Kopecký TadeášMalík Lukáš-10-7-7  0338
12.Polívka Martin ml.Viesner Vojtěch495  3048
13.Kačer RadekJežek RobertWO    3058
14.Mynář MarianMalík Karel-4-7-6  0359
15.Polívka Martin ml.Malík Lukáš-91397 3169
16.Kačer RadekViesner Vojtěch-6412-5-623610
17.Mynář MarianJežek Robert         
18.Kopecký TadeášMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kačer Radek03Malík Lukáš22
Mynář Marian12Viesner Vojtěch31
Kopecký Tadeáš12Ježek Robert01
Polívka Martin ml.21Malík Karel30
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS