Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v Podkrk.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Jar.-Josefov 2 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 662, Rtyně v Podkrkonoší, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31634:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
Čenovský David
Valeš Jakub
 
 
10-96-983210
2.Ducháč Radek
Valčík Roman
 
 
Slobodzian Adam
Havrlant Zdeněk
 
 
7126  3020
3.Ducháč RadekValeš Jakub-7-7-9  0321
4.Martin PetrHavrlant Zdeněk235  3031
5.Valčík RomanSlobodzian Adam-961012 3141
6.Koblížek OldřichČenovský David-12-311-6 1342
7.Martin PetrValeš Jakub-8-313-9 1343
8.Valčík RomanHavrlant Zdeněk856  3053
9.Koblížek OldřichSlobodzian Adam5510  3063
10.Ducháč RadekČenovský David10-8-7-6 1364
11.Valčík RomanValeš Jakub-5-9-7  0365
12.Koblížek OldřichHavrlant Zdeněk475  3075
13.Ducháč RadekSlobodzian Adam-3-6-9  0376
14.Martin PetrČenovský David-7877 3186
15.Koblížek OldřichValeš Jakub-711-7-14 1387
16.Ducháč RadekHavrlant Zdeněk-97-67-102388
17.Martin PetrSlobodzian Adam875  3098
18.Valčík RomanČenovský David-787-7-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ducháč Radek04Valeš Jakub40
Martin Petr31Havrlant Zdeněk13
Valčík Roman22Slobodzian Adam13
Koblížek Oldřich22Čenovský David31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16531:424Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
9-7-9963210
2.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Divecký Filip
Dax Ondřej
 
 
294  3020
3.Kollert DavidHardubej Eduard ml.8-8-91063230
4.Vodal VladimírHrycík Radim78-9-8-82331
5.Brzecki PawelDax Ondřej-66-9-7 1332
6.Gombarčík Karel ml.Divecký Filip111113  3042
7.Vodal VladimírHardubej Eduard ml.8-1364 3152
8.Brzecki PawelHrycík Radim-878-9-92353
9.Gombarčík Karel ml.Dax Ondřej687  3063
10.Kollert DavidDivecký Filip357  3073
11.Brzecki PawelHardubej Eduard ml.648  3083
12.Gombarčík Karel ml.Hrycík Radim376  3093
13.Kollert DavidDax Ondřej-969-9732103
14.Vodal VladimírDivecký Filip-9-12   02  
15.Gombarčík Karel ml.Hardubej Eduard ml.         
16.Kollert DavidHrycík Radim         
17.Vodal VladimírDax Ondřej         
18.Brzecki PawelDivecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kollert David30Hardubej Eduard ml.03
Vodal Vladimír11Hrycík Radim21
Brzecki Pawel12Dax Ondřej12
Gombarčík Karel ml.30Divecký Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nová PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB VrchlabíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 2. ZŠ Nová PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30704:658TJ Nová Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
Brázda Adam
Studecký Ivan
 
 
87-64 3110
2.Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
Hauschwitz Pavel
Vitvar Roman
 
 
-109-8-8 1311
3.Knap LukášHauschwitz Pavel11-68-12113221
4.Kazda VojtěchBrázda Adam-54-9-11 1322
5.Fejfar JakubStudecký Ivan9-1339 3132
6.Šmidrkal JanVitvar Roman828  3042
7.Kazda VojtěchHauschwitz Pavel-119-129-92343
8.Fejfar JakubBrázda Adam-107-613113253
9.Šmidrkal JanStudecký Ivan101010  3063
10.Knap LukášVitvar Roman9-7-29-72364
11.Fejfar JakubHauschwitz Pavel-6-910-9 1365
12.Šmidrkal JanBrázda Adam3118  3075
13.Knap LukášStudecký Ivan94-95 3185
14.Kazda VojtěchVitvar Roman-11610-1253295
15.Šmidrkal JanHauschwitz Pavel-8-6-10  0396
16.Knap LukášBrázda Adam-1011-76-72397
17.Kazda VojtěchStudecký Ivan946  30107
18.Fejfar JakubVitvar Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knap Lukáš22Hauschwitz Pavel31
Kazda Vojtěch22Brázda Adam22
Fejfar Jakub21Studecký Ivan04
Šmidrkal Jan31Vitvar Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StěžeryVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ValdiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, Stěžery, Sportovní areál TJ Sokol StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12426:220Sokol Stěžery

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Lukáš
Ornst Jan
 
 
Jirásek Milan
Rejha Jan
 
 
334  3010
2.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Kodym TomášJirásek Milan-710-9-2 1321
4.Dufek LukášRejha Jan69-75 3131
5.Novotný PetrJirásek Martin st.563  3041
6.Ornst JanWO    3051
7.Dufek LukášJirásek Milan-64-6953261
8.Novotný PetrRejha Jan624  3071
9.Ornst JanJirásek Martin st.-8-6-9  0372
10.Kodym TomášWO    3082
11.Novotný PetrJirásek Milan-7-13-4  0383
12.Ornst JanRejha JanWO    3093
13.Kodym TomášJirásek Martin st.WO    30103
14.Dufek Lukáš         
15.Ornst JanJirásek Milan         
16.Kodym TomášRejha Jan         
17.Dufek LukášJirásek Martin st.         
18.Novotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kodym Tomáš01Jirásek Milan21
Dufek Lukáš20Rejha Jan02
Novotný Petr21Jirásek Martin st.11
Ornst Jan01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ-Slavia Hr. Králové DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427, Teniscentrum HKRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:30634:591Sokol PP Hr. Králové 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Daniel
Kopecký Tadeáš
 
 
Mrázek Jiří
Daněk Roman
 
 
-8109-1083210
2.Kačer Radek
Polívka Martin ml.
 
 
Chládek Martin
Bohdanecký Jakub
 
 
569  3020
3.Kačer RadekBohdanecký Jakub7-9-9-12 1321
4.Kopecký TadeášMrázek Jiří-8358 3131
5.Zeman DanielDaněk Roman6-8-91083241
6.Polívka Martin ml.Chládek Martin83-83 3151
7.Kopecký TadeášBohdanecký Jakub-11-7-6  0352
8.Zeman DanielMrázek Jiří-910-9-7 1353
9.Polívka Martin ml.Daněk Roman877  3063
10.Kačer RadekChládek Martin9106  3073
11.Zeman DanielBohdanecký Jakub9-10-10-11 1374
12.Polívka Martin ml.Mrázek Jiří53-10-953284
13.Kačer RadekDaněk Roman11-84-7113294
14.Kopecký TadeášChládek Martin-3-7-7  0395
15.Polívka Martin ml.Bohdanecký Jakub-9-86-10 1396
16.Kačer RadekMrázek Jiří-49-6101132106
17.Kopecký TadeášDaněk Roman         
18.Zeman DanielChládek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kačer Radek31Bohdanecký Jakub40
Kopecký Tadeáš12Mrázek Jiří13
Zeman Daniel12Daněk Roman03
Polívka Martin ml.31Chládek Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr. Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16509:443Sokol PP Hr. Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelka Jan
Tesolin Riccardo
 
 
Malík Lukáš
Malík Tomáš
 
 
-9-869-72301
2.Jirásek Martin ml.
Lebeda Matyáš
 
 
Malík Karel
Divíšek Dušan
 
 
84-710 3111
3.Tesolin RiccardoMalík Lukáš-459-4-62312
4.Čepelka JanMalík Karel-89-6-6 1313
5.Jirásek Martin ml.Malík Tomáš9128  3023
6.Lebeda MatyášDivíšek Dušan966  3033
7.Čepelka JanMalík Lukáš988  3043
8.Jirásek Martin ml.Malík Karel-4-6-9  0344
9.Lebeda MatyášMalík Tomáš344  3054
10.Tesolin RiccardoDivíšek Dušan8105  3064
11.Jirásek Martin ml.Malík Lukáš-991014 3174
12.Lebeda MatyášMalík Karel-8-105773284
13.Tesolin RiccardoMalík Tomáš549  3094
14.Čepelka JanDivíšek Dušan8811  30104
15.Lebeda MatyášMalík Lukáš         
16.Tesolin RiccardoMalík Karel         
17.Čepelka JanMalík Tomáš         
18.Jirásek Martin ml.Divíšek Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tesolin Riccardo21Malík Lukáš12
Čepelka Jan21Malík Karel21
Jirásek Martin ml.21Malík Tomáš03
Lebeda Matyáš30Divíšek Dušan03
Po dohodě hráno na 4 stolech

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS